Plytelių klijavimas – Patarimai

Noriu klijuoti plyteles lauko terasoje ant betono. Kokie tolimesni veiksmai?
Ar galima ant hidroizoliacinio sluoksnio Vandex super klijuoti plyteles, jei taip, tai kokiais klijais geriausia?
Norėčiau klijuoti plyteles vonioje, bet yra senas linoleumas. Jis yra kietas, sulydytas į vieną ištisą plotą. Yra šildomos grindys. Ar galėčiau klijuoti ant viršaus ir ar plytelės neatšoks nuo karščio? Nes yra elektrinis šildymas.
Ar galima ant senų plytelių užpilti išlyginamąjį sluoksnį ir klijuoti naujas plyteles vonioje ar duše?
Noriu paklausti plytelių klijavimo kainų. Tinkuotos sienos, lygios. Reikalingas plytelių klijavimas grindims ir sienoms.
Norėčiau sužinoti apie plytelių klijavimą ant gipso kartono plokščių montavimą. Pirtyje noriu pasidaryti dušą, kokią plokštę patartumėt dėti ir kuo ją dar reikia ištepti prieš plytelių klijavimą.
Norėjau pasiteirauti dėl plytelių klijų, kokius klijus naudoti patarsite? Plyteles planuojame dėti visame name. Visur šildomos grindys išskyrus garažą, kokius klijus naudoti garaže? Plotas apie 145 kv.m, kiek maždaug reiktų maišų klijų pirkti ir kokiu storiu tepti klijus? Šiuo metu yra užpiltos grindys savaitę laiko, ar reikia laukti 28 dienas kol išdžius betonas? Ar reiktų prieš klijuojant plyteles ant betono kažkaip specialiai tą pagrindą dar paruošti ar galima iškart klijuoti ant pagrindo?
Reikia suklijuoti plyteles vonios kambaryje ant OSB plokštės. Kaip padaryti, kad jos laikui bėgant neatšoktų?
Ar galima sienų plyteles klijuoti ant akytojo betono blokelių? Ar būtina sieną tinkuoti ar išklijuoti gipskartoniu? Kokias hidroizoliacines medžiagas rekomenduotumėte vonios kambariui?
Kokia plytelių klijavimo darbų kaina? Domina grindų ir sienų išklijavimas plytelėmis.
Prašau pasakykit kaip paruošti seną ,daug sykių dažytą emaliniais dažais, šildomą koklinę sienelę klijavimui su keram.plytelėmis.
Vonioje iregiau naujas grindis antrame aukste. Darbu seka tokia: sudejau medinius tasus 50x70, ir apsiltinau vata, po to uzsukau OSB 22 mm ir tada klijavau plyteles. Po 4-iu menesiu plyteles pradejo atsokineti. Tikriausiai kazkur padariau klaida? Ka dabar daryti?
Ar galima klijuoti lauko plyteles ant OSB plokštės? Koks rekomenduojamas plokštės storis? Kokia visa darbų eiga?
Klijuosiu plyteles 25/60 cm. Jos truputį išsigaubę, kadangi ilgos. Užsakovas reikalauja, kad nebūtų jokių plyšių, kai uždeda gulsčiuką tiesiai ir pavertus 45 laipsnių kampu. Kaip argumentuoti, kad tai neimanoma, tokias plyteles dedant. Busiu dėkingas už atsakymą.
Norėčiau vonioje išgaubtą sieną išklijuoti stiklo mozaikos plytelėmis. Nuo ko reiktų pradėti darbus?
Vonios kambario sienos padarytos iš medinio karkaso ir apkaltos 20 mm storio OSB plokšte su hidroizoliacija. Ant OSB plokštės klijuosiu keramines plyteles. Ar reikia po plokšte dėti garo izoliacijos plėvelę?
Norėčiau paklausti ar galima paklojus ekstruzinį polistereną, praarmavus, klijuoti grindines plyteles?
Ar galima iš lauko ant karkaso sukti gipsą ir ant jo klijuoti klinkerio plyteles? Jei taip, tai kokiais klijais?
Vonioje keičiu keletą trūkusių plytelių, nusiėmęs porą plytelių matau trūkimo priežastį: suklijuotos plytelės ant deformacinės siūlės, todėl vaikščiojant tarpsieniui, plytelės neatlaikė. Kokias medžiagas geriausia būtų pasirinkti, užklijuojant naujas plyteles? Kaip patartumėt apdoroti siūlę, kokias medžiagas pasirinkti? Taip pat ką daryti su izoliaciniu kampu? Šalinti ir pasiekiamą kampą tepti su hidroizoliacine mastika? Daryti siūlės pjaustant plyteles nenoriu, nes bus taip, kad 7 plytelės su siūle, o likusios 4 be siūlės (tiek daug plytelių neturiu, o jų ir nebegamina). Prisegta nuotrauka iliustruoja dabartinę situaciją.
Turiu problemą, užbetonavus vonią, betonas trūko, tinklas dėtas nors plonas apačioje, užbetonuoti grindinio šildymo vamzdžiai. Ar galiu kloti plyteles su elastingais plytelių klijais ir tikėtis, kad plytelės neatšoks ir netruks? Plytelės klijuojamos būtų su perrišimu. Ar bandyti armuoti trūkio vietą su plytelių klijais dedant armatūros?
Ar lauko balkone įmanoma ant ruberoido klijuoti plyteles?
Ar apdengiant namo išorės fasadą, galima derinti tinką ir klinkerio plyteles? Ar vis dėlto to daryti nepatartumėte ir dengti tik viena medžiaga visą namą?
Kokiu būdu galima priklijuoti plyteles ant sienų iškaltų OSB plokšte?
Ar akmens masės plytelės yra tinkamos vonios kambario sienoms (sienos gipso kartono)? Išsirinkome plyteles, kurių dydis 60x120 ir 9 mm storio. Ar tokio dydžio bei storio plyteles nebūtų problema išklijuoti, o gal iš vis nerekomenduojama?
Noriu klijuoti grindų plyteles ant jau esamų plytelių, koks turi būti klijų sluoksnis ir kokias rinktis šukas? Grindys šildomos.
Ruošiuosi ant šildomų betoninių grindų klijuoti akmens masės plyteles su Ceresit CM29, tačiau prieš šešis mėnesius laikinam naudojimui išlyginamąjį sluoksnį padengėm gruntu ir dviem sluoksniais emulsiniais dažais. Dabar kyla abejonių ar gerai sukibs klijai bei ar reikia kažką daryti papildomai (šlifuoti, dengti sukibimą gerinančiu gruntu), nes dabar vandens sugeriamumas yra blogas.
Namo sienos iš blokelių 2016m. statybos. Viduje jos buvo nuglaistytos ir nudažytos keliais sluoksniais dažų. Sienas esam nuplovę, kol prilietus nebetepa, nes gramdyti dažų neišeina. Norim įsirengti tvarkingą virtuvę. Ar galima plyteles klijuoti ant tokių sienų? Ar vis dėl to jas reikia nugrandyti iki blokelių ir papildomai apdirbti sienas?
Karkasinis namas apšiltintas vata. Noriu klijuoti klinkerines plyteles. Kokias medžiagas pagrindui patartumėte ir kokia darbų eiga?
Susidūrėme su problema. Virtuvės sienos yra - glaistytas gipso kartonas. Glaistas buvo naudotas PRO Universal. Norėjau paklausti ar galima klijuoti mažas plyteles ant glaistytos sienos. Kokie turėtų būti paruošiamieji darbai?
Rekonstruojant seną namą, patraukėme pertvarinę sieną į kita vietą. Taigi buvusios sienos vietoje liko vaga 30 cm pločio, 7- 10 cm gylio, apie 6 metrai ilgio. Toje vietoje planuoju įrengti grindinio šildymo kontūrėlį, nes šalia jau įrengtas grindinis šildymas. Kadangi toje vietoje gaunasi dviejų šildymo kontūrų susijungimas, planuoju dėti kompensacinę juostą ant abiejų vagos kraštų. Ant viršaus planuoju klijuoti keramikines (akmens masės) plyteles. Ar galiu ant kompensacinės juostos klijuoti plyteles, ar reikia imtis kokių nors papildomų priemonių (dangos atskyrimo plėvelė, elastingi plytelių klijai, deformacinės juostos, ar kitų) įrengimo, kad plytelės neatšoktų?
Noriu įsirengti dušą rąstiniame name ir dvi dušo sienas išklijuoti plytelėmis. Ar užtenka pritvirtinti gipso kartoną ir tada klijuoti, ar reikia dar kažkokių medžiagų/sluoksnių?
Ar galima vonioje sukti gipsą ant medinio karkaso ir tada klijuoti plyteles?
Kaip klijuoti plyteles ant medinių grindų?
Kokiomis priemonėmis klijuoti stiklo mozaikines plyteles ant popieriaus plaušo paviršiaus? Ar tai įmanoma?
Meistras pasiūlė plytelių klijais ištepti lauko laiptų pakopų paviršių ir vėliau nudažyti betono dažais. Laiptų paviršiuje išlindusios horizontalios armatūros dalys, paviršius nelygus, tai noriu paklausti, ar plytelių klijus galima naudoti, kaip išlygynamąjį paviršių? Ar nesutrūkinės? Nes laiptai iš pietų pusės, ir saulė, ir lietus, ir šaltis.
Ant matinių plytelių liko glaisto. Jo liko labai nedaug tai yra 0,0001mm. Tai yra labai nedaug, bet plytelės pakeitė spalvą, jos yra juodos, o dabar paliko vietom pilkšvos kaip apdulkėjusios. Ar yra įmanoma kuo nors nuplauti? Gal turit kokių patarimų ką daryti?
Dušo nišos grindys išklijuotos marmurine mozaika PURE WHITE 15 MATT(Dunin). Klijai balti cementiniai, hidroizoliacija yra. Bėda tame,kad plytelės stipriai įgeria vandenį ir patamsėja kai sušlampa. Gal yra kokia nors ilgalaikė hidrofobinė plytelių impregnavimo priemonė?
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 397393 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3314
Iš viso buvo užduota 166240 klausimų
Gaukite pasiulymus
iš 90 specializuotų įmonių