Įtempiamos lubos – Patarimai

Sveiki klausimas atrodo paprastas, statoma 5 kW krosnelė, kambaryje yra įtempiamos lubos, ar nuo krosnelės nesideformuos lubos?
Įsirenginėjam 96 kv.m namą. Sprendžiam, kokias lubas dėti. Spaudžia laikas ir finansai. Gal patartumėte, kokias lubas rinktis (pakabinamas ar įtempiamas)? Kiek vidutiniškai kainuotų abu variantai, įskaičiuojant darbų atlikimą. Ar įtempiamos lubos patvarios? Nes yra sakančių, kad jas gali pramušti ir šampano kamštis, ir vaiko mestas žaislas. Kaip yra realybėje su tuo pažeidžiamumu? Namas naujai pastatytas, dar kurį laiką gali "vaikščioti", bijom, kad pakabinamos lubos gali sutrūkinėti. Tai tokios mūsų baimės, patarkit, prašau, ką rinktumėtės mūsų vietoje?
Kiek gali skirtis įtempiamų lubų kainos naudojant PVC ir medžiagos audinio lubas? Ar gali lubos iš medžiagos būti blizgios? Kuo jos pranašesnės lyginant su PVC?
Ką būtina žinoti renkantis įtempiamas lubas
Norėčiau virtuvėje įtempiamų lubų. Bet girdėjau, kad veikiant gartraukiui tokios lubos vietomis išsipučia. Ar tai tiesa ir nuo ko tai priklauso?
Kokia yra įtempiamų lubų kaina?
Kaip paruošti kambarį įtempiamų lubų montavimui?
Namo antrame aukšte visur sudėtos įtempiamos lubos. Problema, kad vėjuotą dieną lubos vibruoja ir girdisi triukšmas (kaip būgną daužyti). Nesuprantame kur galėtų būti problema. Turime dvi teorijas: 1. Namo sienas daužo vėjas ir to pasekoje gaunasi vibracija. Namas iš blokelių, apšiltintas polisteriu. Nežinome kiek tai gali būti tiesios. Keista, kad vėjas storas sienas taip sujudintų, kad gautųsi vibracija. 2. Kitas variantas nesandarus stogas arba sienų ir stogo sankirta. Namo stogas apšiltintas storu vatos sluoksniu ir užpurkštą poliuretano putomis. Buvo vietinės ventiliacijos angos į stogą, bet dėl kondensato jas užkimšome akmens vata ir skyles užsandarinome putomis. (Iš stogo pusės liko ventiliaciniai kaminėliai). Kambariuose skersvėjo nesijaučia ir patalpos atrodo sandarios. Tai gal kas galite paaiškinti kur galėtų būti problema ir kaip ją spręsti?
Norime įsirengti įtempiamas lubas vonios kambaryje. Meistrai siūlo lubas darytis prieš plytelių klijavimą, kurios būtų iki lubų, bet mums norėtųsi atvirkščiai. Koks būtų teisingiausias eiliškumas?
Kokia yra įtempiamų lubų priežiūra?
Koks turi būti minimalus tarpas tarp baldų ir įtempiamų lubų?
Kokiose patalpose tinka įtempiamos lubos?
Kokių būna įtempiamų lubų?
Kokie yra įtempiamų lubų privalumai?
Laba diena Užliejo įtempiamas lubas. Susidarė vandens kapšas. Kaip sutvarkyti?
Ištinkavome sienas ir dabar reikia sienas išglaistyti ir planuojame dėti įtempiamas lubas. Norėjom paklausti, ar pirma reikia išglaistyti ir dėti lubas, ar pirma lubos ir paskui glaistymas?
Ar reikia prieš montuojant įtempiamas lubas sutvarkyti senas lubas, kurios su atšokusiais gabalais kreidos, turi daug atšokusių tarpų tarp perdengimo plokščių?
Ar galima atlikti pilną sienų remontą, jei kambaryje jau sudėtos įtempiamos lubos? Ir į ką reikėtų atsižvelgti?
Norėjau pasiteirauti dėl įtempiamų lubų. Šiuo metu baigiami išorės statybos darbai, greitai bus vidinės pertvaros. Reikia apsispręsti dėl lubų įrengimo. Namas karkasinis 100 kv. m. Suplanuota didžiajam kambaryje krosnelė pagal A+ klasės reikalavimus. Padarytas kaminas. Noriu paklausti nuomonės apie įtempiamas lubas tokiam namui? Kaip suprantu ties krosnele turės būti gipsinių lubų dalis bent po metrą nuo kamino ir tik kitur gali būti įtempiamos. Ar gerai daryti tokias lubas karkasiniam namui?
Kiek laiko trunka sumontuoti įtempiamas lubas?
Kokie yra dviejų lygių įtempiamų lubų privalumai?
Vis dažniau girdime apie įtempiamas lubas, norėtume išgirsti ir profesionalų, tai kas gi vis dėl to yra tos įtempiamos lubos?
Planuojam pirkt įtempiamas lubas. Bet sako, kad po jomis prilenda mūsiukų, kurie puikiai matosi?
Turime problemą su aidu susitikimų kambaryje nuomojamose patalpose. Kambario dydis ~ 26m2. Patalpos aukštis 4,20m. Lubos - betonas. Yra atviri rekuperatoriaus vamzdžiai. Patalpos yra Vilniuje, centre. Norėjau pasiteirauti ar užsiimate aido problemos sprendimais nuo - iki? Kiek pats suprantu reikėtų tiesiog įtempiamų lubų, gal dar kažko papildomai. Ieškau kompanijos, kuri padarytų sprendimą ir įrengtu tai nuo-iki, ir kadangi tai yra nuomojamos patalpos, nebūtų gadinamas "per stipriai" interjeras ir vidinės sienos. Kokia apytikslė kaina? Kiek tokių panašių projektų esate sėkmingai atlikę? Per kiek laiko preliminariai galėtumėte įrengti viską?
Kaip montuojamos įtempiamos lubos?
Kambarys ~18 kv. m, lubos - kreida. Noriu be baldų stumdymo sutvarkyti lubas. Ar tą problemą gali išspręsti įtempiamos lubos?
Ką daryti jeigu padarai nedidelę skylutę įtempiamose lubose ir kaip ją sutvarkyti?
Šiuo metu lubos iškaltos lentelėmis, ar galima ant jų montuoti įtempiamas lubas? Namas senos statybos, medinis. Ir dar norime sienas padengti tapetais. Ar reikėtų tai padaryti prieš įrengiant lubas, ar galima ir po to?
Ar galima įrengti įtempiamas lubas, jei lubose yra stoglangiai?
Norėjau paklausti, ar galima jau uždėtas pakabinamas lubas nuimti ir vėl uždėti? Ir ar galima statant naują pertvarą, išpjauti pakabinamose lubose skylę ir pritaikyti prie naujos pertvaros?
Ar įmanoma įtempiamas lubas montuoti erdvėse, kuriose yra sumontuotos dekoratyvinės sijos? Ir jei taip, ar labai išbrangina kainą?
Turiu porą klausimų: kiek nuo lubų nusileidžia įtempiamos lubos dvejais lygiais dedamos? Ir kiek vienu lygiu? Ir vonioje klijuosiu plyteles per visą aukštį, bet norėsiu įtempiamų lubų, ar man klijuoti plyteles iki viršaus, ar palikti kažkokį tai tarpą karkasams sugręžti?
Ar galima dėti įtempiamas lubas senos statybos mediniame name? Ar jos nesideformuos laikui bėgant dėl namo judėjimo?
Sveiki. Norėčiau sužinoti, kaip su garso izoliacija? Ar įtempiamos lubos izoliuoja garsą? ar tinka katilinėje ir vonioje? Dabar nenusprendžiu ar visame name dėti įtempiamas lubas, ar vargti ir rinkti karkasą gipsui.
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 394432 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3311
Iš viso buvo užduota 164593 klausimų
Gaukite pasiulymus
iš 39 specializuotų įmonių