Kokias lubas rinktis pakabinamas ar įtempiamas

Įsirenginėjam 96 kv.m namą. Sprendžiam, kokias lubas dėti. Spaudžia laikas ir finansai. Gal patartumėte, kokias lubas rinktis (pakabinamas ar įtempiamas)? Kiek vidutiniškai kainuotų abu variantai, įskaičiuojant darbų atlikimą. Ar įtempiamos lubos patvarios? Nes yra sakančių, kad jas gali pramušti ir šampano kamštis, ir vaiko mestas žaislas. Kaip yra realybėje su tuo pažeidžiamumu? Namas naujai pastatytas, dar kurį laiką gali "vaikščioti", bijom, kad pakabinamos lubos gali sutrūkinėti. Tai tokios mūsų baimės, patarkit, prašau, ką rinktumėtės mūsų vietoje?

Natūralaus audinio įtempiamų lubų kaina

Kiek gali skirtis įtempiamų lubų kainos naudojant PVC ir medžiagos audinio lubas? Ar gali lubos iš medžiagos būti blizgios? Kuo jos pranašesnės lyginant su PVC?

Ką būtina žinoti renkantis įtempiamas lubas

Ką būtina žinoti renkantis įtempiamas lubas

Įtempiamos lubos, kai patalpoje įrengtas gartraukis

Norėčiau virtuvėje įtempiamų lubų. Bet girdėjau, kad veikiant gartraukiui tokios lubos vietomis išsipučia. Ar tai tiesa ir nuo ko tai priklauso?

Įtempiamų lubų kaina

Kokia yra įtempiamų lubų kaina?

Kambario paruošimas įtempiamų lubų montavimui

Kaip paruošti kambarį įtempiamų lubų montavimui?

Vėjuotą dieną įtempiamos lubos vibruoja ir girdisi triukšmas

Namo antrame aukšte visur sudėtos įtempiamos lubos. Problema, kad vėjuotą dieną lubos vibruoja ir girdisi triukšmas (kaip būgną daužyti). Nesuprantame kur galėtų būti problema. Turime dvi teorijas: 1. Namo sienas daužo vėjas ir to pasekoje gaunasi vibracija. Namas iš blokelių, apšiltintas polisteriu. Nežinome kiek tai gali būti tiesios. Keista, kad vėjas storas sienas taip sujudintų, kad gautųsi vibracija. 2. Kitas variantas nesandarus stogas arba sienų ir stogo sankirta. Namo stogas apšiltintas storu vatos sluoksniu ir užpurkštą poliuretano putomis. Buvo vietinės ventiliacijos angos į stogą, bet dėl kondensato jas užkimšome akmens vata ir skyles užsandarinome putomis. (Iš stogo pusės liko ventiliaciniai kaminėliai). Kambariuose skersvėjo nesijaučia ir patalpos atrodo sandarios. Tai gal kas galite paaiškinti kur galėtų būti problema ir kaip ją spręsti?

Įtempiamų lubų montavimas vonios kambaryje

Norime įsirengti įtempiamas lubas vonios kambaryje. Meistrai siūlo lubas darytis prieš plytelių klijavimą, kurios būtų iki lubų, bet mums norėtųsi atvirkščiai. Koks būtų teisingiausias eiliškumas?

Įtempiamų lubų priežiūra

Kokia yra įtempiamų lubų priežiūra?

Minimalus tarpas tarp baldų ir įtempiamų lubų

Koks turi būti minimalus tarpas tarp baldų ir įtempiamų lubų?

Patalpos tinkančios įtempiamų lubų įrengimui

Kokiose patalpose tinka įtempiamos lubos?

Įtempiamų lubų rūšys

Kokių būna įtempiamų lubų?

Įtempiamų lubų privalumai

Kokie yra įtempiamų lubų privalumai?

Užliejo įtempiamas lubas

Laba diena Užliejo įtempiamas lubas. Susidarė vandens kapšas. Kaip sutvarkyti?

Sienų glaistymas įrenginėjant įtempiamas lubas

Ištinkavome sienas ir dabar reikia sienas išglaistyti ir planuojame dėti įtempiamas lubas. Norėjom paklausti, ar pirma reikia išglaistyti ir dėti lubas, ar pirma lubos ir paskui glaistymas?

Senų lubų sutvarkymas prieš montuojant įtempiamas lubas

Ar reikia prieš montuojant įtempiamas lubas sutvarkyti senas lubas, kurios su atšokusiais gabalais kreidos, turi daug atšokusių tarpų tarp perdengimo plokščių?

Sienų remontas, kai sudėtos įtempiamos lubos

Ar galima atlikti pilną sienų remontą, jei kambaryje jau sudėtos įtempiamos lubos? Ir į ką reikėtų atsižvelgti?

Įtempiamos lubos karkasiniame name

Norėjau pasiteirauti dėl įtempiamų lubų. Šiuo metu baigiami išorės statybos darbai, greitai bus vidinės pertvaros. Reikia apsispręsti dėl lubų įrengimo. Namas karkasinis 100 kv. m. Suplanuota didžiajam kambaryje krosnelė pagal A+ klasės reikalavimus. Padarytas kaminas. Noriu paklausti nuomonės apie įtempiamas lubas tokiam namui? Kaip suprantu ties krosnele turės būti gipsinių lubų dalis bent po metrą nuo kamino ir tik kitur gali būti įtempiamos. Ar gerai daryti tokias lubas karkasiniam namui?

Įtempiamų lubų montavimo trukmė

Kiek laiko trunka sumontuoti įtempiamas lubas?

Dviejų lygių įtempiamų lubų privalumai

Kokie yra dviejų lygių įtempiamų lubų privalumai?

Įtempiamos lubos - kas tai

Vis dažniau girdime apie įtempiamas lubas, norėtume išgirsti ir profesionalų, tai kas gi vis dėl to yra tos įtempiamos lubos?

Vabzdžiai po įtempiamomis lubomis

Planuojam pirkt įtempiamas lubas. Bet sako, kad po jomis prilenda mūsiukų, kurie puikiai matosi?

Aidas kambaryje

Turime problemą su aidu susitikimų kambaryje nuomojamose patalpose. Kambario dydis ~ 26m2. Patalpos aukštis 4,20m. Lubos - betonas. Yra atviri rekuperatoriaus vamzdžiai. Patalpos yra Vilniuje, centre. Norėjau pasiteirauti ar užsiimate aido problemos sprendimais nuo - iki? Kiek pats suprantu reikėtų tiesiog įtempiamų lubų, gal dar kažko papildomai. Ieškau kompanijos, kuri padarytų sprendimą ir įrengtu tai nuo-iki, ir kadangi tai yra nuomojamos patalpos, nebūtų gadinamas "per stipriai" interjeras ir vidinės sienos. Kokia apytikslė kaina? Kiek tokių panašių projektų esate sėkmingai atlikę? Per kiek laiko preliminariai galėtumėte įrengti viską?

Įtempiamų lubų montavimas

Kaip montuojamos įtempiamos lubos?

Lubų tvarkymas

Kambarys ~18 kv. m, lubos - kreida. Noriu be baldų stumdymo sutvarkyti lubas. Ar tą problemą gali išspręsti įtempiamos lubos?

Sklylutė įtempiamose lubose

Ką daryti jeigu padarai nedidelę skylutę įtempiamose lubose ir kaip ją sutvarkyti?

Įtempiamų lubų montavimas, kai lubos iškaltos lentelėmis

Šiuo metu lubos iškaltos lentelėmis, ar galima ant jų montuoti įtempiamas lubas? Namas senos statybos, medinis. Ir dar norime sienas padengti tapetais. Ar reikėtų tai padaryti prieš įrengiant lubas, ar galima ir po to?

Įtempiamų lubų įrengimas, kai lubose yra stoglangiai

Ar galima įrengti įtempiamas lubas, jei lubose yra stoglangiai?

Pakartotinis pakabinamų lubų uždėjimas

Norėjau paklausti, ar galima jau uždėtas pakabinamas lubas nuimti ir vėl uždėti? Ir ar galima statant naują pertvarą, išpjauti pakabinamose lubose skylę ir pritaikyti prie naujos pertvaros?

Įtempiamų lubų montavimas, kai yra sumontuotos dekoratyvinės sijos

Ar įmanoma įtempiamas lubas montuoti erdvėse, kuriose yra sumontuotos dekoratyvinės sijos? Ir jei taip, ar labai išbrangina kainą?

Dviejų lygių įtempiamos lubos

Turiu porą klausimų: kiek nuo lubų nusileidžia įtempiamos lubos dvejais lygiais dedamos? Ir kiek vienu lygiu? Ir vonioje klijuosiu plyteles per visą aukštį, bet norėsiu įtempiamų lubų, ar man klijuoti plyteles iki viršaus, ar palikti kažkokį tai tarpą karkasams sugręžti?

Įtempiamos lubos senos statybos mediniame name

Ar galima dėti įtempiamas lubas senos statybos mediniame name? Ar jos nesideformuos laikui bėgant dėl namo judėjimo?

Įtempiamų lubų garso izoliacija

Sveiki. Norėčiau sužinoti, kaip su garso izoliacija? Ar įtempiamos lubos izoliuoja garsą? ar tinka katilinėje ir vonioje? Dabar nenusprendžiu ar visame name dėti įtempiamas lubas, ar vargti ir rinkti karkasą gipsui.
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 366434 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3247
Iš viso buvo užduota 150859 klausimų