Gipso kartono montavimas

Rodomi įrašai 1-25 iš 31.
Norėjau sužinoti šiuo metu kokios yra gipso kartono montavimo kainos.
Kaip įrengti šešėlinę siūlę?
KNAUF brošiūrose (kataloguose) teko matyti nedidelę schemą, kad gipso plokštes galima montuoti išilgai arba skersai montavimo profilių. Tačiau, visos lubų montavimo schemos (Knauf lubų sistemos D11, Knauf mansardų sistemos D61) pateikiamos taip, kad plokštės turėtų būti montuojamos skersai montavimo profilių, žingsniu <=500mm. Jei žiūrėti internete ir bendraujant su montuotojais, tai naudojamas plokščių tvirtinimas ir išilgai montavimo profilių (profilių žingsnis 400mm). Taigi klausimas: kuris plokščių montavimo variantas geresnis ir kodėl: 1) GK plokštės montuojamos skersai montavimo profilių, kurie išdėstyti kas 500 mm; 2) GK plokštės montuojamos išilgai montavimo profilių, kurie išdėstyti kas 400 mm.
Ar reikia, t.y. būtina, dėti dvigubą gipso kartono sluoksnį ant sienų ar užtenka ir vieno. Ka duoda tas antras sluoksnis gipso kartono? Remontuojame namą. Antras aukštas mansardinis. Sudėtas dvigubas karkasas iš knauf profilių.
Kokiais klijais galima priklijuot gipso kartoną prie dujų silikato blokelių ir dar papildomai prisukti varžtais?
Patalpa prijungta prie rekuperacinės sistemos, turi šildomas grindis. Patalpos sienos ir lubos- karkasinės, turinčios reikiamo storio apšiltinimo sluoksnį. Patalpos sienų ir lubų pyragas iš patalpos vidaus pusės užbaigtas OSB plokštėmis, kurios- tapetuotos. Sienų ir lubų tapetai neatsiklijuoja, netrūkinėja. Tapetai nusibodo, noriu sienų ir lubų (lubų aukščio žeminti negalima) apdailą atlikti netradiciškai- prisukant gipso kartono plokštes tiesiai prie OSB. Kaip tai padaryti, kad plokščių sujungimo siūlės netrūkinėtų?
Ka man daryti, sienos iš vidaus baisiai pelyja, noriu dėti gipso kartono plokštes, bet nežinau ar po jomis vėl neatsiras pelėsių. Kaip man reiktų paruošti sienas prieš dedant gipso kartono plokštę?
Rąstiniame name vidaus apdailai noriu naudoti gipso kartoną. Namas statytas prieš dvidešimt metų ir sėdimo manau nebus. Noriu gipsą sukti be karkaso prie rastų nes labai nenoriu mažinti erdvės nes namas nedidelis. Kaip manot ar teisingas mano sprendimas ar nesutruks siūlės ir pats gipsas.
Kuo skiriasi viengubas gipso plokščių montavimas nuo dvigubo? Kas geriau ir kokybiškiau? Ir jei namas yra 92kv.m, tai ir lubos lygios turėtų skaičiuotis 92 kv.m?
Ar galima gipso kartoną montuoti ant medinio karkaso, jei ne kodėl?
Viename kambaryje pradėjo trūkinėti lubos per sudėto gipskartonio siūles. Paspaudus matyti, kad yra plokščių judėjimas. Meistrai pasakė, kad reikia viską imti lauk ir montuoti iš naujo. Joks špakliavimas, ar dažymas nepadės. Nejaugi negalima kažkaip sutvirtinti tas šiek tiek judančias vietas, kad išvengti kasmetinio dažymo ar špakliavimo?
Profiliai sudėti kas 40 cm., bet nesutvirtinti pjautieji gipso plokštės galai. Kokia išeitis, kad nereikėtų iš naujo persukti plokščių?
Mane domina gipso kartono plokščių montavimas. Ar užtenka vieno gipso kartono plokščių sluoksnio vidinėms pertvaroms tarp kambarių montuoti. Koks tada gaunasi gipsob kartono sienos storis sumontavus ir nuglaisčius gipso kartoną.
Kiek kainuoja įrengti lubas su visomis medžiagomis, kai gipsas 9mm ir leidžiasi apie 20 cm?
Gipskartonio sienos sumontuotos. 1) Ar reikalinga gruntuoti prieš užtaisant siūles/glaistant? 2) Kokį gruntą patartumėte naudoti ? 3) Ar gruntuoti reikia visą GKP paviršių ar tik siūlų dalį? Girdėjau nuomonę kad nugruntavus susidaro plėvelė ir blogiau sukimba glaistas. Ar yra teisybės?
Ar geriau dėti vieno ar dviejų sluoksnių gipso kartono lubas? Taip pat įdomu, ar ant vieno sluoksnio gipso kartono sienos galima kabinti TV bei virtuvines spinteles?
Kadangi pas mus namo sienos yra labai kreivos, buvo nuspręsta tvirtinti karkasą ir dėti gipso kartono sieną. Bet esu girdėjus, kad nuo tokių sienų labai didelis aidas. Ką tokiu atveju reiktų daryti?
Kaip montuoti gipso kartono plokščių profilį prie rąstinės sienos?
Turiu tokią situaciją, pertvaros statytos iš metalinių profilių ant kurių sumontuota 12mm storio OSB plokštė ir prie OSB prisuktas gipso kartonas. Po tinkavimo ir dažymo praėjus maždaug savaitei, atsirado iškilimai tose vietose, kur varžtai buvo sukti. Klausimas būtų ar OSB gali išstumti varžtus?
Sukant gipso kartono plokštes prie lubų su Knauf profiliais, profilius naudoti dvigubus ar užtenka viengubų?
Labai reikalinga jūsų, kaip specialistų nuomonė. Mūsų vonios kambarį apliejo kaimynai. Situacija yra tokia, kad plytelės šviesios, o kai jos sušlapo iš vidaus, ne iš išorės, tad persigėrė. Tačiau yra vietomis dėtas žalias gipsas. Ten kur dėtas gipsas, plytelės drėgmės nepergėrė, tačiau šalimais kur gipsas nedėtas tolygiai matosi plėmai. Klausimas būtų toks, ar tas gipsas išdžius ar visgi reikėtų lupti plyteles ir keisti viską, nes nenoriu, kad supelytų? Sako žalias gipsas sulaiko drėgmę, tai jeigu jis permirkęs, pradės džiūti. Ar neišsivaikščios ir pan.?
Kas geriau šlaitinio stogo apdailai - dvigubas gipso kartono sluoksnis ar OSB ir gipsas?
Ar mėlynos GKP montavimas toks pat kaip įprastos? Girdėjau, kad antras sluoksnis labai sunkiai sukasi į metalo profilį. Su medžiu, kaip ir gerai.
Norėčiau pasiteirauti informacijos apie lubas su šešėline siūle. Pagal visus reikalavimus sumontavom gipsą. Kokį profilį (kampuką) reiktų montuoti, kokias medžiagas naudoti? Kaip viską teisingai atlikti, kokie būtų žingsniai norint viską padaryti profesionaliai.
Klausimas dėl gipso kartono montavimo. Ar galima sukti antrą gipso kartono sluoksnį prie pirmojo, kuris yra klijuotas prie aptinkuotos medinės pertvaros tarp butų? Montuoti profilių neišeina, nes patalpa ir taip nepaprastai maža, o sunkesnių sienų norisi dėl geresnės garso izoliacijos dėl triukšmo iš gretutinių butų.
 
Sritis:
Sritis:
 
Klausk
eksperto