Gipso kartono montavimas

Rodomi įrašai 1-25 iš 26.
Norėjau sužinoti šiuo metu kokios yra gipso kartono montavimo kainos.
KNAUF brošiūrose (kataloguose) teko matyti nedidelę schemą, kad gipso plokštes galima montuoti išilgai arba skersai montavimo profilių. Tačiau, visos lubų montavimo schemos (Knauf lubų sistemos D11, Knauf mansardų sistemos D61) pateikiamos taip, kad plokštės turėtų būti montuojamos skersai montavimo profilių, žingsniu <=500mm. Jei žiūrėti internete ir bendraujant su montuotojais, tai naudojamas plokščių tvirtinimas ir išilgai montavimo profilių (profilių žingsnis 400mm). Taigi klausimas: kuris plokščių montavimo variantas geresnis ir kodėl: 1) GK plokštės montuojamos skersai montavimo profilių, kurie išdėstyti kas 500 mm; 2) GK plokštės montuojamos išilgai montavimo profilių, kurie išdėstyti kas 400 mm.
Kaip įrengti šešėlinę siūlę?
Ar reikia, t.y. būtina, dėti dvigubą gipso kartono sluoksnį ant sienų ar užtenka ir vieno. Ka duoda tas antras sluoksnis gipso kartono? Remontuojame namą. Antras aukštas mansardinis. Sudėtas dvigubas karkasas iš knauf profilių.
Ka man daryti, sienos iš vidaus baisiai pelyja, noriu dėti gipso kartono plokštes, bet nežinau ar po jomis vėl neatsiras pelėsių. Kaip man reiktų paruošti sienas prieš dedant gipso kartono plokštę?
Kuo skiriasi viengubas gipso plokščių montavimas nuo dvigubo? Kas geriau ir kokybiškiau? Ir jei namas yra 92kv.m, tai ir lubos lygios turėtų skaičiuotis 92 kv.m?
Patalpa prijungta prie rekuperacinės sistemos, turi šildomas grindis. Patalpos sienos ir lubos- karkasinės, turinčios reikiamo storio apšiltinimo sluoksnį. Patalpos sienų ir lubų pyragas iš patalpos vidaus pusės užbaigtas OSB plokštėmis, kurios- tapetuotos. Sienų ir lubų tapetai neatsiklijuoja, netrūkinėja. Tapetai nusibodo, noriu sienų ir lubų (lubų aukščio žeminti negalima) apdailą atlikti netradiciškai- prisukant gipso kartono plokštes tiesiai prie OSB. Kaip tai padaryti, kad plokščių sujungimo siūlės netrūkinėtų?
Rąstiniame name vidaus apdailai noriu naudoti gipso kartoną. Namas statytas prieš dvidešimt metų ir sėdimo manau nebus. Noriu gipsą sukti be karkaso prie rastų nes labai nenoriu mažinti erdvės nes namas nedidelis. Kaip manot ar teisingas mano sprendimas ar nesutruks siūlės ir pats gipsas.
Ar galima gipso kartoną montuoti ant medinio karkaso, jei ne kodėl?
Gipskartonio sienos sumontuotos. 1) Ar reikalinga gruntuoti prieš užtaisant siūles/glaistant? 2) Kokį gruntą patartumėte naudoti ? 3) Ar gruntuoti reikia visą GKP paviršių ar tik siūlų dalį? Girdėjau nuomonę kad nugruntavus susidaro plėvelė ir blogiau sukimba glaistas. Ar yra teisybės?
Profiliai sudėti kas 40 cm., bet nesutvirtinti pjautieji gipso plokštės galai. Kokia išeitis, kad nereikėtų iš naujo persukti plokščių?
Mane domina gipso kartono plokščių montavimas. Ar užtenka vieno gipso kartono plokščių sluoksnio vidinėms pertvaroms tarp kambarių montuoti. Koks tada gaunasi gipsob kartono sienos storis sumontavus ir nuglaisčius gipso kartoną.
Kiek kainuoja įrengti lubas su visomis medžiagomis, kai gipsas 9mm ir leidžiasi apie 20 cm?
Kadangi pas mus namo sienos yra labai kreivos, buvo nuspręsta tvirtinti karkasą ir dėti gipso kartono sieną. Bet esu girdėjus, kad nuo tokių sienų labai didelis aidas. Ką tokiu atveju reiktų daryti?
Ar geriau dėti vieno ar dviejų sluoksnių gipso kartono lubas? Taip pat įdomu, ar ant vieno sluoksnio gipso kartono sienos galima kabinti TV bei virtuvines spinteles?
Kaip montuoti gipso kartono plokščių profilį prie rąstinės sienos?
Sukant gipso kartono plokštes prie lubų su Knauf profiliais, profilius naudoti dvigubus ar užtenka viengubų?
Ar rąstiniame name (dušo patalpoje) tvirtinant gipso kartono karkasą reikia kokių nors specialių profilių, slankiklių, kad sėdant namui nesutrūkinėtų plokštės.
Norėčiau pasiteirauti informacijos apie lubas su šešėline siūle. Pagal visus reikalavimus sumontavom gipsą. Kokį profilį (kampuką) reiktų montuoti, kokias medžiagas naudoti? Kaip viską teisingai atlikti, kokie būtų žingsniai norint viską padaryti profesionaliai.
Klausimas dėl gipso kartono montavimo. Ar galima sukti antrą gipso kartono sluoksnį prie pirmojo, kuris yra klijuotas prie aptinkuotos medinės pertvaros tarp butų? Montuoti profilių neišeina, nes patalpa ir taip nepaprastai maža, o sunkesnių sienų norisi dėl geresnės garso izoliacijos dėl triukšmo iš gretutinių butų.
Antrame aukšte suplanuotos visos gipso pertvaros, bus dedamas polistirolas, vedžiojamas grindinis šildymas, betonuojama. Klausimas kaip reikės sumontuot pertvaras nepažeidus vamzdelio? Ar prieš tai atsimatuot ir nevedžiot tuose vietose. Ar yra kažkokios technologijos pirma sumontuot profilių karkasą išsivedžioti vamzdelius ir betonuot? Dominta darbų žingsniai.
Kas geriau šlaitinio stogo apdailai - dvigubas gipso kartono sluoksnis ar OSB ir gipsas?
Ar mėlynos GKP montavimas toks pat kaip įprastos? Girdėjau, kad antras sluoksnis labai sunkiai sukasi į metalo profilį. Su medžiu, kaip ir gerai.
Norėjau pasiteirauti, statant gipso kartono sienas ir jose išpjovus skyles durims, ar reikia dėti sustiprintą profilį tarp durų? Domėjausi, kad šiaip geriausi būna UA profiliai Knauf, bet būna kas deda ir medinį tašą, kuris variantas būtų geriausias? Ir kas būtų jeigu nei medinio tašo nei profilių nedėtume? Ar jie yra privalomi?
Ar reikia papildomai tvirtinti sieną montuojant virtuvę ant sienos su dvigubu gipskartonio sluoksniu?
 
Sritis:
Sritis: