Gipso kartono montavimas

Rodomi įrašai 1-39 iš 39.
Norėjau sužinoti šiuo metu kokios yra gipso kartono montavimo kainos.
Kaip įrengti šešėlinę siūlę?
Ar reikia, t.y. būtina, dėti dvigubą gipso kartono sluoksnį ant sienų ar užtenka ir vieno. Ka duoda tas antras sluoksnis gipso kartono? Remontuojame namą. Antras aukštas mansardinis. Sudėtas dvigubas karkasas iš knauf profilių.
KNAUF brošiūrose (kataloguose) teko matyti nedidelę schemą, kad gipso plokštes galima montuoti išilgai arba skersai montavimo profilių. Tačiau, visos lubų montavimo schemos (Knauf lubų sistemos D11, Knauf mansardų sistemos D61) pateikiamos taip, kad plokštės turėtų būti montuojamos skersai montavimo profilių, žingsniu <=500mm. Jei žiūrėti internete ir bendraujant su montuotojais, tai naudojamas plokščių tvirtinimas ir išilgai montavimo profilių (profilių žingsnis 400mm). Taigi klausimas: kuris plokščių montavimo variantas geresnis ir kodėl: 1) GK plokštės montuojamos skersai montavimo profilių, kurie išdėstyti kas 500 mm; 2) GK plokštės montuojamos išilgai montavimo profilių, kurie išdėstyti kas 400 mm.
Patalpa prijungta prie rekuperacinės sistemos, turi šildomas grindis. Patalpos sienos ir lubos- karkasinės, turinčios reikiamo storio apšiltinimo sluoksnį. Patalpos sienų ir lubų pyragas iš patalpos vidaus pusės užbaigtas OSB plokštėmis, kurios- tapetuotos. Sienų ir lubų tapetai neatsiklijuoja, netrūkinėja. Tapetai nusibodo, noriu sienų ir lubų (lubų aukščio žeminti negalima) apdailą atlikti netradiciškai- prisukant gipso kartono plokštes tiesiai prie OSB. Kaip tai padaryti, kad plokščių sujungimo siūlės netrūkinėtų?
Ka man daryti, sienos iš vidaus baisiai pelyja, noriu dėti gipso kartono plokštes, bet nežinau ar po jomis vėl neatsiras pelėsių. Kaip man reiktų paruošti sienas prieš dedant gipso kartono plokštę?
Rąstiniame name vidaus apdailai noriu naudoti gipso kartoną. Namas statytas prieš dvidešimt metų ir sėdimo manau nebus. Noriu gipsą sukti be karkaso prie rastų nes labai nenoriu mažinti erdvės nes namas nedidelis. Kaip manot ar teisingas mano sprendimas ar nesutruks siūlės ir pats gipsas.
Kuo skiriasi viengubas gipso plokščių montavimas nuo dvigubo? Kas geriau ir kokybiškiau? Ir jei namas yra 92kv.m, tai ir lubos lygios turėtų skaičiuotis 92 kv.m?
Ar galima gipso kartoną montuoti ant medinio karkaso, jei ne kodėl?
Viename kambaryje pradėjo trūkinėti lubos per sudėto gipskartonio siūles. Paspaudus matyti, kad yra plokščių judėjimas. Meistrai pasakė, kad reikia viską imti lauk ir montuoti iš naujo. Joks špakliavimas, ar dažymas nepadės. Nejaugi negalima kažkaip sutvirtinti tas šiek tiek judančias vietas, kad išvengti kasmetinio dažymo ar špakliavimo?
Profiliai sudėti kas 40 cm., bet nesutvirtinti pjautieji gipso plokštės galai. Kokia išeitis, kad nereikėtų iš naujo persukti plokščių?
Mane domina gipso kartono plokščių montavimas. Ar užtenka vieno gipso kartono plokščių sluoksnio vidinėms pertvaroms tarp kambarių montuoti. Koks tada gaunasi gipsob kartono sienos storis sumontavus ir nuglaisčius gipso kartoną.
Kiek kainuoja įrengti lubas su visomis medžiagomis, kai gipsas 9mm ir leidžiasi apie 20 cm?
Gipskartonio sienos sumontuotos. 1) Ar reikalinga gruntuoti prieš užtaisant siūles/glaistant? 2) Kokį gruntą patartumėte naudoti ? 3) Ar gruntuoti reikia visą GKP paviršių ar tik siūlų dalį? Girdėjau nuomonę kad nugruntavus susidaro plėvelė ir blogiau sukimba glaistas. Ar yra teisybės?
Ar geriau dėti vieno ar dviejų sluoksnių gipso kartono lubas? Taip pat įdomu, ar ant vieno sluoksnio gipso kartono sienos galima kabinti TV bei virtuvines spinteles?
Kadangi pas mus namo sienos yra labai kreivos, buvo nuspręsta tvirtinti karkasą ir dėti gipso kartono sieną. Bet esu girdėjus, kad nuo tokių sienų labai didelis aidas. Ką tokiu atveju reiktų daryti?
Kaip montuoti gipso kartono plokščių profilį prie rąstinės sienos?
Sukant gipso kartono plokštes prie lubų su Knauf profiliais, profilius naudoti dvigubus ar užtenka viengubų?
Labai reikalinga jūsų, kaip specialistų nuomonė. Mūsų vonios kambarį apliejo kaimynai. Situacija yra tokia, kad plytelės šviesios, o kai jos sušlapo iš vidaus, ne iš išorės, tad persigėrė. Tačiau yra vietomis dėtas žalias gipsas. Ten kur dėtas gipsas, plytelės drėgmės nepergėrė, tačiau šalimais kur gipsas nedėtas tolygiai matosi plėmai. Klausimas būtų toks, ar tas gipsas išdžius ar visgi reikėtų lupti plyteles ir keisti viską, nes nenoriu, kad supelytų? Sako žalias gipsas sulaiko drėgmę, tai jeigu jis permirkęs, pradės džiūti. Ar neišsivaikščios ir pan.?
Ar reikia papildomai tvirtinti sieną montuojant virtuvę ant sienos su dvigubu gipskartonio sluoksniu?
Norėjau pasiteirauti, statant gipso kartono sienas ir jose išpjovus skyles durims, ar reikia dėti sustiprintą profilį tarp durų? Domėjausi, kad šiaip geriausi būna UA profiliai Knauf, bet būna kas deda ir medinį tašą, kuris variantas būtų geriausias? Ir kas būtų jeigu nei medinio tašo nei profilių nedėtume? Ar jie yra privalomi?
Kas geriau šlaitinio stogo apdailai - dvigubas gipso kartono sluoksnis ar OSB ir gipsas?
Norėčiau pasiteirauti informacijos apie lubas su šešėline siūle. Pagal visus reikalavimus sumontavom gipsą. Kokį profilį (kampuką) reiktų montuoti, kokias medžiagas naudoti? Kaip viską teisingai atlikti, kokie būtų žingsniai norint viską padaryti profesionaliai.
Klausimas dėl gipso kartono montavimo. Ar galima sukti antrą gipso kartono sluoksnį prie pirmojo, kuris yra klijuotas prie aptinkuotos medinės pertvaros tarp butų? Montuoti profilių neišeina, nes patalpa ir taip nepaprastai maža, o sunkesnių sienų norisi dėl geresnės garso izoliacijos dėl triukšmo iš gretutinių butų.
Ar rąstiniame name (dušo patalpoje) tvirtinant gipso kartono karkasą reikia kokių nors specialių profilių, slankiklių, kad sėdant namui nesutrūkinėtų plokštės.
Antrame aukšte suplanuotos visos gipso pertvaros, bus dedamas polistirolas, vedžiojamas grindinis šildymas, betonuojama. Klausimas kaip reikės sumontuot pertvaras nepažeidus vamzdelio? Ar prieš tai atsimatuot ir nevedžiot tuose vietose. Ar yra kažkokios technologijos pirma sumontuot profilių karkasą išsivedžioti vamzdelius ir betonuot? Dominta darbų žingsniai.
Ar mėlynos GKP montavimas toks pat kaip įprastos? Girdėjau, kad antras sluoksnis labai sunkiai sukasi į metalo profilį. Su medžiu, kaip ir gerai.
Darau remontą name, kurio sienos nutinkuotos, ant tų sienų galvoju dėti gipsą, kad sienos būtų gražios ir lygios, tačiau taupant patalpų erdvę gipsą norėčiau klijuoti prie sienų, be to nesinori visiškai nulupinėti seno tinko ten ir elektros laidai ir t.t. Klausimas yra toks ar galima tai daryti, jei namas dar nėra šildomas? Kuo geriausiai klijuoti ir kokį gruntą naudoti turint galvoje, kad bus klijuojama ant sienų, kurios jau nutinkuotos?
Ar dedant sistemą D112 (dvigubas karkasas profilių) tikrai reikia dėti UD profilį? Jeigu dedu UD, tai man ten nusileidžia kažkiek, tai teoriškai išlinksta gipsas. Jeigu nededu UD, tai kas yra blogai? Išlinks? Man UD nereikalingas lyginti, lyginu su lazeriu, susidėjau profilius, uždėjau UD, ir jis ženkliai žemiau yra.
Ar gali būti vadinamas tarpelis (šešėlinė siūlė) aplink lubas drėgnose patalpose, kaip vonia ir t.t.? Ar tiesiog plytelė sienų turi atsiremti į lubas ir hermetizuotas visas perimetras ir uždažomas kartu su lubom?
Ar reikia tvirtinant gipso kartoną sukti medsraigtį į pagrindinį profilį ar tik į montavimo (kalba apie lubas)? Esu anksčiau matęs schemą medsraigčių sukimo, dabar Knauf tinklapyje nėra. Gal turite ir galite pasidalinti?
Ar galima montuoti žalią gipskartonį vonioje gulsčią?
Ar privaloma glaistyti pirmo sluoksnio gipskartonio siūles, montuojant dvigubą gipsą? Kokia iš to praktinė nauda, pliusai, minusai?
Kokiais klijais galima priklijuot gipso kartoną prie dujų silikato blokelių ir dar papildomai prisukti varžtais?
Turiu tokią situaciją, pertvaros statytos iš metalinių profilių ant kurių sumontuota 12mm storio OSB plokštė ir prie OSB prisuktas gipso kartonas. Po tinkavimo ir dažymo praėjus maždaug savaitei, atsirado iškilimai tose vietose, kur varžtai buvo sukti. Klausimas būtų ar OSB gali išstumti varžtus?
Kokį glaistą naudoti klijuojant popierinę gipso kartono juostą, dirbant su aparatu?
Pastatytas karkasinis vasarnamis, sienų karkaso storis 15cm. Viduje noriu visur montuoti gipsą, ant lauko sienų ir pertvarų apart lubų. Ar galiu viską montuoti ant medinio karkaso? Mediena pjautinė, ne kalibruota, bet tikrai išdžiuvusi. Žiemą bus tik palaikoma pliusinė temperatūra su oras oras, kad vandens vamzdžiai neužšaltų.
Šlaitinis stogas šiltintas ir uždengtas gipso kartono lakštais tvirtinant prie gegnių inkarinius laikiklius ir CD60 profilius. Reikalinga įrengti gipsokartono pertvarą. Ar teisingas mazgas bus tvirtinti UW profilį prie gipsokartono lubų (per gipso kartoną pataikant į CD profilį), ar reikalingas kitoks sujungimo su gipso kartono lubomis mazgas?
Santvarų žingsnis 900mm, santvarų apačia uždengta FF-PIR30mm folijuotomis plokštėmis. Ar galima per jas prie santvarų apatinės juostos tvirtinti gipso kartono plokštes nenaudojant papildomų profilių?
 
Sritis:
Sritis:
 
Klausk
eksperto