Dažymo darbai, dekoravimas

Rodomi įrašai 1-30 iš 30.
Domina vonios kambario paruošimas ir dažymas. Senas paviršius buvo dažytas kreidiniais dažais. Norėčiau sužinoti, ar prieš dažymą reikia hidroizoliacine tepti ar yra specialus drėgmės nepraleidžiantys dažai. Dažyti reikia tik pusę sienų, nes iki pusės yra plytelės?
Noriu paklausti ar galima glaistyti ir dažyti OSB plokštes. Jei taip, tai kokias medžiagas naudoti?
Kokia kaina 1 m2 medinio namo dažymo 2 eilėmis? Taip pat kokia kaina būtų su paruošimu dažymui? Kokia kaina 1 m2 skardinio stogo dažymo?
Noriu paklausti, kaip tinkamai paruošti cementiniu tinku nutinkuotas sienas dažymui?
Dabar labai populiaru lubas palikti tiesiog betonines (atvira lubų perdanga, kad matytųsi klojinių raštas). Tačiau tokios betoninės lubos būna apdirbamos. Vienur jos atrodo kaip lygiai nušlifuotos, kitur atrodo nulakuotos, kitur tokiu gelsvų atspalvių ir pan. Kaip tokias lubas apdirbti (kokiom medžiagom ar įrankiais), kad gautume gerą efektą?
Norim išdažyti virtuvę (16 kv. m) nuosavame name, šviesiai kakavine ar šviesiai persikine spalva. Sienos ištinkuotos, bet neišgruntuotos galutinai (sienos išteptos, vietomis nenusivalo). Kokius darbus reikia atlikti ir kokius rekomenduotumėte dažus bei gruntą naudoti?
Norėčiau pasiteirauti kokie šiuo metu dažymo darbų įkainiai - sienų ir lubų paruošimas ir dažymas su medžiagomis - kokia vidutinė kv. m kaina? Kiek maždaug kainuotų išdažyti 500 kv.m sienų ir 140 kv.m, lubų su medžiagomis?
Mane domina sienų dažymas bute, kurio bendras plotas 86 kv m. Sienas reikėtų perdažyti 2 kambariuose ir svetainėje. Kiek tai kainuotų? Ar galima turėti savo dažus? Per kiek laiko atliekami dažymo darbai?
Persikraustėme į naujus namus ir vietoj tapetų norime tiesiog dažyti sienas. Nulupus tapetus lieka klijų. Pašlapinus jaučiasi glitėsis. Ar tiesiog galima gruntuot ant klijų ar imtis kokių nors priemonių?
Ar normali yra vidinių sienų dažymo kaina 6 Eur už m2 (be PVM). Ar į tokią kainą įeina ir glaistymas?
Ar galima iškart dažyti tinkuotas sienas (be glaistymo)? Kokia darbų eiga ir rekomenduojamos medžiagos?
Planuojame remontuoti laiptinę ir joje yra senos rusiškos sienos, kurių pusė yra nudažytos nežinia kokiais dažais (gal aliejiniais), o viršus padengtas kalkiniu mišiniu. Dažus lyg ir apgramdėme, tačiau planuojame tą kalkinę dalį dažyti baltai, o ten kur buvo senieji dažai dėti labai smulkią struktūrą. Norėčiau sužinoti ar tiesiog nutepus sienas betonkontaktu būtų galima tai daryti, ar būtina atlikti dar kažkokius veiksmus?
Norėčiau sužinoti apdailos darbų kainas: gipso kartono pertvarų montavimas, glaistymas, sienų tinkavimas, glaistymas po elektros pravedimo, sienų dažymas, lubų dažymas.
Ar galima nugruntuoti ir vėliau nudažyti OSB plokštes, gal panaudojant tam skirtas specialias medžiagas, kad gautume lygų paviršių, kaip nudažius gipso-kartoną?
Sodo name lubos iškaltos OSB plokšte, nutariau kad reikia dažyti baltai. Nuglaistėm lubas ir sudūrimus plokščių mediniams paviršiams skirtu gruntu, po to dažėm vandeniniais dažais skirtais gipsiniams ir betoniniams paviršiams dažyti. Kitą dieną pasimatė pūslės-atšoko dažai. Kaip galima atitaisyti, ar jau neįmanoma pataisyti ir prisukti gipskartonio plokštes ir vėl iš naujo visas lubas apdirbti? Jei galima,norėčiau greito patarimo.
kokioj žemiausioj temperaturoj galima dažyti vidines sienas?
Reikia išdažyti sienas, kurių 130 m2. Patarkite, kokiais drėgmei atspariais dažais jas dažyti?
Kiek kainuoja betoninių lubų tvarkymas? Pas mane betoninės perdangos ir norėčiau jas palikti.
Noriu namą iš lauko pusės apkalti OSB plokštėm. Ar galima OSB plokštes padengti dekoru?
Lubos iš gipso kartono dvigubo profilio. Kiek kainuotų glaistymas, dažymas 130 kv.m?
Nudažius lubas (šlapiu kraštu, su prailginto džiuvimo lubiniais dažais, nuo lango link tamsesnės pusės) ant lubų lieka šuorai, kurie matomi žiūrint į lango pusę. Perdažant nauju sluoksniu, šuorų vieta keičiasi. Kame problema? Per sausas volelis? Per šlapias?
Norėjau paklausti kaip sienas paruošti glaistymui-dažymui ant senų dažų? Vienos sienos dažytos kažkokiais dažais, sušlapinus kaip ir nori nusivalyti (čia iš tų remontų prieš 20 ar daugiau metų darytos). Kitos aliejinės sienos. Gal kokie gruntai yra, kad nereikėtų nuiminėti? Be to kontaktas lygtais nepadės ant aliejinių.
Vasarnamio vidus iškaltas nelakuotomis dailylentėmis. Norėčiau jas nudažyti baltais dažais. Kokia būtų darbų seka? Ir dar, vieną sieną norėčiau tapetuoti, ar įmanoma?
Bute dėjome stiklo audinį ant sienų ir lubų ir dabar bedažant labai sunkiai vyksta procesas, lieka šešėliai po trečio dažymo. Ar tai yra normali praktika ir reikia nusiteikti ant stiklo audinio dažant, jog tai bus sudėtingiau?
Norėjau paklausti sienos dažytos, tie dažai nėra ten tų senų laikų, sušlapinus nesivalo, laikosi tvirtai, bet netenkina pačios sienos lygumas. Ar galima sienas ant tų dažų lyginti tinku, vėl perglaistyti ir nudažyti?
Ką daryti su bendrų patalpų sienomis senuose daugiabučiuose (prisegu foto)? Sienos grubaus tinko ar kaip kitaip tai vadinama. Ar galima tokias sienas dažyti tik nugruntavus? Ar dažyti galima naudojant volelį ar reikia purkšti?
Ar reikia tepti hidroizoliaciją, jei bus visur dažoma vonioje? Išglaistysiu drėgmei atspariu glaistu ir dažais.
Sienas dažėme BJ5 matiniais vandens pagrindo dažais, tačiau dėl praktiškumo norėtume papildomai padengti 1 sluoksnį labiau plaunamais dažais. Ar galima ant jų viršaus dažyti Nordsjö 6 professional akriliniais dažais?
Iškilo tokia problema, kad po užlietos vandeniu sienos perdažymo, vis tiek liko pigmentinių dėmių pėdsakai. Akriliniai dažai iki galo nepadengė ant sienos esančių dėmių. Gal sieną iš naujo reikia gruntuoti ir tada dažyti? Laukiu jūsų patarimų. Beje buvo dažoma Sigmacryl universal akriliniais dažais.
Kokios sienų dažymo kainos? Butas yra apie 65 kv. m. Sienos būtų apie 194,3 kv. m, o lubos – 65,2 kv. m. Kiek kainuotų dažymas? Sienos ir lubos yra paruoštos dažyti, t. y. išglaistytos ir pan.
 
Sritis:
Sritis:
 
Klausk
eksperto