Dažymo darbai, dekoravimas – Patarimai

Ant OSB plokštės užtepiau ,,beton kontakt" gruntą ir užtepiau ploną sluoksnį ,,MITTO" tinko. Ruošiuosi gruntuoti ir dažyti. Ar nepadariau nesąmonės, ar laikysis?
Laba diena, Dažėme Tikkurila harmony dažais sienas. Paruošėme sugruntavome. Dažome tikrai ne pirmą kartą, bet gavosi šešėliai. Pridedu foto. Ar galėtų turėt įtakos tai, kad patalpa sausa. Santykinė oro drėgmė 39-42%? Ar kažkokios kitos priežastys?
Vonios kambaryje nebenoriu klijuoti plytelių ant sienų. Kaip teisingai paruošti ir dažyti sienas vonioje, kurios bus tiesiogiai liečiamos su vandeniu? Kokius dažus geriausiai naudoti?
Ar galima ant senų aliejinių dažų sienos (arba vandeninių) tepti beton kontakt mišinį, ir tuomet dažų sluoksnio nušviesti net nereikia, galima dažyti, kloti sienų plyteles ? Ar vis dėlto siekti, kad meistras senus dažus pilnai nušveistų, nors, matau, to nenori, ir sako, kad tereikia užtepti tik beton kontakt ?
Norėčiau perdažyti/atnaujinti buto koridoriaus sienas. Dažyta pusiau matiniais ar pusiau blizgiais dažais prieš daugiau kaip 10 metų. Ar būtinas gruntas prieš dažymą, ar galima tiesiog perdažyti?
Noriu paklausti ar galima glaistyti ir dažyti OSB plokštes. Jei taip, tai kokias medžiagas naudoti?
Domina vonios kambario paruošimas ir dažymas. Senas paviršius buvo dažytas kreidiniais dažais. Norėčiau sužinoti, ar prieš dažymą reikia hidroizoliacine tepti ar yra specialus drėgmės nepraleidžiantys dažai. Dažyti reikia tik pusę sienų, nes iki pusės yra plytelės?
Kokia kaina 1 m2 medinio namo dažymo 2 eilėmis? Taip pat kokia kaina būtų su paruošimu dažymui? Kokia kaina 1 m2 skardinio stogo dažymo?
Noriu paklausti, kaip tinkamai paruošti cementiniu tinku nutinkuotas sienas dažymui?
Planuojame remontuoti laiptinę ir joje yra senos rusiškos sienos, kurių pusė yra nudažytos nežinia kokiais dažais (gal aliejiniais), o viršus padengtas kalkiniu mišiniu. Dažus lyg ir apgramdėme, tačiau planuojame tą kalkinę dalį dažyti baltai, o ten kur buvo senieji dažai dėti labai smulkią struktūrą. Norėčiau sužinoti ar tiesiog nutepus sienas betonkontaktu būtų galima tai daryti, ar būtina atlikti dar kažkokius veiksmus?
Norėčiau atnaujinti buto senai dažytas sienas, buvo dažytos sienos purškiamais dažais. Dažai laikosi gana gerai ir sienos yra gana lygios, tai norėčiau sužinoti ką reiktų naudoti, kad nauji dažai gerai priliptų ir nekeistų spalvos nuo senų dažų. Ar man jau būtinas glaistymas, kad seni dažai nepakeistų naujų dažų spalvos? Girdėjau apie gruntinius akrilinius dažus, bet nežinau ar man jie šioje situacijoje reikalingi.
Dabar labai populiaru lubas palikti tiesiog betonines (atvira lubų perdanga, kad matytųsi klojinių raštas). Tačiau tokios betoninės lubos būna apdirbamos. Vienur jos atrodo kaip lygiai nušlifuotos, kitur atrodo nulakuotos, kitur tokiu gelsvų atspalvių ir pan. Kaip tokias lubas apdirbti (kokiom medžiagom ar įrankiais), kad gautume gerą efektą?
Norim išdažyti virtuvę (16 kv. m) nuosavame name, šviesiai kakavine ar šviesiai persikine spalva. Sienos ištinkuotos, bet neišgruntuotos galutinai (sienos išteptos, vietomis nenusivalo). Kokius darbus reikia atlikti ir kokius rekomenduotumėte dažus bei gruntą naudoti?
Norėčiau pasiteirauti kokie šiuo metu dažymo darbų įkainiai - sienų ir lubų paruošimas ir dažymas su medžiagomis - kokia vidutinė kv. m kaina? Kiek maždaug kainuotų išdažyti 500 kv.m sienų ir 140 kv.m, lubų su medžiagomis?
Persikraustėme į naujus namus ir vietoj tapetų norime tiesiog dažyti sienas. Nulupus tapetus lieka klijų. Pašlapinus jaučiasi glitėsis. Ar tiesiog galima gruntuot ant klijų ar imtis kokių nors priemonių?
Mane domina sienų dažymas bute, kurio bendras plotas 86 kv m. Sienas reikėtų perdažyti 2 kambariuose ir svetainėje. Kiek tai kainuotų? Ar galima turėti savo dažus? Per kiek laiko atliekami dažymo darbai?
Sodo name lubos iškaltos OSB plokšte, nutariau kad reikia dažyti baltai. Nuglaistėm lubas ir sudūrimus plokščių mediniams paviršiams skirtu gruntu, po to dažėm vandeniniais dažais skirtais gipsiniams ir betoniniams paviršiams dažyti. Kitą dieną pasimatė pūslės-atšoko dažai. Kaip galima atitaisyti, ar jau neįmanoma pataisyti ir prisukti gipskartonio plokštes ir vėl iš naujo visas lubas apdirbti? Jei galima,norėčiau greito patarimo.
kokioj žemiausioj temperaturoj galima dažyti vidines sienas?
Ar normali yra vidinių sienų dažymo kaina 6 Eur už m2 (be PVM). Ar į tokią kainą įeina ir glaistymas?
Ar galima iškart dažyti tinkuotas sienas (be glaistymo)? Kokia darbų eiga ir rekomenduojamos medžiagos?
Norėčiau sužinoti apdailos darbų kainas: gipso kartono pertvarų montavimas, glaistymas, sienų tinkavimas, glaistymas po elektros pravedimo, sienų dažymas, lubų dažymas.
Reikia išdažyti sienas, kurių 130 m2. Patarkite, kokiais drėgmei atspariais dažais jas dažyti?
Ar galima nugruntuoti ir vėliau nudažyti OSB plokštes, gal panaudojant tam skirtas specialias medžiagas, kad gautume lygų paviršių, kaip nudažius gipso-kartoną?
Kiek kainuoja betoninių lubų tvarkymas? Pas mane betoninės perdangos ir norėčiau jas palikti.
Noriu namą iš lauko pusės apkalti OSB plokštėm. Ar galima OSB plokštes padengti dekoru?
Bute dėjome stiklo audinį ant sienų ir lubų ir dabar bedažant labai sunkiai vyksta procesas, lieka šešėliai po trečio dažymo. Ar tai yra normali praktika ir reikia nusiteikti ant stiklo audinio dažant, jog tai bus sudėtingiau?
Norėjau paklausti kaip sienas paruošti glaistymui-dažymui ant senų dažų? Vienos sienos dažytos kažkokiais dažais, sušlapinus kaip ir nori nusivalyti (čia iš tų remontų prieš 20 ar daugiau metų darytos). Kitos aliejinės sienos. Gal kokie gruntai yra, kad nereikėtų nuiminėti? Be to kontaktas lygtais nepadės ant aliejinių.
Lubos iš gipso kartono dvigubo profilio. Kiek kainuotų glaistymas, dažymas 130 kv.m?
Nudažius lubas (šlapiu kraštu, su prailginto džiuvimo lubiniais dažais, nuo lango link tamsesnės pusės) ant lubų lieka šuorai, kurie matomi žiūrint į lango pusę. Perdažant nauju sluoksniu, šuorų vieta keičiasi. Kame problema? Per sausas volelis? Per šlapias?
Vasarnamio vidus iškaltas nelakuotomis dailylentėmis. Norėčiau jas nudažyti baltais dažais. Kokia būtų darbų seka? Ir dar, vieną sieną norėčiau tapetuoti, ar įmanoma?
Norėjau paklausti sienos dažytos, tie dažai nėra ten tų senų laikų, sušlapinus nesivalo, laikosi tvirtai, bet netenkina pačios sienos lygumas. Ar galima sienas ant tų dažų lyginti tinku, vėl perglaistyti ir nudažyti?
Ką daryti su bendrų patalpų sienomis senuose daugiabučiuose (prisegu foto)? Sienos grubaus tinko ar kaip kitaip tai vadinama. Ar galima tokias sienas dažyti tik nugruntavus? Ar dažyti galima naudojant volelį ar reikia purkšti?
Ar duše, kur didelė drėgmė, galima dažyti sienas, o ne plytelėm dėti? Ir ar dažant drėgmei atspariais dažais, reikia prieš tai membraną tepti, jei patys dažai atsparūs drėgmei ir saugo nuo pelėsių?
Iškilo tokia problema, kad po užlietos vandeniu sienos perdažymo, vis tiek liko pigmentinių dėmių pėdsakai. Akriliniai dažai iki galo nepadengė ant sienos esančių dėmių. Gal sieną iš naujo reikia gruntuoti ir tada dažyti? Laukiu jūsų patarimų. Beje buvo dažoma Sigmacryl universal akriliniais dažais.
Ar reikia tepti hidroizoliaciją, jei bus visur dažoma vonioje? Išglaistysiu drėgmei atspariu glaistu ir dažais.
Sienas dažėme BJ5 matiniais vandens pagrindo dažais, tačiau dėl praktiškumo norėtume papildomai padengti 1 sluoksnį labiau plaunamais dažais. Ar galima ant jų viršaus dažyti Nordsjö 6 professional akriliniais dažais?
Koke tvarka darbų turėtų būti nuėmus tapetus, ar užtenka tik skyles užtaisytis jei yra, nugruntuoti ir dažyti; ar reikėtų viską pilnai ištinkuoti, špakluoti ir tik po to dažyti?
Sveiki. Kaip nuimti senus aliejinius emalinius dažus nuo sienos, kad po to galėčiau jas dažyti ar klijuoti plyteles?
Kokios sienų dažymo kainos? Butas yra apie 65 kv. m. Sienos būtų apie 194,3 kv. m, o lubos – 65,2 kv. m. Kiek kainuotų dažymas? Sienos ir lubos yra paruoštos dažyti, t. y. išglaistytos ir pan.
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 393986 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3311
Iš viso buvo užduota 164369 klausimų
Gaukite pasiulymus
iš 107 specializuotų įmonių