Natūralaus audinio įtempiamų lubų kaina

Klausimas:
Kiek gali skirtis įtempiamų lubų kainos naudojant PVC ir medžiagos audinio lubas? Ar gali lubos iš medžiagos būti blizgios? Kuo jos pranašesnės lyginant su PVC?
Komentarai:
PVC ir medžiagos audinio lubas kainos skiriasi apie 15%. Medžiaginės yra brangesnės, tačiau kokybė skiriasi daugiau nei per pusę. Medžiaginės gali būti su blizgučiu, lygiai taip kaip ir rūbų audinys, tačiau efektas skirtingas.
Medžiaginės įtempiamos lubos yra per pus storesnės, atsparesnės, antistatinės, antibakterinės, įtempimo koeficientas 180%. Taigi jas suplėšyti dar reikia ir pasistengti, skirtingai nuo PVC, neturi nemalonaus kvapo ir neišskiria aldehidų, jų nereikia kaitinti, jos yra visiškai ekologiškos, estetiškai atrodo - taip pat kaip ir gipso kartono lubos.
Inga, Vipidėjos
PVC įtempiamų lubų kaina 10-13 Eur (kartu su profiliais). Kaina priklauso nuo pločio. Natūralaus audinio lubos akcijos metu būna nuo 16 eurų. Pagrindinis skirtumas - natūralaus audinio lubos nebijo šalčio, plius yra ekologiškos lubos ir t.t. Natūralaus audinio lubos tempiamos šaltu būdu, yra kelis kartus stipresnės negu PVC.
 
Sritis:
Sritis: