Granulinis daniškas katilas BlackStar+ NBE Production A/S

Nuolat žingsniu priekyje – tai Danijos Nr.1 gamintojo NBE Production A/S naujausias kūrinys – granulinis katilas Black Star+. Šis simpatiškos išvaizdos ir aptakių formų įrenginys patiks tiems, kas vertina namų šilumą ir jaukumą. Naujausios technologijos ir automatizuotas katilo veikimas garantuoja išskirtinį komfortą ir ilgalaikį darbą. Negana to, prijungus Black Star+ prie virtualios katilų sistemos StockerCloud, galite stebėti ir kontroliuoti katilo bei šildymo sistemos procesus.
Naujasis Black Star+ katilas ne tik ypatingai efektyvus, bet ir lengvai valomas bei prižiūrimas. Dėka automatizuoto pelenų surinkimo bei šalinimo į didžiulę pelenų talpą, ją ištuštinti reikės tik keletą kartų per sezoną. Standartinėje komplektacijoje rasite patikimą degimo kontrolę, kurią užtikrina lambda zondas.
1. Patogus rankinis šilumokaičio valymo mechanizmas.
2. Didelė ir talpi pelenų dėžė, kurią ištuštinti reikės keletą kartų per sezoną.
3. Sraigtas automatiškai šalina pelenus į pelenų dėžę.
4. Vertikalus šilumokaitis su turbuliatoriais.
5. Lambda zondas automatiškai reguliuoja oro bei kuro santykį, todėl net esant bet kuriai degiklio galiai, užtikrinamas nepriekaištingas kuro sudeginimas.
6. Nedidelis vandens tūris katile leidžia greičiau bei efektyviau pasiekti norimą temperatūrą ir palaikyti itin taupų katilo veikimą vasaros metu.
7. Didelis (10“) ir patogus liečiamas ekranas, sujungtas su katilo WI-FI ryšiu. Galite valdyti ir stebėti katilo veikimą iki 30 m. atstumu
8. Moduliacinis (10 – 100 %) nerūdijančio plieno degiklis – efektyvus kuro sunaudojimas garantuotas.
9. Galios: 10kW, 16kW, 25kW.