Granuliniai katilai

Rodomi įrašai 1-56 iš 56.
Nuo ko priklauso granulinio katilo kaina? Kiek kainuoja granulinio katilo eksploatavimas sezono metu?
Kokią mažiausią temperatūrą patartina laikyti katile? Pats katilas leidžia mažinti iki 40, ar tokia temperatūra nekenkia katilui? Katilas Stauber duo 16 kw.
Į ką reikia atkreipti dėmesį renkantis granulinį katilą. Planuojame įsigyti apie 20 kW galios katilą.
Turiu mūrinį namą, kūrenu granulėmis, 200m2. Granulių sunaudoju apie 25kg-30kg į parą, bet sąnaudos yra tokios pat nuolatos ar +12 ar -15 laipsnių. Kodėl taip yra? Pečių valau nuolatos, kas dvi-tris savaites.
Dabar naudojamas katilas Vienybė 16, norėtumėm turėti modernesnį šildymą. Namas 1982 metų statybos, mūrinis, 110 kv.m. Kol kas neapšiltintas, bet bus šiltinamas 10 cm polistirolu, šildymas - pirmas aukštas bus grindinis pilnai, antras radiatoriai. Šiuo metu sezonui sudeginam apie 10 kietmetrių malkų. Ką rekomenduotumėt tarp šilumos siurblio oras vanduo ir granulinio katilo? Norėtųsi optimaliausio varianto tarp kainos/kokybės ir nepriklausomybės nuo pečkurio darbo, taip pat kuo paprastesnio pajungimo esamos sistemos.
Kokį 5 klasės granulinį katilą geriausiai rinktis? Kokia kaina? Klausimas šilumos siurblys oras vanduo ar granulinį. Gal galite padėti rasti optimalų sprendimą.
Planuojame įsigyti granulėmis kūrenamą katilą. Kokie būtų kūrenimo granulėmis privalumai?
Pastaruoju metu ant granulinio katilo degiklio susidaro didelis gabalas anglies. Nenupučia pelenų. Pridedu nuotrauką. Dėl kokių priežasčių gali būti ši problema? Granulių kokybės klausimą manau galima atmesti, nes buvo bandyta keli gamintojai ir vis tas pats.
Kambario termostatas, jo privalumai ir trūkumai ant granulinio katilo opop black start.
Kokio galingumo granulinį katilą rekomenduotumėte? Reikės šildyti apie 200 kv.m. plotą dviejų aukštų name, kurio sienos sumūrytos iš keramzito arba silikatinių blokelių, apšiltinant jas 15 cm storio polistirolio sluoksniu (blokelių storis 30 cm). Noriu katilą kurenti medžio granulėmis
Turime atmos katilą 32, bet netenkina kūrenimo trukmė, nežinome kurį katilą išsirinkti (granulinį ar universalų katilą)?
Šiemet pajungėm granulinį pečių, bet jis užgęsta ir viduj atrodo, kad smala virtų, visas prismalavęs. Kokios gali būti problemos?
Galvojame pirkti granulinį pečiuką. Ką man apie juos reikėtų žinoti, kokie granulinių katilų privalumai ir trūkumai?
Namas senas, mūras, su salkomis, dabar šildomas kieto kuro katilu VIADRUS herkules u26 nuo 2011m. Išbandžiau visas kuro rūšis -malkas, anglis, durpes. Nepatenkintas. Bendras šildymo pl. apie 100kv.m. Svajoju lygiagrečiai statyti granulinį. Kokį išsirinkti, smegenų neužtenka. Norėčiau optimalaus varianto, kad mažai priežiūros reikėtų.
Kokį granulinį katilą įsigyti? Ruošiuosi jį naudoti namo šildymui bei karšto vandens ruošimui, noriu jį kūrenti ir kietu kuru (malkos, medžio briketai, grūdai).
Turiu granulinį katilą 24 kW, kamino D - 160 mm. Šildymo sistema atrodo padaryta gerai, tik pastatytas galingesnis siurblys ant didelio rato, mažas ratas padarytas iš 25 cm (colis) vamzdžio. Turiu problemą, kad katilas nepasiekia reikiamos temperatūros, kur gali būti priežastis? Kamine sklendes nėra.
Neseniai įsigijau lenkišką granulinį pečių Compit R747. Kūrenu spygliuočių medžio granulėmis. Sumažinus granulių padavimą ir po nepilnos paros pečius užgęsta, o degiklyje lieka sukietėję (prikepę) granulės. Kodėl?
Kokio galingumo katilo reikėtų, norint apšildyti 80 kv.m butą
Kiek laiko dega granulinis katilas? Nuo ko priklauso jo užpildymo degimo trukmė? Ar saugu palikti be priežiūros tokį katilą ilgesniam laikui (pvz. 16 val)?
Ką rinktis granulį katilą ar oras vanduo šildymo sistemą? Namas 80 kv. m, šildomos grindys.
Noriu paklausti ar įmanoma kieto kuro katilą VIADRUS U26 5S perdaryti į granulinį ir koks degiklis tiktų?
Kokį katilą rinktis granulinį ar kombinuotą, 200 m2 senos statybos namui. Dalyje grindinis šildymas (apie 50 m2).
Įsigijome katilą BioMatic 250. Kūrename 6 mm medienos granulėmis. Pelenai sukietėja ant pakuros grotelių ir neišbyra į pelenų išnešimo sraigtą. Kas kaltas?
Kurį katilą geriau rinktis bio ar granulinį naujos statybos 150 kv. naujos statybos namui?
Kokie yra granulinių katilų komponentai?
Norėčiau paklausti, ar įmanoma prie dabartinio katilo VIADRUS (22 kW), kuriuo šildomas apie 140 m2 gyvyvenamas namas, pritaisyti įrenginį, kurio pagalba būtų šildomasi medienos granulėms. Kiek tai kainuotų, kas viską galėtų įrengti?
Naudojant akmens anglies granules granuliniame katile, koks būtų optimalus santykis tarp granulių padavimo ir pauzės? Taip pat kokie yra būdai, kad pagerinti akmens anglies granulių sudegimą, kad liktų mažiau šlakų? Kam naudojama granulinio katilo dumtakio sklendė?
Kaip dažnai reikia papildyti granulių kuro talpa esančia šalia katilo? Ką daryti jei iš namų išvykstama ilgesniam laikui, pvz. dviems savaitėms. Ačiū
Noriu įsigyti katilą PELET UNI 20 KWT su Kipi Rot degikliu. Kūrenant granulėmis viskas aišku. O kūrenant malkomis kaip reguliuojasi temperatūra sistemoj? Pirksiu kartu kambarinį termostatą ECOSTER 200. Ar jis reguliuos temperatūrą kambaryje, ar tik reguliuos temperatūrą sistemoje, ir kaip maždaug jis dirba?
Norime paklausti koks geriausiai tinka 140 kv. (gyvenamo) namui granulinis katilas. Mūsų name pirmame aukšte yra šildomos grindys, bet atviros zonos t.y. vitrininiai langai, nėra durų tarp pertvarų.
Gal patartumet koki granulini katila vertetu isigyti. Pas mus yra 3 aukstu namas 400 kvadratu. Renovuotas apsiltintas 20cm. Kadangi manes daznai nera namie reiktu tokio, kad zmonai nereiketu daug priziureti jo kol manes nera namie.
Kokio tipo katilas yra tinkamiausias įsirengiant grindinį šildymą. Neturiu galimybės atsivesti dujų, girdėjau dėl kieto kuro katilų netinkamumo grindiniam šildymui dėl per didelės temperatūros pašildomo vandens (primažinus temp. pagalbiniais prietaisais, prarandamas katilo efektyvumas, labiau kemšasi dūmtraukis). Turiu siūlymų įsirengti skysto kuro katilą (užkasti dujų cisterną arba įsirengti dyzelinį katilą), bet svarstau, ar tiktų granulėmis. O gal su juo tos pačios kliūtys kaip su kieto kuro katilu? Namas: pirmame aukšte 80 kv/m su grindiniu šildymu, antrame aukšte 40 kv/m su radiatoriaus.
Ieškome granulino šildymo katilo. Namas pastatytas 1960 metais, mūrinis, dviejų aukštų su rūsiu. Bendras plotas iki 250 kv/m. Norėtume ekspertų pasiteirauti, kokį katilą geriau pasirinkti?
Kokį katilą patartumėt pirkti, kad nereiktų daug priežiūros jam. Namas apie 300kv. Dabar kurenu Dakon dor 32d. Kuras malkos, briketai.
Ar galite kas nors pakomentuoti apie itališką granulinį katilą Cola DOMUSFIRE C17? Ar jis yra pakankamai geras pagal savo technines charakteristikas? Ar Lietuvoje jis yra populiarus?
Ieškome šildymo sistemos. Galvoju granulinį ar kieto kuro katilą rinktis. Ką galite pasiūlyti? Sezono kainų skirtumai kokie malkomis ir granulėmis?
Ar galima bute 3m2 katilinėje įrengti granulinį katilą, jei nėra atskiro kamino, o dūmai keliauja per ventiliacinę angą, nes kūrenam malkomis?
Individualiame name (150 m2) sumontuotas ketinis skysto kuro šildymo katilas ,,Buderus LOGANO G115-21 kw" su automatikos bloku ,,LOGOMATIC 2107M"". Karštas vanduo ruošiamas tūriniame boileryje ,,LOGALUX LT200". Ar galima katilą perdaryti į granulinį (pilnai automatizuotą su bunkeriu 300 m2) ir kokios tai būtų išlaidos?
Kartu su kaimynu naudoju granulinį kaitilą OPOP Black Star 20. Visais sezonais sureguliavus katilo parametrus degimas vykdo normaliai t. y. granulės pilnai sudegdavo (granulės visada būdavo tiekiamos skirtingų gamintojų). Šį sezoną pakeitus granules, degdamos granulės pilnai nesudega (lieka apanglėję grūdeliai), o ant padėkliuko, kuriame vyksta degimas susidaro apanglėjęs masyvus gabalas, kuris tik auga (gabalas susidaro jau po pirmos dienos). Bandžiau keisti įvairius parametrus: skirtingą deguonies padavimą, didinti nupūtimą, pamažinti granulių padavimą, bet nepadeda niekas. Pas kaimyną sudega lyg ir švariau, bet apanglėjęs gabalas susidaro taip pat. Ar labiausiai tikėtina, kad tai susiję su granulių kokybe ar vis tik tai susiję su neteisingais katilo parametrais?
Kuris geresnis ar universalus granulinis ar tik granulinis? Reikės šildyti 150 kvadratų namą.
Ieškau granulinio degiklio Unical Fokolus 20 kW katilui. Gamintojų įvairovė, pasiūla didelė, kainų skirtumas. Namas 140 kv.m., 2 a., neapšiltintas. Namuose nebūnu iki 22 val., elektra prapuola dažnai. Kurio gamintojo degiklį (lenkų, lietuvių) rinktis, kad būtų nebrangus ir pakankamai kokybiškas. Rūsys drėgnas ar granulės bunkeryje nedrėks?
Norime neaukšto, kompaktiško (iki 120 cm) granulinio katilo individualiam namui apšildyti (130-230 kv.m.). I aukštas - grindinis šildymas. Gal mums tinkamiausi Nibe-biawar Pellux 100, 20 kW arba Black Star Comfort 20? Namas rąstinis senos statybos, bet apšiltintas Izover vata, apkaltas plastikinėmis dailylentėmis.
Norėčiau granulinio katilo su mobiliuoju moduliu pilnai automatiziuoto sodo namelui ar kažko panašaus. Retai būnu, nes žiemą šalta. Norėčiau, kad šildymo sistema reikalautų nedaug priežiūros ir galėčiau kuo rečiau prižiūrėti, gal ir iki mėnesio laiko ar net ilgiau.
Norėčiau patarimo ką geriau statyti ar naują pečių granulinį kombinuotą ar į seną montuoti granulių degiklį? Noriu ir malkom kūrenti ir granulėm.
Kaip geriau kūrenti granulinį katilą - nuo lauko ar kambario termostato temperatūros daviklio?
Koks būtų tinkamiausias granulinis (kombinuotas) katilas 130 kw butui (ne lenkiškas)?
Statysiu 80 kv. karkasinį sodo namelį, kuriame bus gyvenama (20 cm apšiltintos sienos akmens vata). Vis neapsisprendžiu kokį katilą ir kokią pigiausią sistemą pasirinkti, neskaičiuojant šildomų grindų, nes jas ketinu išsivedžioti pats. Ar galite patarti ir pasakyti kiek man tai gali kainuoti?
Ar apsimoka į kieto kuro katilą VIADRUS U26/5 statyti granulių degiklį, ar geriau pirkti granulinį katilą?
Naudoju jau kelis sezonus Kostrzewa katilą, tačiau pastaruoju metu vis dažniau iškyla problemos dėl susikaupusių dujų, dėl kurių paskutinį kartą granulių bunkerio dangtis tiesiog "atsilenkė" nutraukdamas laikiklius ir atlenkdamas dangčio vyrius. Dėl ko gali kauptis dujos, kaip sumažinti "sprogimus" dėl jų?
Kaip efektyviau veiks granulinis katilas, kai temperatūros daviklis yra lauke ar kambaryje?
Kūrename granulėmis bei grūdais. Dėl kažkokių priežasčių nesudega grūdai. Bandėm mažinti jų padavimą, tačiau niekas nepasikeitė. Taip pat neužkelia nustatytos temperatūros (55 laipsniai). Dar viena problema - dūmai veržiasi pro granulių konteinerį bei šneką. Ką turėtumėme daryti?
Pakeitėm granuliniam pečiui naują teną, bet kažkodėl neuždega granulių. Kokia priežastis?
Galvoju įsigyti šildymui granulinį katilą. Beieškodamas radau, kad yra ne tik medžio granulių, bet ir anglies granulių katilas pvz. DEFRO. Jie pigesni. Ar galima į tokį pilti medžio granules, ar būtina tik anglies granules? Ir ar geriau ketaus (špižinis) katilas? Girdėjau, kad anglies granulių paprastesnis sandėliavimas dėl drėgmės. Būtų gerai žinoti pliusus minusus.
Kas gali nutikti, jei vietoje medžio granulių naudosiu anglies granules?
Naudoju granulinį katilą OPOP Blacstar 20. Meistras sako, kad katilui veikiant išorinis gaubtas/dangtis turi būti atidarytas. Pastebėjau, kad jam esant uždarytam granulių ekonomija yra didesnė. Kaip yra iš tikrųjų? Kam tada tas dangtis apskritai reikalingas, jeigu jo negalima naudoti?
Koks katilas būtų naudingas norint apšildyti šiltnamį 250m2, šiltnamio aukštis 4m, danga plėvelė, bus pajungti 4 kaloriferiai po 12kW.
 
Sritis:
Sritis:
 
Klausk
eksperto