Kokį 5 klasės granulinį katilą geriausiai rinktis

Klausimas:
Kokį 5 klasės granulinį katilą geriausiai rinktis? Kokia kaina? Klausimas šilumos siurblys oras vanduo ar granulinį. Gal galite padėti rasti optimalų sprendimą.
Komentarai:
Jeigu sena namo sistema, geriausiai rinktis granulinį katilą. Šilumos siurblys efektyviausias, kai namie grindinis šildymas ir namas naujos statybos arba renovuotas - apšiltintas. Tiesiai iš atstovų Lietuvoje siūlome daniškus ir čekiškus granulinius katilus, aukšto naudingumo koeficientas. Kaina priklauso koks yra katilo galingumas pagal šildomą plotą.
KOSTRZEWA granuliniai katilai atitinka dar griežtesnius reikalavimus nei 5 klasė, reikalauja labai mažai priežiūros, yra vieni taupiausių rinkoje. Beveik visi mūsų katilai yra su pilnai keramikine pakura + keramika ant degiklio, tai priduoda ilgaamžiškumo katilui, sumažina kuro sąnaudas.
Granulinio katilo eksploatacija bus pigesnė už šilumos siurblį. Bet reikės prie tokio katilo prieiti 2k. į mėnesį, valyti, pildyti granules. Prie šilumos siurblio eiti nereikės, tik apmokėti sąskaitą už elektrą.
Vitalijus, BĮ "Siloritas"
Jeigu jau pirkti granulinį (renkantis tarp granulinio ir šilumos siurblio), tuomet rekomenduotume jau pilnos automatikos - automatinio šilumokaičio valymo, automatinio degiklio gramdymo ir t.t. pvz. SmartFire modeliai
Andrius Paliukėnas, UAB "Paltaja grupė"
 
Sritis:
Sritis: