Sveiki, namas 180m2 2 aukštų, apačioje grindinis šildymas, viršus radiatoriai. Stovi pečius Protherm Tiger Condens 30/35 KKZ42-CS/1, su 42 l boileriu. Ar galima sudubliuoti dujinį pečių su elektriniu Protherm raja 18kW? Turiu saulės elektrinę 10kW.
Noriu paklausti ar joninis katilas tiktų įsirengti senos statybos name, su špižiniais radiatoriais?
Kokios elektros sąnaudos per mėnesį, jei joninis katilas (18kW) veiktų pilnu pajėgumu? Ar tinka tokie katilai kombinuotam šildymui (pirmas aukštas grindinis šildymas, antras radiatoriai)?
Kokios elektros sąnaudos joninio katilo, ar reikia keisti šildymo sistemos vandenį į spec. skystį? 109 kv. m šildomo ploto name (rąstinis, apšiltintas 15 cm ekovata, B energ. kl.), naudoju kieto kuro ir dujinis katilus, skardiniai radiatoriai ir grindinis šildymas. Per metus šildymui ir karšto vandens ruošimui sunaudoju apie 1,5 t pjuvenų brikečių, 5 erdm. beržinių malkų ir 300 kub. m dujų
Kiek kainuoja šildyti namą jonine šildymo sistema? Kiek kainuotų 100 m2 namo šildymas tokia sistema sezono metu?
Kodėl taip mažai informacijos apie joninius katilus? Koks jų privalumas prieš šilumos siurblius "oras-vanduo" ar "oras-oras"?
Noriu sužinoti apie 90 m2 sodo namo šildymą joniniu katilu. Ar galite paaiškinti jo veikimo principą ir kaip sutaupoma elektros energija palyginus su paprastu elektriniu šildymu?
Koks joninis katilas tiktų 150 m2 namo šildymui?
Planavau grindinį su geoterminių (ar air to water) 120 m2 namo šildymą. Tačiau dabar, kai jau reikėtų aprišti vienokią ar kitokią sistemą, abejoju dėl per didelės pirminės investicijos ir neužgarantuoto efektyvumo. Gal galėtumėte daugiau pakonsultuoti (gal remiantis ir teoriniais argumentais ir praktiniais patyrimais), koks galėtų būti joninių katilų COP? Kuo vis tik jie skiriasi nuo elektrinio šildymo? Kaip vis tik reikėtų (jeigu tai 2,5 - 3 kartai pigiau nei elektrinis šildymas) tokį joninį - elektrinį katilą apjungti su akumuliacine vandens talpa buitinėms reikmėms ir 2 aukštų kolektorinį namo šildymą?
Kokia yra joninės šildymo sistemos kaina? Kas ją lemia?
Kuo geriau joniniai katilai už šilumos siurblius oras-vanduo ir ar pilnai užtenka šildomoms grindims ir vandens pašildymui? Namas būtų A klasės 140 kv. Kiek kainuotų su įrengimu, kiek sunaudoja el.kW?
Kokie yra joninės šildymo sistemos privalumai? Kodėl verta rinktis tokią šildymo sistemą?
Susidomėjome joniniu šildymu. Deja, dar labai mažai apie jį girdėjom. Įdomu, ar tikslinga tokį šildymą rengti nenaujos statybos name? Gyvename rekonstruotame sodo name.
Kokio galingumo joninio katilo reiktų, jei namas 130 m2? Norėčiau, kad patalpose būtų 27 laipsniai šilumos.
Norėjau pasidomėti, ar joninė šildymo sistema tinka grindiniam sildymui?
Norėčiau sužinoti skysčio, naudojamo joninių katilų šildymo sistemose, sudėtį. Kur būtų galima nusipirkti šio elektrolito?
Kuo elektrodinis katilas skiriasi nuo joninio?
Joniniai katilai daug kur apibūdinami kaip pavojingi sveikatai. Gal galite pasakyti, kuo tas pavojingumas pasireiškia? Kadangi planuojame montuoti joninį katilą.
Kokio galingumo elektrinio katilo reiktų A+ (100 kv.m) namui su grindiniu vandeniniu šildymu?
Ar galima joninį katilą prijungti prie jau esamos radiatorinès sistemos kūrenamos kietu kuru?
Kokie būtų nurodymai ar reikalavimai, kad naudojant elektrodinį (joninį) katilą jo sąnaudos būtų ekonomiškos?
Ar tinka skystis-šilumos nešėjas BERIL, elektrodiniams katilams GALAN. Kiek litro kaina ir kur jo ieškot.
Ar joniniu katilu galima apšildyti 50 m2 butą daugiabučiame name? Kokios turėtų būti techninės sąlygos joninio katilo įrengimui?
Joninė šildymo sistema ir joninis katilas - kokie pagrindiniai šių šildymo sistemų skirtumai?
Kokia elektrodinio katilo montavimo, paleidimo kaina?
Neapsisprendžiame dėl namo šildymo, planuojame dėti joninį arba elektrinį katilą + saulės jėgainė. Kokie pliusai ir minusai tarp šių katilų, ar su jais nebus problemų siekiant gauti A+ sertifikatą? Kokius dokumentus turėtų pateikti pardavėjas, kad vėliau nekiltų problemų su A+ klasės sertifikato gavimu? Namo techniniai duomenys: 80kv.m, 1 aukšto, mūrinis. Visame name išvedžiotos šildomos grindys. Elektros įvadas trifazis (galingumas dar sprendžiamas, bet ne mažiau 10kW).
Gyvenam 80 kvadratų bute daugiabutyje pirmame aukšte. Šildomės pečiumi Vienybe malkomis. Pečius stovi po butu, rūsyje. Šildymas radiatoriai ir vonioj grindinis. Ką patartumėt papildomai įsirengt, kad galėtume pečių kurt tik per šalčius? Kokia būtų kaina?
Kokie elektrodinio katilo privalumai lyginant su įprastais joniniais, elektriniais katilais? Kuo jie skiriasi?
Norėčiau sužinoti, kaip įsirengti joninio šildymo sistemą daugiabučiame name. Turbūt el. įvadas sudarys didelių keblumų. Mane domina mažiausia pasijungimo galimybė (stovas,laiptinė). Kokia būtų apytikrė įsirengimo kaina 1-am stovui(5-ių a.namas) apie 230 m2 ir laiptinės apie 700 m2?
Į ką reikia atkreipti dėmesį renkantis elektrodinį katilą namams? Kaip žinoti kokio galingumo katilo reikia?
Butas (įrengta palėpė), šiuo metu naudojamas elektrinis katilas, grindinis šildymas. Plotas 100 m2. Taip pat vandens šildymui naudojamas vandens šildytuvas. Ar joninio katilo įrengimas/pajungimas prie esamos sistemos galimas? Ar padėtų sumažinti šildymo kaštus? Kokia galima įrengimo kaina? Ar yra daugiau alternatyvų?
Koks šilumos nešėjas reikalingas elektrodiniam katilui? Ar tiesiog priedai į vandenį ar būtina užpildyti tam tikros sudėties skysčiu ir ar skiriasi elektrodinis ir joninis katilas?
Koks yra elektrodinio katilo veikimo principas?
Ar galima pajungti joninį katilą prie granulinio pečiaus? Jis būtų naudojamas tik tuo atveju, kai ilgesniam laikui išvykstama iš namų, apšildymo plotas 126kv.m, namas ekonomiškas.
Elektrodinės joninės katilinės įrengimas. Kur galima pritaikyti elektrodinius katilus?
sildymas_daikin_altherma_industek_baner_300x300px_2023_03_2.jpg
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 389324 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3301
Iš viso buvo užduota 162004 klausimų
Gaukite pasiulymus
iš 41 specializuotų įmonių