Joniniai katilai

Rodomi įrašai 1-25 iš 27.
Kodėl taip mažai informacijos apie joninius katilus? Koks jų privalumas prieš šilumos siurblius "oras-vanduo" ar "oras-oras"?
Kiek kainuoja šildyti namą jonine šildymo sistema? Kiek kainuotų 100 m2 namo šildymas tokia sistema sezono metu?
Noriu sužinoti apie 90 m2 sodo namo šildymą joniniu katilu. Ar galite paaiškinti jo veikimo principą ir kaip sutaupoma elektros energija palyginus su paprastu elektriniu šildymu?
Kokie būtų nurodymai ar reikalavimai, kad naudojant elektrodinį (joninį) katilą jo sąnaudos būtų ekonomiškos?
Kokia yra joninės šildymo sistemos kaina? Kas ją lemia?
Koks joninis katilas tiktų 150 m2 namo šildymui?
Planavau grindinį su geoterminių (ar air to water) 120 m2 namo šildymą. Tačiau dabar, kai jau reikėtų aprišti vienokią ar kitokią sistemą, abejoju dėl per didelės pirminės investicijos ir neužgarantuoto efektyvumo. Gal galėtumėte daugiau pakonsultuoti (gal remiantis ir teoriniais argumentais ir praktiniais patyrimais), koks galėtų būti joninių katilų COP? Kuo vis tik jie skiriasi nuo elektrinio šildymo? Kaip vis tik reikėtų (jeigu tai 2,5 - 3 kartai pigiau nei elektrinis šildymas) tokį joninį - elektrinį katilą apjungti su akumuliacine vandens talpa buitinėms reikmėms ir 2 aukštų kolektorinį namo šildymą?
Kokie yra joninės šildymo sistemos privalumai? Kodėl verta rinktis tokią šildymo sistemą?
Susidomėjome joniniu šildymu. Deja, dar labai mažai apie jį girdėjom. Įdomu, ar tikslinga tokį šildymą rengti nenaujos statybos name? Gyvename rekonstruotame sodo name.
Kokio galingumo joninio katilo reiktų, jei namas 130 m2? Norėčiau, kad patalpose būtų 27 laipsniai šilumos.
Norėjau pasidomėti, ar joninė šildymo sistema tinka grindiniam sildymui?
Norėčiau sužinoti skysčio, naudojamo joninių katilų šildymo sistemose, sudėtį. Kur būtų galima nusipirkti šio elektrolito?
Kokia elektrodinio katilo montavimo, paleidimo kaina?
Joniniai katilai daug kur apibūdinami kaip pavojingi sveikatai. Gal galite pasakyti, kuo tas pavojingumas pasireiškia? Kadangi planuojame montuoti joninį katilą.
Kuo elektrodinis katilas skiriasi nuo joninio?
Ar galima joninį katilą prijungti prie jau esamos radiatorinès sistemos kūrenamos kietu kuru?
Ar joniniu katilu galima apšildyti 50 m2 butą daugiabučiame name? Kokios turėtų būti techninės sąlygos joninio katilo įrengimui?
Ar tinka skystis-šilumos nešėjas BERIL, elektrodiniams katilams GALAN. Kiek litro kaina ir kur jo ieškot.
Joninė šildymo sistema ir joninis katilas - kokie pagrindiniai šių šildymo sistemų skirtumai?
Į ką reikia atkreipti dėmesį renkantis elektrodinį katilą namams? Kaip žinoti kokio galingumo katilo reikia?
Neapsisprendžiame dėl namo šildymo, planuojame dėti joninį arba elektrinį katilą + saulės jėgainė. Kokie pliusai ir minusai tarp šių katilų, ar su jais nebus problemų siekiant gauti A+ sertifikatą? Kokius dokumentus turėtų pateikti pardavėjas, kad vėliau nekiltų problemų su A+ klasės sertifikato gavimu? Namo techniniai duomenys: 80kv.m, 1 aukšto, mūrinis. Visame name išvedžiotos šildomos grindys. Elektros įvadas trifazis (galingumas dar sprendžiamas, bet ne mažiau 10kW).
Elektrodinės joninės katilinės įrengimas. Kur galima pritaikyti elektrodinius katilus?
Kokie elektrodinio katilo privalumai lyginant su įprastais joniniais, elektriniais katilais? Kuo jie skiriasi?
Koks yra elektrodinio katilo veikimo principas?
Gyvenam 80 kvadratų bute daugiabutyje pirmame aukšte. Šildomės pečiumi Vienybe malkomis. Pečius stovi po butu, rūsyje. Šildymas radiatoriai ir vonioj grindinis. Ką patartumėt papildomai įsirengt, kad galėtume pečių kurt tik per šalčius? Kokia būtų kaina?
 
Sritis:
Sritis: