Joninio katilo veikimo principas

Klausimas:
Noriu sužinoti apie 90 m2 sodo namo šildymą joniniu katilu. Ar galite paaiškinti jo veikimo principą ir kaip sutaupoma elektros energija palyginus su paprastu elektriniu šildymu?
Komentarai:
Paprasto, teninio, katilo naudingumas niekada nesiekia 100%. O kai lieka 30% - jis sudega. (apauga kalkėmis).
Joninis katilas:
1 visada dirba 100%, nes nėra jokių tarpininkų, kaista skystis, kuris karštas cirkuliuoja šildymo sistemoje.
2 Jis pradeda dirbti apie 30% savo nominalo (kai šildymo sistema yra šalta). Galingumas kyla kartu su temperatūra šildymo sistemoje. Tuo tauposi iki 30% naudojamos elektros energijos.
Vitalijus Raziūnas, Beril ir Ferroli katilai
Pagrindiniai joninio katilo privalumai - jūsų sistema neužšals, neužsidegs, jeigu skystis dėl kokių priežaščių ištekėjo iš sistemos, o jūs ją įjungėte nepatikrinęs.Dėl pranašumo lyginant su tenų ekonomijos klausimu. Tenas koks be būtų turi induktyvinį pasipriešinimą. Tai jo cos fi jau ne 1, o tai nvk ne 1 kaip daugelis galvoja. Joninis šildytuvas neturi jokių spiralių ir jo induktyvinis pasipriešinimas neegzistuoja. Tuo jis pranašesnis už teninį tuo pačiu ir efektyvesnis. Ir yra dar vienas neginčijamas faktas. Atjungus įtampą temperatūra dar pakyla kokius 5-8*C, ko nepastebime teninuose katiluose, jo įsijungimo metu naudojama tik apie 70% nominalios galios, kai tenas naudoja 100% nuo įjungimo momento.
Ekspertai.lt
 
Sritis:
Sritis: