Kelių radiatorių šyla tik viršus

Pas mus namuose paskutiniuose dvejuose kambariuose dviejų radiatorių tik viršus šyla, o apačia šalta. Viską išbandėme, ar gali būti, kad dujinio katilo cirkuliacinis siurblys per silpnas? Ar padėtų, jei papildomai siurblį įdėtume?

Konvektoriai vs grindinis šildymas

Konvektoriai ar grindinis šildymas? Kas ekonomiškumiau, patogiau?

Elektrinis tenas į dujinį katilą

Naudoju dujinį katilą Vaillant EcoCompact VSC 266/4-5 200 su integruotu 200l boileriu. Po saulės elektrinės įrengimo, turiu atliekamos elektros ir norėčiau pradžioj bent jau vandenį šildyt elektra. Gal į šitą katilą statosi elektrinis tenas? Jei ne, tai kaip patartumėt su minimaliais perdarymais pereit prie elektros?

Grindinis šildymas, kurio mažiausios elektros sąnaudos

Koks grindinis šildymas (kabelis, šildymo kilimėliai, infraraudonieji kilimėliai, anglie pluošto ar kitokie) yra ekonomiškiausias, t.y. mažiausios elektros sąnaudos, ilgiau išsilaiko šiluma?

Katilo modernizavimas, kad būtų galima kūrenti granulėm

Turiu malkini stauber firmos 12 kW katila, kurenu malkom, briketais, durpem. Ar verta ji modernizuoti? Kad butu galima kurenti granulem. Ar geriau pirkti granulini katila? Aciu

Grindinio šildymo vamzdis su sujungimu

Ar grindinio šildymo vamzdis gali būti su sujungimu?

Šildomų grindų įrengimas ant medinės perdangos

Antras aukštas medinė perdanga, bus montuojama 30mm perdengimo plokštė, tada galvoju Termofloor plokštė ir vamzdžiai, ir tada užpilti 6cm betono. Ar bus gerai?

Šildomų grindų vamzdeliais aukštis

Name yra medinė perdanga tarp rūsio ir pirmo aukšto, su medžio grindimis. Bendras storis 155mm. Ar yra galimybė įrengti šildomas grindis vamzdeliais? Storį grindų galėtume didinti iki 170 mm, bet ne daugiau, nes nenorime mažinti patalpos aukščio. Kokias medžiagas reiktų naudoti ir kokia seka būtų?

Boileryje nustatytos temperatūros užkaitimo laikas

Gorenje kombinuotas boileris 200l. Per kiek laiko turėtų užkaisti nustatyta temperatūra? Nes kada kūrenasi katilas, tai viskas ok, o kai elektra per 3val. vanduo pašyla gal iki kokių 35 laipsnių. Ar tai normalu? Boileriui dar tik metai.

Dujinio katilo su dujų balionais įrengimas šalia kieto kuro katilo

Ar galima privačiame name įrengti dujinį katilą su dujų balionais ir sublokuoti su kieto kuro katilu? Kur kreiptis, apytikslė kaina?

Smirdantis karšto boilerio vanduo

Skaitau komentarą apie mūsų situaciją. Ar išsisprendė tam žmogui problemos dėl smirdančio karšto boilerio vandens? Gal jis pirko pas jus tai ką siūlėte? Siūlėte kitą vandens kaitinimo metodą. Nebegaliu apsikęsti!!! Padėkite

Geoterminio gręžinių atstumai

Koks turėtų būti optimalus atstumas 3x100m gylio gręžinių, kiek prarandamą efektyvumo, jei atstumas tarp gręžinių būtų 5-6 metrai?

Šildomų grindų aukštis

Sveiki, pirkom namą su rūsiu, jam įrengtas vienas radiatorius, kurio mažokai. Ar įmanoma būtų sumontuoti šildomas grindis? Kiek cm pakiltų grindys? Šiuo metu patalpa išklota plytelėmis, suprantu jas reiktų nurinkti? Kokia būtų proceso eiga?

Grindinis šildymas neapšiltintame name

Sveiki, nupirktas senos statybos (1980 m.) gyvenamasis mūrinis namas su pusrūsiu. Šildymas kieto kuro katilu (katilas gan senas, stovi rūsyje). Stogą jau reikėtų keisti, taip pat sienas apšiltinti. Jame jau kaip ir galima gyventi, tačiau reikėtų šiek tiek vidų apsitvarkyti. Ar apsimoka vedžioti grindinį šildymą ir jį pajungti prie kieto kuro katilo neapšiltintame name? Jeigu 4-5 metų bėgyje yra planas yra imti didesnę paskolą ir keisti stogą bei apšiltinti fasadą ir įsidėti šilumos siurblį. Ar pakeitus radiatorius į šildomas grindis pakaks energijos apšildyti kiauram namui? Ar grindų šildymo sistema yra universali ir ją panaudojus kelis metus su kieto kuro katilu, bus galima vėliau jungti šilumos siurblį? Ačiū.

Modernizuoti, kad saulės kolektoriai ruoštų šiltą vandenį

Sveiki, nusipirkau namą, kuriame sumontuota Junkers dujinė šildymo sistema ir saulės kolektoriais. Saulės kolektoriai pajungti šildymui. Ar galite modernizuoti, kad saulės kolektoriai ruoštų šiltą vandenį?

Debitomačių montavimas, kai grindinio šildymo kontūrai vienodi

Oras-vanduo, grindinis sildymas, pirmas aukstas iki 60m² issivedziojo +- 6 vienodo ilgio konturai. Kadangi konturai vienodi, ar verta deti reguliuojamus kolektorius? Ar verta su debitomaciais? Apskritai ar reikalingas pamaisymo mazgas prie kolektoriaus? Bus ir antrame aukste grindinis sildymas, ten bus 4 konturai iki 50m². Statysiu antra spintele antrame aukste su kolektoriumi, tie patys klausimai ir del antro auksto.

Grindinio šildymo vandeniu sistemos užšalimas

Sveiki, Pirmas aukštas, vidinis butas, grindinis šildymas vandeniu. Ar gali užšalti užsukus šildymą (tenka išvažiuoti ilgesniam laikui, keliems mėnesiams)? Yra prasmė įsirengti termostatą? Jei taip, tai kokį ir kas galėtų pagelbėti Kaune?

Orkaitės montavimas po dujiniu katilu

Laba diena, Nusipirkome namą ir name šildymas yra dujinis. Dujinis katilas (Italtherm City Class 25k) yra sumontuotas virtuvėje. Po dujiniu katilu norime montuoti orkaitę, ar galima montuoti orkaitę po dujiniu katilu? Gal yra aukštis kokį reikia palikti po dujiniu katilu ir tada montuoti orkaitę? Gal galima gauti konkrečių argumentų tarkim jei negalime to daryti, nes iš daugumos girdime tik atsakymus nerekomenduoju, o konkrečiai kodėl atsakymo nėra.

Šilumos siurblys įstiklintame balkone

Ar įstiklintame balkone galima montuoti šilumos siurblį?

Joninio katilo elektros sąnaudos

Kokios elektros sąnaudos joninio katilo, ar reikia keisti šildymo sistemos vandenį į spec. skystį? 109 kv. m šildomo ploto name (rąstinis, apšiltintas 15 cm ekovata, B energ. kl.), naudoju kieto kuro ir dujinis katilus, skardiniai radiatoriai ir grindinis šildymas. Per metus šildymui ir karšto vandens ruošimui sunaudoju apie 1,5 t pjuvenų brikečių, 5 erdm. beržinių malkų ir 300 kub. m dujų

Vandens šildymas su saulės baterija ar su kolba

Noriu paklausti ką rekomenduotumėte, koks būtų efektyvesnis būdas vandeniui pašildyti ar su saulės baterija, ar su kolba?

Šildymo ir vandens paruošimas su sistema oras-vanduo

Apie 160 kv.m pilnai renovuotas (apšiltintas nuo pamatų iki stogo) vieno aukšto su mansarda namas šiuo metu šildomas (+ruošiamas karštas vanduo, boileris) dujomis. Ar yra ekonomiškai pagrįstas siekis pereiti prie šildymo ir vandens paruošimo su sistema oras-vanduo, įvertinant tai, kad yra eksploatuojama saulės elektrinė, kuri pagamina perteklinės elektros energijos?

Grindinio šildymo įrengimas taupant aukštį

Turime vieno aukšto su mansarda namą, norime įsirengti grindinį šildymą abiejuose aukštuose. Perdanga gelžbetoninė, 2 aukšte bus miegamieji. Klausimas: ką geriausia dėti ant perdangos ir kokio storio medžiagą? Aukštį 2 aukšte reikia labai taupyti, nes šlaitinis stogas, vietos nedaug.

Buferinės talpos nauda šilumos siurbliui

Ar reikia buferinės talpos Daikin altherma 3, kokia nauda būtų?

Įleidžiami konvektoriai šildymo sistemai oras/vanduo

Sveiki! Ar įleidžiami konvektoriai tinka šildymo sistemai oras/vanduo?

Trūkusio vamzdelio vietos suradimas

Prieš 15 m. įsirengiau šildomas grindis, namas senas 1897m. 1 aukštas, yra kolektorius. Jau keliskart buvo trūkę vamzdeliai keliose vietose, teko daužyti grindų betoną ir tvarkyti. Šį kart vėl slėgis katile nukrenta per parą, tačiau vietos kur prabėga vanduo nesimato-kai kur plytelės, o kai kur yra laminatas. Ar yra koks būdas surast trūkusio vamzdelio vietą, o gal yra koks būdas jį užsandarint?

Ar apsimoka šildyti butą elektra

Mane domina ar apsimokėtų šildyti butą elektra su dabartinėmis elektros kainomis (36-45 cnt už kw/h). Bendras buto plotas 80 m2. Namas senos statybos (1958 m). Norėčiau sužinoti bendras metines - sezonines (6-7 mėn.) šildymo sanaudas kilovatais, litais, tarkim laikant bute 20-24 laipsnių temperatūrą.

Kaip įsirengti šildomas grindis

Kaip įsirengti šildomas grindis? Naujai statytame name, pirmajame aukšte numatėme šildomas grindis, tačiau nežinome kaip tiksliai jos turi būti susluoksniuotos (puta, šildymo vamzeliai, betonas), kad nesusidarytų šalčio tiltai. Ar jos turi būti lygiai su pamatu? Ar puta turi užeiti virš pamato ant blokelio ir tik po to betonas? Kokio storio betono sluoksnis reikalingas, kad būtų pasiektas optimaliausias rezultatas šildant? Bėda ta, kad durys tada per žemos, jei reikia per visą blokelį kelt į viršų. Mes galvojame šiltinti 15 cm polistirolu: 10cm polistirolo bus iki pamato, 5 cm užeis virš pamato ant blokelio ir po to 6-7 cm betono? Ar tinkamas šis variantas?

Geoterminio šildymo sistemos kaina

Norėčiau sužinoti, kiek kainuotų geoterminio šildymo sistema 80 m2 namui?

Kokia dujinio katilo kaina 160 m2 namui

Statausi 160 m2 namą. Prie namo yra privestos dujos, todėl planuoju įsirengti kondensacinį dujinį katilą. Kiek kainuotų pats katilas tokiam namui, kiek atsieina katilinės aprišimas (dujų įvadas į namą, aprišimas prie šildymo sistemos), kokie leidimai reikalingi (jei reikalingi) ir kiek jie kainuotų eksploatuojant dujinį katilą, kokios papildomos išlaidos atsiranda eksplotuojant katilą, kiek man tai kainuotų (turiu galvoje išlaidas ne dujoms, bet kamino valymui, katilo priežiūrai ir t. t.).

Šildomų grindų įrengimo kaina

Norėčiau įsirengti šildomas grindis, tačiau nerandu daug įmonių, kurios tai atlieka. Domina orientacinės kainos, kokias sistemas rinktis arba kur galėčiau nusipirkti šildomų grindų projektą?

Šildymo sistemos užpildymas neužšąlančiu skysčiu

Name yra atvira šildymo sistema. Noriu ją užpildyti neužšąlančiu skysčiu, nes ne visada bus galimybė kūrenti pečių. Ką galėtumėte patarti?

Saulės kolektorių kaina

Norėjau pasiteirauti, kokia apytiksliai būtų saulės kolektorių kaina su įrengimu, jei sistema skirta ruošti karštą vandenį 4 asmenų šeimai?

Kokio diametro vamzdžio reikia šildomoms grindims

Kokio diametro vamzdį naudoti 16 ar 18 mm, įrengiant šildomas grindis. Šildomų grindų plotas 80 m2. Kaip įvardijamas vamzdžio diametras 16; 18 tai yra išorės ar vidaus diametras? Kiek gali prireikti vamzdžio tokiam plotui įrengti? Kokį vamzdį naudoti šildantis radiatoriais?

Grindinio šildymo temperatūros reguliavimas

Mano būste kombinuotas, antrame aukšte radiatoriai, pirmame grindinis šildymas, kuris nelabai gerai veikia dėl mano manymu, neteisingo prijungimo (pridedu nuotrauką kolektoriaus pajungimo). Norėčiau Jūsų nuomonės ar teisingai prijungtas papildomas siurblys (jo kryptis iš paduodamo į grįžtamą) ir balansinis ventilis (rodyklė priešinga kryptimi).

Šilumos siurblys junginėjasi kas 17 min.

Namas 90m2 C klasės 8 radiatoriai. Pastatytas 9 kW galingumo siurblys. Kadangi maža sistema, jis junginėjasi kas 17 min. Kiek litrų turėtų būti buferinė talpa, o gal yra kitas variantas, kad panaikintų šią problemą? Ačiū.

Radiatorių galingumo parinkimas

Planuoju bute pasikeisti radiatorius ir domina radiatorių galingumo parinkimas. Namas senas, nerenovuotas, 4/5a, vidinė laiptinė. Užsisakiau planą ir jį gavus mąstau ar tikrai tokie turi būti radiatoriai? Kaip galima įsitikinti, kad planuose nurodyti teisingi radiatorių galingumai?

Kyla slėgis šildymo sistemoje

Kyla slėgis šildymo sistemoje (šaltos sistemos - 1,1, užkaitus - 2,1). Išsiplėtimo indas geras. Kur gali būti problema?

Namo šildymas saulės kolektoriais

Ar įmanoma vien tik saulės kolektoriais apšildyti 100 m2 namą? Kiek tam prireiktų saulės kolektorių? Ar verta?

A+ klasės namo šildymas elektra

Statome 130kv.m A+ namą su mansarda Palangoje. Šiuo metu renkame informaciją apie namo šildymą. Ką rinktis? Dujų įvado nėra ir artimiausiu metu nenusimato. Lieka elektra. Gal galėtumėt padėti priimti teisingą sprendimą, kokio tipo ir kokio šiluminio galingumo šildymo šaltinį pasirinkti?

Šildymo sistema oras-oras ar oras-vanduo

Namas mūrinis, penki kamb. 15+18+20+12+38=105 kv. Langai-12kv. Noriu atsisakyti centralinio šildymo, nes malkos, anglis, užkrovimas, pelenai, nusibodo. Kokią šildymo sistemą patartumėte ar oras-oras ar oras-vanduo? Kažkaip norėtųsi oras-oras. Lauke vienas siurblys ir išvedžiota į kiekvieną kambarį. Kokia būtų kaina, įranga, montavimas, darbai?

Kaip tinkamai sureguliuoti dujinį katilą

Įsigijome namą apie 140 m2, dujinis šildytuvas junker kondencacinis 22 kv lauko daviklio nėra. Name visur grindinis šildymas ant kiekvieno žiedo (rato) yra termo galva mechaninė. Kaip geriau sureguliuoti šildymo katilą, ar jame užstatyti didesnę temperatūrą ir galvas prisukti ant kiekvienos kilpos, ar dujinį katilą primažinti ir atsukti galvas daugiau?

Šilumos siurblio sąnaudos

Norėčiau pasistatyti šildymo sistemą oras vanduo. Namas 2a. apšiltintas 10 cm polistiroliu, dalis šildomų grindų ir kita likusi radiatorių šildymas yra 120 kv. Kokio galingumo reikėtų rinktis šilumos siurblį ir kokios būtų elektros sąnaudos? Nes buvo keletas rangovų, tai išgąsdino jų pasakytos kainos už per mėnesį (~80 Eur). Ar čia normali kaina, net nežinau kuo tikėti. Ir kiek laiko tarnauja šilumos siurbliai?

Alternatyvus namo šildymo būdas

Domiuosi alternatyviu kietam kurui šildymo būdu kaime rekostruotam namukui. Galvojame apie šildymą dyzelinu ar joniniu katilu. Namas nedidelis, 150 m2, elektos įvadas standartinis, trifazis. Kokį namo šildymo būdą patartumėte, koks elektros įvadas reikalingas joniniam katilui ir kokia paties katilo ir priedų kaina.

Šildomų grindų temperatūra

Naujos statybos name išvedžiotas šildymas, namas 1a, visuose kambariuose PVC danga (vinilinė vadinama) vonioje plytelės. Kokia turėtų būtų šildomų grindų temperatūra? Šildymas dujiniu katilu.

Saulės kolektorių montavimo kryptis ir kampas

Koks turi būti saulės kolektorių montavimo kampas ir kryptis, norint gauti maksimalų jų efektyvumą.

Dujinis katilas su atskiru boileriu ar katilas su integruotu boileriu

Namo plotas 94 kv/m, kokį katilą pasirinkti? Dabar renkamės tarp Viessmann 19kW dujinio kondensacinio katilo plius atskirai Drazice boileris apie 120 ltr ar geriau imti 2in1, Proterhm Tiger su 42 ltr integruotu boileriu? Namuose bus 1 dušas, 4 kriauklės, norisi, kad nebūtų karšto vandens trūkumo, tai klausimas ar 2in1 jo užteks ar kartais gali jo pritrūkti?

Kada reikia montuoti papildomą išsiplėtimo indą šildymo sistemai

Norėjau paklausti ar montuojant dujinį katilą su atskiru 120 litru tūriniu vandens šildytuvu reikia montuoti papildomą išsiplėtimo indą šildymo sistemai? Dujiniame katile jis yra, todėl kyla klausymas ar jo užtenka ar reikia papildomo? Grindinis šildymas 120 kv. vieno aukšto gyvenamasis namas. Ir jeigu nereikia tai tada kyla klausymas kokiu atveju montuojamas papildomas indas?

Grindų šildymas elektra

Kokia jūsų nuomonė grindis šildytis elektra (AHT sistema) ar tai taupiau ir geriau, nei kitaip šildomos grindys?

Buto šildymas infraraudonųjų spindulių šildytuvais

Kokia būtų šildymo kaina, šildant 60 kv.m. butą infraraudonųjų spindulių šildytuvais? Norima kambario temperatūra - 20*C.

Grindinio šildymo įrengimo kaina

Norėtume įsirengt sename name grindinį šildymą. Katilas granulinis. Plotas apie 80m. Kokia galėtų būti preliminari kaina su darbais ir medžiagomis?

Kaip nuorinti radiatorių, jei iš jo bėga vanduo

Norėjau pasiteirauti, kaip nuorinti radiatorių, jei iš jo bėga vanduo?

Dujiniame katile šylant ir vėstant radiatoriams labai kyla ir kritinėja slėgis

Pas mane stovi dujinis katilas ir šylant ir vėstant radiatoriams labai kyla ir kritinėja slėgis. Prieš užkūrimą slėgis būna 1,5bar, šylant pasiekia 2,5bar ir daugiau, po to šalant vėl nukrenta. Galvoju pasistatyt išsiplėtimo indą kokių 25ltr, tik nežinau kur statyt. Šildymo sistemoje stovi kolektorius, kuris paskirsto šilumą į kiekvieną radiatorių atskirai, radiatoriuose yra šilumos reguliatoriai.

Kokio tipo kieto kuro katilą pasirinkti

Name yra apie 150 m2 šildomo ploto. Negaliu apsispręsti, kokį kieto kuro katilą statyti: ketaus ar plieninį. Pažymetina, jog katilinėje numatyta vieta ir akumuliacinei talpai ne didesnei kaip 1000 ltr.

Akumuliacinės talpos parinkimas

Kiek reikia montuoti akumuliacinių talpų, jei namas 130 kv. m, šildomos grindys, trys radiatoriai, katilas kieto kuro 25 kW.

Kodėl šyla tik radiatoriaus viršus

Gyvenu name, vakar pastebejau,kad viename kambaryje šalta, pastebėjau, kad pusė šalto radiatoriaus. Nuorinau, bet oras ėjo su vandeniu ir tas pats. Pastebėjau, kad vamzdeliuose, kuriais ateina vanduo, vienas karštas, kitas šaltas, šyla tik viršus radiatoriaus, neišmanau nieko, žinau tik kaip nuorinti, šaukiuosi pagalbos iš Jūsų. Suprantu, kad oro kamštis ko gero, bet nežinau, kaip jį pašalinti? Pas mane katilas vedrus, pirmas aukštas grindinis šildymas, antras radiatoriai, 2 siurbliukai, 2 radiatoriai nešyla, vienas šyla puikiai, abu vamzdeliai karšti.

Karšto vandens ruošimas su saulės kolektoriais

Turime namą. Norime sumažinti elektros išlaidas karstam vandeniui ruošti, šildant vandenį boileriu. Galvojame nusipirkti saulės kolektorių, kad šildytų vandenį boileryje, o jei išeitų ir kambariuose esančius radiatorius. Ar žiūrėti kitas sistemas, tokias kaip: oras - oras, oras - vanduo, saulės baterijas?

Šildymo sistemos užpildymas

Gal galite patarti kokiu vandeniu uzpildyti sildymo sistema? Sistema uzdara, kieto kuro katilas atrama, kondensascinis dujinis katilas, dalis vamzdziu juodo plieno, dalis virinami plastikiniai ir daugiasluoksniai. Nauji skardiniai radiatoriai Korado, dar bus sildomu grindu su daugiasluoksniu vamzdziu. Anksciau sistema uzpildydavau is vandenstiekio sistemos.

Šildymo plėvelės elektros sąnaudos

Kiek elektros energijos per mėnesį sunaudoja šildymo plėvelė, šildant 10 kv.m. kambarį?

Infraraudonųjų spindulių šildymo plokščių savybės

Ar infraraudonųjų spindulių šildytuvai turi temperatūros reguliatorius? Kokio galingumo ir kiek plokščių reikia 70 kv.m. buto apšildymui? Kokia pagamintos 1kwh šiluminės energijos savikaina? Kokios investicijos reikėtų tokio buto apšildymui?

Radiatorių keitimas bute

Manau, kad bute per maži radiatoriai, jei taip norėčiau pasikeisti, tačiau pagal įstatymą. Kaip apskaičiuoti, kokio galingumo radiatoriai turi būti bute, bei pagal kokius parametrus apskaičiuojama? Ar yra kokia bendra formulė? Kokiuose teisės aktuose ieškoti kaip tokį dalyką apskaičiuoti?

Ketinio (špižinio) radiatoriaus vienos sekcijos galingumas

Koks ketinio (špižinio) radiatoriaus vienos sekcijos galingumas? 12 sekcijų, aukštis 58 cm.

Šilumos siurblio pliusai ir minusai

Kokie pliusai ir minusai oras/vanduo šildymo sistemos? Ar verta rinktis šį šilumos siurblį ar ieškoti kitos šildymo sistemos? Planuojame statyti A klasės apie 100kv/m vieno aukšto namą.

Kodėl girdimas stiprus vandens cirkuliavimas radiatoriuose

Antro namo aukšto radiatoriuose smarkiai girdimas vandens cirkuliavimas ir neaiškios kilmės ūžimas (tiesa - tik keliuose radiaturiuose, kur yra arčiau katilinės). Kur čia gali būti problema? Radiatoriai šyla puikiai, oro lyg ir nėra, bet garsas žiauriai nervina, ypač naktį. Namas su priverstinės cirkuliacijos sistema, pirmame aukšte yra grindinis šildymas.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis vandens šildytuvą

Norėjaupaklausti, kaip išsirinkti gerą vandens šildytuvą (4 asmenų šeimai) ir į ką reikia atkreipti dėmesį renkantis?

Minimalios temperatūros palaikymas name žiemos metu

Kokį šildymo būdą pasirinkti mūriniam poilsio namui, kuris bus naudojamas tik vasaros metu, o šaltuoju periodu bus palaikoma tik pliusinė temperatūra?

Namo šildymas infraraudonųjų spindulių šildytuvais

Ar verta namą šildyti su infraraudonųjų spindulių šildytuvais, pvz. infrapower šildymo sistema? Ar galima namą pilnai apšildyti su infraraudonųjų spindulių šildytuvais, nenaudojant jokio kito šildymo būdo? Namas naujos statybos, 100 m2.

Namo šildymo kaina įsirengus joninį katilą

Kiek kainuoja šildyti namą jonine šildymo sistema? Kiek kainuotų 100 m2 namo šildymas tokia sistema sezono metu?

Geoterminio šildymo kaina

Kiek kainuotų geoterminis šildymas? Pradedu statyti namą Vilniuje: plotas - 150 kv.m., vieno aukšto, T raidės formos. Planuojamas šildymas – grindų ir radiatoriais.

Kas yra aeroterminis šildymas

Kas yra aeroterminis šildymas? Kada siūlytumėte šį šildymo sprendimą rinktis? Kokie jo pliusai ir kokie minusai?
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 366933 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3245
Iš viso buvo užduota 151168 klausimų