Kaip tinkamai sureguliuoti dujinį katilą

Klausimas:
Įsigijome namą apie 140 m2, dujinis šildytuvas junker kondencacinis 22 kv lauko daviklio nėra. Name visur grindinis šildymas ant kiekvieno žiedo (rato) yra termo galva mechaninė. Kaip geriau sureguliuoti šildymo katilą, ar jame užstatyti didesnę temperatūrą ir galvas prisukti ant kiekvienos kilpos, ar dujinį katilą primažinti ir atsukti galvas daugiau?
Komentarai:
Katilą reikalinga reguliuoti sekančiai:
Į šildomas grindis nėra reikalo ir netgi negalima paduoti aukštesnės temperatūros kaip 50*C. Taigi ir katilo temperatūra turi būti nustatyta 45-50*c. Grindų kontūrų mechanines galvutes nustatykite taip; vonios kambarių 4-5 padėtis, miegamųjų 2-3 padėtis, bendrų kambarių 3-4 padėtis.
Jums būtina įsigyti kambario termostatą, valdantį katilą pagal svetainėje užduotą temperatųrą arba instaliuoti lauko daviklį, tuomet katilas pats pasirinks užduodamą temperatūrą.
Didinant kondensacinio katilo temperatūrą mažėja jo efektyvumas, tačiau mažinant temperatūrą, krinta jo galia ir nustačius per žemą temperatūrą paprasčiausiai jis nepajėgs prišildyti patalpų. Taigi geriausias būdas būtų prijungti lauko temperatūros jutiklį. Reikia susirasti, kas užsiima Jūsų regione Junkers katilų garantiniu ir pogarantiniu aptarnavimu.
inž.Rimantas Kaulakys, KOMFOVENT UAB
 
Sritis:
Sritis: