Saulės kolektoriai

Rodomi įrašai 1-25 iš 40.
Norėjau pasiteirauti, kokia apytiksliai būtų saulės kolektorių kaina su įrengimu, jei sistema skirta ruošti karštą vandenį 4 asmenų šeimai?
Ar įmanoma vien tik saulės kolektoriais apšildyti 100 m2 namą? Kiek tam prireiktų saulės kolektorių? Ar verta?
Koks turi būti saulės kolektorių montavimo kampas ir kryptis, norint gauti maksimalų jų efektyvumą.
Statome namą ir ateityje esame numatę ant stogo įrengti saulės kolektorius. Ką mums reikia žinoti iš anksto statybų metu, kad paskui nebūtų problemų su saulės kolektorių montavimu. Kokias saulės kolektorių sistemos dalis svarbiausia padaryti dar statybų eigoje?
Domina saulės ir vėjo kombinuota mini elektrinė. Kokio galingumo reikia įsirengti hibridinę mini elektrinę asmeniniam naudojimui, kad patenkinti maždaug 150 KW/mėn. elektos energijos poreikį namui. Ar įmanoma ir šildytis namus bei vandenį naudojantis tokiomis mini elektrinėmis? Kokia būtų tokios vėjo ir saulės elektrinės kaina.
Turime namą. Norime sumažinti elektros išlaidas karstam vandeniui ruošti, šildant vandenį boileriu. Galvojame nusipirkti saulės kolektorių, kad šildytų vandenį boileryje, o jei išeitų ir kambariuose esančius radiatorius. Ar žiūrėti kitas sistemas, tokias kaip: oras - oras, oras - vanduo, saulės baterijas?
Kuo skiriasi kolektorius su debitomačiais nuo kolektoriaus su balansiniais ventiliais? Kokios firmos kolektorių geriau rinktis?
Ar galima saulės kolektorius prijungti prie esamo karšto vandens boilerio, kuris sujungtas su kieto kuro katilu. Namo stogas 4 šlaitų. Kokia kaina būtų pilnai įrengti saulės kolektorius?
Domina saulės kolektoriais gaminamos energijos atsiperkamumas. Jei sunaudoju elektros maždaug po 200 kW per menesį. Ar verta būtų investuoti ir per kokį laiko tarpą atsipirktų investicija?
Noriu paklausti, kokio skersmens vamzdžio reikia nuo katilo iki kolektoriaus? Katilas ir kolektorius bus skirtingose patalpose, tarp kurių apie 7 m. atstumas. Ar tiktų trisluoksnis vamzdis?
Kiek kainuotų 2-jų saulės kolektorių sumontavimas?
Įrenginėjame namą ir galvojame ar nereikėtų išvesti papildomų vamzdžių iki lauko, kol dar nepadaryta apdaila, nes ateityje norėtume saulės kolektoriaus pašildyti vandeniui. Jei reikėtų, gal patartumėt kiek vamzdžių išvesti, kokio tipo ir diametro?
Domina namo apšildymas žiemos metu, kitaip sakant nereikalaujantis priežiūros šildymas. Vandentiekio nėra. Namo mūras apšiltintas puta. Viduje centralinis šildymas, malkinis. Dažnai išvykstu ir nėra kas pakurentų pečiaus. Ieškau išeities saulės kolektoriais ar elektra.
Noriu Jūsų pasiteirauti apie namo šildymą saulės kolektoriais. Gyvenu keturių butų daugiabutyje. Mano buto plotas apie 47 kv. m. Dabar šildomės kieto kuro katilu. Kadangi pats pečius yra virtuvėje, tai yra labai nepatogu. Todėl noriu Jūsų paklausti, kokios galimybės yra pasikeisti šildymo sistemą ir kiek tai gali kainuoti?
Kada apsimoka įsirengti saulės kolektorius? Kokie turėtų būti namo parametrai, kuo turi pasižymėti mano vartojimo įpročiai, kad name vienareikšmiškai rekomenduotumėte įsirengti saulės kolektorius?
Domiuosi saulės kolektoriais. Norėčiau jį įsigyti, tik nežinau, kas būtų geriausia 4 asmenų šeimai?
Ruošiuosi pirkti saulės kolektorius, tad iškilo tokie klausimai: 1. Kodėl vieni pardavėjai siūlo saulės kolektorius su aliuminio, kiti su vario absorberiu? 2. Vienų saulės kolektorių skaidrus stiklas, kitų prizminis. 3. Kaip dėl izoliacijos. Ar tikrai ji nereikalinga iš šonų? 4. Kolektorių pajungimui ir pajungimo diametrai? 5. Rėmo konstrukcija: ar vientiso rėmo, ar iš atskirų segmentų?
Kiek yra efektyvūs saulės kolektoriai ir ar verta juos naudoti Lietuvos sąlygomis?
Ar fotoelektriniai moduliai tinka elektros gaminimui, kuri paskui būtų skirta vandeniui šildyti?
Norėtume ant namo sumontuoti saulės energijos sistemą ir naudotis saulės energija. Kokie būtų saulės energijos panaudojimo būdai ir kiek man tai galėtų kainuoti. Mūsų namas apie 500 kv.m, baseinas, gyventojų skaičius - 8.
Ar saulės kolektorių, sumontuotų ant daugiabučio namo stogo, sistema (patys kolektoriai, katilinė-šilumos kaupiklis, vamzdynai ir t.t.) skleidžia kokį nors garsą/triukšmą? Kokių nepatogumų gali kilti gyventojui, gyvenančiam paskutiniame (viršutiniame) tokio namo aukšte? Minėta sistema būtų skirta karšto vandens ruošimui.
Gyvename daugiabutyje name ir norime įsirengti saulės kolektorius ant namo sienos (vakarinė-truputį į pietus pusė, pirmas aukštas) arba ant namo stogo. Norimas galingumas - 2 kW. Kiek kainuotų elektrinė su įrengimu ant namo stogo? Kiek kainuotų elektrinė su įrengimu ant namo sienos? Ar reikalingas būtų elektrinės ant namo sienos statymas kampu ar užtektų pritvirtinti lygiagrečiai sienai? Kokį plotą užimtų elektrinė ant stogo ir ant sienos?
Ką pasiūlytumėt namui iš saulės kolektorių, statomam iki 160kv.?
Reikia saulės kolektoriaus vasaros metu šiltam vandeniui. 3 asmenų šeima, šildymas kietu kuru-vanduo, elektra - kietas kuras.
Domina saulės kolektorius vandens pašildymui nuosavame name, kokie rezultatai kolektoriaus žiemą? Kokia kaina ir koks geresnis? Esam 4 asmenų šeima. Planuoju įrengti katilinę su akumuliacine talpa su šilumokaičiais.