Saulės kolektoriai

Rodomi įrašai 1-25 iš 40.
Norėjau pasiteirauti, kokia apytiksliai būtų saulės kolektorių kaina su įrengimu, jei sistema skirta ruošti karštą vandenį 4 asmenų šeimai?
Ar įmanoma vien tik saulės kolektoriais apšildyti 100 m2 namą? Kiek tam prireiktų saulės kolektorių? Ar verta?
Koks turi būti saulės kolektorių montavimo kampas ir kryptis, norint gauti maksimalų jų efektyvumą.
Statome namą ir ateityje esame numatę ant stogo įrengti saulės kolektorius. Ką mums reikia žinoti iš anksto statybų metu, kad paskui nebūtų problemų su saulės kolektorių montavimu. Kokias saulės kolektorių sistemos dalis svarbiausia padaryti dar statybų eigoje?
Domina saulės ir vėjo kombinuota mini elektrinė. Kokio galingumo reikia įsirengti hibridinę mini elektrinę asmeniniam naudojimui, kad patenkinti maždaug 150 KW/mėn. elektos energijos poreikį namui. Ar įmanoma ir šildytis namus bei vandenį naudojantis tokiomis mini elektrinėmis? Kokia būtų tokios vėjo ir saulės elektrinės kaina.
Turime namą. Norime sumažinti elektros išlaidas karstam vandeniui ruošti, šildant vandenį boileriu. Galvojame nusipirkti saulės kolektorių, kad šildytų vandenį boileryje, o jei išeitų ir kambariuose esančius radiatorius. Ar žiūrėti kitas sistemas, tokias kaip: oras - oras, oras - vanduo, saulės baterijas?
Ar galima saulės kolektorius prijungti prie esamo karšto vandens boilerio, kuris sujungtas su kieto kuro katilu. Namo stogas 4 šlaitų. Kokia kaina būtų pilnai įrengti saulės kolektorius?
Kuo skiriasi kolektorius su debitomačiais nuo kolektoriaus su balansiniais ventiliais? Kokios firmos kolektorių geriau rinktis?
Domina saulės kolektoriais gaminamos energijos atsiperkamumas. Jei sunaudoju elektros maždaug po 200 kW per menesį. Ar verta būtų investuoti ir per kokį laiko tarpą atsipirktų investicija?
Noriu paklausti, kokio skersmens vamzdžio reikia nuo katilo iki kolektoriaus? Katilas ir kolektorius bus skirtingose patalpose, tarp kurių apie 7 m. atstumas. Ar tiktų trisluoksnis vamzdis?
Kiek kainuotų 2-jų saulės kolektorių sumontavimas?
Įrenginėjame namą ir galvojame ar nereikėtų išvesti papildomų vamzdžių iki lauko, kol dar nepadaryta apdaila, nes ateityje norėtume saulės kolektoriaus pašildyti vandeniui. Jei reikėtų, gal patartumėt kiek vamzdžių išvesti, kokio tipo ir diametro?
Kokios sudėtinės dalys sudaro saulės kolektorių sistemą ir kiek ji kainuoja. Norėčiau įsigyti saulės kolektorius 4 asmenų šeimai, tik nežinau, kas būtų man geriausia. Galvoju apie saulės kolektorių ir 300 l boilerį.
Kiek yra efektyvūs saulės kolektoriai ir ar verta juos naudoti Lietuvos sąlygomis?
Gyvename daugiabutyje name ir norime įsirengti saulės kolektorius ant namo sienos (vakarinė-truputį į pietus pusė, pirmas aukštas) arba ant namo stogo. Norimas galingumas - 2 kW. Kiek kainuotų elektrinė su įrengimu ant namo stogo? Kiek kainuotų elektrinė su įrengimu ant namo sienos? Ar reikalingas būtų elektrinės ant namo sienos statymas kampu ar užtektų pritvirtinti lygiagrečiai sienai? Kokį plotą užimtų elektrinė ant stogo ir ant sienos?
Statausi namuką. 12m.x8m. Kadangi perstatytas iš seno sodo namelio, tai pirmas aukštas silikatiniai blokeliai, antras - karkasinis. Pirmas aukštas iš išorės bus apšiltintas dar apie 20cm. polistiroliu, antras - karkase 15cm. akmens vatos ir iš išorės polistirolis. Stogas - 20cm. akmens vata, nuožulnus, nuolydis apie 15 laipsnių į pietų puse. Danga - bituminė. Mąstau apie šildymasį elektra. Jei pasistatyčiau joninį katilą 12kw ir saulės kolektorius su įtampos keitikliu - ar apsimokėtų? pirmas aukštas - visur grindinis šildymas, antrame - radiatoriai. Plius boileris.
Ar saulės kolektoriai ant namo stogo "nepritraukia" žaibų? Ar nėra didesnio pavojaus, kad žaibas trenks į saulės kolektorių?
Kurie vakuuminiai saulės kolektoriai efektyvesni: Heat pipe ar U tipo?
Kaip galima panaudoti energiją, sukauptą saulės kolektoriais? Namas - apie 280 kv.m, lauko baseinas su stiklo gaubtu 24 m3.
Vandenį šildau vakuminiais kolektoriais, noriu įrengti atskirą sistemą namui šildyti. Ja vasarą galėčiau šildyti baseino vandenį, o likusiu metu - namą. Ar tai įmanoma? Ar sistema veiktų, ant vertikalios namo sienos sumontavus vertikalius plokščius kolektorius?
Planuojame 176 m2 namo šildymui įsigyti kuro katilą ir papildomai - saulės kolektorius vandens ir dalinių patalpų šildymui. Ar tokia namo šildymo sistema galima?
Kada apsimoka įsirengti saulės kolektorius? Kokie turėtų būti namo parametrai, kuo turi pasižymėti mano vartojimo įpročiai, kad name vienareikšmiškai rekomenduotumėte įsirengti saulės kolektorius?
Domiuosi saulės kolektoriais. Norėčiau jį įsigyti, tik nežinau, kas būtų geriausia 4 asmenų šeimai?
Kokios būtų saulės kolektorių kainos, sistemos įranga ir sumontavimas šildytis butą 50 m2, vandenį saulės kolektorių energija? Ar tai realiai įmanoma? Kokia būtų kaina?
Ruošiuosi pirkti saulės kolektorius, tad iškilo tokie klausimai: 1. Kodėl vieni pardavėjai siūlo saulės kolektorius su aliuminio, kiti su vario absorberiu? 2. Vienų saulės kolektorių skaidrus stiklas, kitų prizminis. 3. Kaip dėl izoliacijos. Ar tikrai ji nereikalinga iš šonų? 4. Kolektorių pajungimui ir pajungimo diametrai? 5. Rėmo konstrukcija: ar vientiso rėmo, ar iš atskirų segmentų?