Šildymo plokštės

Rodomi įrašai 1-9 iš 9.
Kokį šildymo būdą pasirinkti mūriniam poilsio namui, kuris bus naudojamas tik vasaros metu, o šaltuoju periodu bus palaikoma tik pliusinė temperatūra?
Domina 30 kv. m kambario šildymo plokščių ant sienos kaina.
Ar infraraudonųjų spindulių šildytuvai turi temperatūros reguliatorius? Kokio galingumo ir kiek plokščių reikia 70 kv.m. buto apšildymui? Kokia pagamintos 1kwh šiluminės energijos savikaina? Kokios investicijos reikėtų tokio buto apšildymui?
Ar infraraudonųjų spindulių plokštės, jei jos yra skirtos kambario šildymui, nekenkia žmogui? Ar neišsausins per daug šildomo oro kambaryje? Ar nepadaugės dulkių kambaryje?
Kaip teisingai tvirtinti infraraudonųjų spindulių šildymo plokštes? Kiek plokščių galima tvirtinti viename kambaryje? Nuo ko tai priklauso? Ar reikia išlaikyti tam tikrus atstumus?
Kaip apšildyti automoblių plovyklos patalpas? Patalpų dydis - 360 kv.m., o sienos ir lubos yra apšiltintos puta.
Mane domina per liek laiko pasiekiama reikiama temperatūra su šildymo plokštėmis. Tarkim patalpos temp. +5, o noriu, kad būtų 20+. Niekur neradau tokios informacijos Jūsų tech. aprašyme.
Papasakokite prašau apie šildymo ir vėsinimo plokštes, ar tikrai nerasoja vasara ir nelaša nuo lubų kondensato lašai, kai yra įjungtas aušinimas?
Turime namą sujungtą su garažu, norime garaže padaryti gyvenamąją patalpą su šildymu. Ką patarsite? Koks šildymas galimas tokioje patalpoje? Pats namas turi dujinį šildymą, bet kaip suprantu, tikrai nepavyks daryti kažkokių veiksmų tęsiant dujas į tą mažą patalpą- 25 kv. Galvojome apie elektrinį grindinį šildymą, bet bijome, kad kaštai už elektrą bus kosminiai.
 
Sritis:
Sritis: