Šildymo plokštės – Patarimai

Ar infraraudonųjų spindulių šildytuvai turi temperatūros reguliatorius? Kokio galingumo ir kiek plokščių reikia 70 kv.m. buto apšildymui? Kokia pagamintos 1kwh šiluminės energijos savikaina? Kokios investicijos reikėtų tokio buto apšildymui?
Kokį šildymo būdą pasirinkti mūriniam poilsio namui, kuris bus naudojamas tik vasaros metu, o šaltuoju periodu bus palaikoma tik pliusinė temperatūra?
Domina 30 kv. m kambario šildymo plokščių ant sienos kaina.
Ar infraraudonųjų spindulių plokštės, jei jos yra skirtos kambario šildymui, nekenkia žmogui? Ar neišsausins per daug šildomo oro kambaryje? Ar nepadaugės dulkių kambaryje?
Kaip teisingai tvirtinti infraraudonųjų spindulių šildymo plokštes? Kiek plokščių galima tvirtinti viename kambaryje? Nuo ko tai priklauso? Ar reikia išlaikyti tam tikrus atstumus?
Turime namą sujungtą su garažu, norime garaže padaryti gyvenamąją patalpą su šildymu. Ką patarsite? Koks šildymas galimas tokioje patalpoje? Pats namas turi dujinį šildymą, bet kaip suprantu, tikrai nepavyks daryti kažkokių veiksmų tęsiant dujas į tą mažą patalpą- 25 kv. Galvojome apie elektrinį grindinį šildymą, bet bijome, kad kaštai už elektrą bus kosminiai.
Mane domina per liek laiko pasiekiama reikiama temperatūra su šildymo plokštėmis. Tarkim patalpos temp. +5, o noriu, kad būtų 20+. Niekur neradau tokios informacijos Jūsų tech. aprašyme.
Kaip apšildyti automoblių plovyklos patalpas? Patalpų dydis - 360 kv.m., o sienos ir lubos yra apšiltintos puta.
Papasakokite prašau apie šildymo ir vėsinimo plokštes, ar tikrai nerasoja vasara ir nelaša nuo lubų kondensato lašai, kai yra įjungtas aušinimas?
Domina šildymo ir vėsinimo plokštės lubose. Koks vienos plokštės dydis? Ar būtina dėti visas lubas, ar galima dėti kelias plokštes kambary, pvz. virš miegamo lovos tik ir pan.?
Turiu sodo namelį, jo šiluminė varža labai maža, kambaryje yra poilsio zona 4x4 m. Noriu, kad joje susidarytų komforto sąlygos. Namelio sienos ir lubos iš medinių dailylenčių, lubų aukštis 2,3 m. Kokį spindulinį šildymo prietaisą siūlytumėte panaudoti? Tą zoną reikėtų pašildyti tik periodiškai, likusi kambario dalis gali būti nešildoma. Pageidautina šildytuvą montuoti prie lubų, nes siena šalia zonos nuogrindų eina 60 laipsn. kampu.
Kokią šildymo, vėsinimo sistemą rekomenduotumėte daryti 600 kv.m, 3a., komercinių patalpų pastatui, statomam pardavimui? Per sklypą eina šilumos tinklų trasa ir dujos. Reikia numatyti, kad būsimi savininkai patalpas šildys ir vesinsis nevienodai. Kas būtų optimaliausia atsižvelgiant į tai, kad pastatas bus parduodamas?
Ar IR plokštės gali tapti alternatyva dujiniam šildymui, kaip pigesnis variantas 180 kv.m. 2 a. namui? Pirmas a. - grindinis šildymas, antrame a. - radiatoriai. Pirmo a. patalpos: 20 kv.m, 12 kv.m, 50 kv.m ir vonia 14 kv.m. Antras a.: 2 x 18 kv.m, 22 kv.m ir vonia 6 kv.m. Kokia būtų investicija ir per kiek laiko galima įrengti?
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 401892 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3322
Iš viso buvo užduota 168833 klausimų
Gaukite pasiulymus
iš 45 specializuotų įmonių