Buto šildymas infraraudonųjų spindulių šildytuvais

Kokia būtų šildymo kaina, šildant 60 kv.m. butą infraraudonųjų spindulių šildytuvais? Norima kambario temperatūra - 20*C.

Šildymo plėvelės elektros sąnaudos

Kiek elektros energijos per mėnesį sunaudoja šildymo plėvelė, šildant 10 kv.m. kambarį?

Namo šildymas infraraudonųjų spindulių šildytuvais

Ar verta namą šildyti su infraraudonųjų spindulių šildytuvais, pvz. infrapower šildymo sistema? Ar galima namą pilnai apšildyti su infraraudonųjų spindulių šildytuvais, nenaudojant jokio kito šildymo būdo? Namas naujos statybos, 100 m2.

Konvekcinio šildymo ir šildymo IR šildytuvais palyginimas

Kuo skiriasi ir kuo yra panašūs konvekcinis šildymas ir šildymas infraraudonųjų spindulių šildytuvais?

Šildymas infraraudonaisiais spinduliais

Sodo namelis 40kv.m. Įdėti plastikiniai langai ir durys. Norėčiau paklausti dėl infraraudonųjų spindulių šildymo. Ar galima naudoti jį kaip pastovų šildymo būdą, ir ar nėra pavojinga sveikatai šis būdas pastoviai gyvenant tose patalpose?

Infraraudonųjų spindulių šildymo sistemos įrengimo kaina

Senos statybos nerenovuotame 36 m2 bute reikalingas šildymo sistema. Pakeisti tik langai, 2 kambariai+virtuvė, nėra centrinio šildymo, reikalinga palaikyti temperatūrą gyvenant žiemos metu. Kiek kainuotų įrengti infraraudonųjų spindulių šildymą?

Ekonomiškiausias šildymo būdas daugiabutyje

Koks šildymo būdas ekonomiškiausias - skysto kuro grindinis šildymas, infraraudonųjų spindulių plokštė ar geoterminis siurblys "oras-vanduo"? Šildymą įrenginėsiu 1980 m. statybos 75 kv.m. dydžio bute, antrame aukšte.

Infraraudonųjų spindulių šildytuvų galingumas

Kokio galingumo įvado iš elektros tinklų reikia butui, kuris yra 62 kv.m. t.y. trijų kambarių? Mes norėtume šildytis infraraudonaisiais spindulių šildytuvais.

Mūrinio namo šildymas infraraudonųjų spindulių plokštėmis

Namas 100 kv.m šiltintas mūras, 4 kambariai plius vonia. Ar galima šitokį namą šildyti infraraudonųjų spindulių plokštėmis ir kokia kaina gautųsi 12-10-20-15-27 ir vonia 6 kv.m? Tiesa ar nenušals gėlytės ir t.t.

Paklotas infraraudonųjų spindulių šildytuvams

Ko reikia infraraudonųjų spindulių šildytuvams? Ar reikia kokio specialaus pakloto, pvz., kaip šilumos atspindžio plėvelė ir panašiai. Čia bus vonios kambarys.

Konvekciniai šildytuvai ar infaraudonųjų spindulių šildytuvai

Turime sodo namuką, 2 aukštų, pirmas aukštas 25 kv.metrai, antras apie 20 kv.metrų, norėtume pirkti elektros radiatorius, nes būna kai lauke vėsu, namuke irgi šaltoka. Kokius geriau rinktis konvekcinius šildytuvus ar infaraudonųjų spindulių šildytuvus? Man svarbu, kad kambariai greitai sušiltų, ir kad sušiltų gerai, nors iki 25 laipsnių. Norime pirkti du, į du aukštus. Gal galite patarti kokį geriau pirkti? Gal geriau pirkti kokius nors radiatorius, o ne šildytuvus, kurie kabinami ant sienų? Sienos apdailintos mediena.

Infraraudonųjų spindulių šildymas

Turiu metalinį vagonėlį. Iš vidaus apšiltintas 10 cm poliuretano putomis, plastikiniai langai, durys. Namelis stovi vienkiemyje, turime tik 3kW elektros liniją. Ar infraraudonųjų spindulių šildymas būtų efektyvus? Ar pakaktų elektros linijos? Ar šildant tik savaitgalį, o darbo dienom atvėstų, nepradėtų kauptis drėgmė, neatsirastų pelėsis?

Šildymo sistema mažoms patalpoms

Patalpos mažos apie 10kv.m. Kokia šildymo sistema ekonomiškiausia?

Šildytuvas terasai

16.5m kv. įstiklinta terasa. Kokį šildytuvą rinktis terasai? Kodėl?

Infraraudonųjų spindulių šildymo sistema

Planuoju statyti nesudėtingą statinį A+ arba A++ klasės, II grupės iki 80 kv., gyvenamosios paskirties, nebus jokio garažo. Įvažiavimas iš šiaurinės pusės, visos komunikacijos sklype, elektra atvesta 10kW. Pamatai plokštuminiai, sienos iš blokelių Izodom 2000 (liaudiškai tariant monolitas ir putplastis), vienšlaitis stogas skardinis. Šildymo sistemą galvoju pasirinkti infraraudonųjų spindulių. Montuosiu į plytelių zoną ir lubų. Ar tinkama ši sistema? Kaip rekomenduotumėte vandenį pašildyti?

Optimaliausias patalpų šildymo būdas

Ketinu 3 aukštų nuosavame name, 3 aukšte (palėpės tipas, aukštas šlaitinis stogas, aukšte šone stovi kaminas) įsirengti gyvenamas patalpas. 1 aukštas atskirtas nuo 2, šildosi atskiromis sistemomis dujiniais katilais. Plotas - 100m2. Bus apšiltinamas stogas, sienos iš vidaus. Koks būtų optimaliausias šių patalpų apšildymo būdas?

Infraraudonųjų spindulių šildymo plokštė periodiškam šildymui

Patalpa apšiltinta iki 30 kv.m. Šildyti reiktų ne nuolat, periodiškai, tik tada kai patalpoje vyksta veikla. Ar tokioms patalpoms tinka infraraudonųjų spindulių šildymo plokštė? Kokio galingumo reiktų?

Infraraudonųjų spindulių šildymo plokštė skleidžia keistą kvapą

Infraraudonųjų spindulių šildymo plokštę įsigijome senai (dar už litus), tačiau nenaudojome. Dabar pakabinome ant sienos ir pajungėme. Atsirado kažkoks keistas kvapas, kai kaista. Kas gali būti?

Elektros energijos suvartojimas šildant namą infraraudonųjų spindulių šildytuvais

Koks būtų vidutinis (mėnesinis) elektros energijos suvartojimas šildant C klasės 100 kv.m gyvenamą namą infraraudonųjų spindulių šildytuvais? Norima kambarių temperatūra +20*C Vietovė- Klaipėda

Namo šildymas infrašildytuvais

Rekonstruojamas gyvenamas namas dviejų aukštų ir šiuo metu renkuosi šildymo būdą. Bendras namo plotas apie 270m2, lubų aukštis apie 4m. Ar tiktų šių patalpų šildymas infrašildytuvais? Ar šiuo būdu yra šildomas nors vienas gyvenamas namas?

Infraraudonųjų spindulių plėvelės klojimas ant OSB grindų pagrindo

Ar infraraudonųjų spindulių plėvelę galima kloti ant OSB grindų pagrindo?

Šildytuvai oro šildymui ventiliacijos sistemose

Kokiomis savybėmis pasižymi šildytuvai, skirti oro šildymui ventiliacijos sistemose? Kur galima montuoti šiuos šildytuvus?

Technologinis sprendimas šildymui naudoti IR šildymą

Koks būtų geriausias technologinis sprendimas šildymui naudoti IR šildymą? Ar tai būtų atskiri šildytuvai (plokštės, pakabinami, su aeroventiliacija), ar plėvelė po grindimis/sienoje? Šildomės kietu kuru (židinys su ketaus kapsule ir oro kanalais), tačiau svarstome įsigyti nutolusios saulės elektrinės ~ 6 kW, todėl svarstome ir šį mažiau investicijų reikalaujantį šilumos būdą. Šildomas plotas ~ 100-110 kv. m.

Šildymo sistemos elektra biurui

Domina šildymas elektra, biuras. Ką būtų geriau pasirinkti biuro šildymui?

Paklotas dedant infraraudonųjų spindulių plėvelę po laminatu

Kokį geriausia naudoti paklotą dedant infraraudonųjų plėvelę po laminatu?

Paviršiai nuo kokių geriau spinduliuoja šilumą IR spindulių plokštės

Mane sudomino nuo kokių paviršių geriau spinduliuoja šilumą infraraudonųjų spindulių plokštės pvz. grindys laminatas ar akmens masės plytelės?

Infraraudonųjų spindulių grindinis šildymas kartu su saulės kolektoriais

Sudomino infraraudonųjų spindulių grindinis šildymas, papasakokit kaip jis kartu veikia su saulės kolektoriais? Ar įmanoma panaudoti sukauptą energiją?

Infraraudonųjų spindulių šildytuvas garažo šildymui

Ar man garažui tiktų retkarčiais pašildyti infraraudonųjų spindulių šildytuvas?

Patalpos šildymas, kurioje auginami augalai

Senos statybos, bet apšiltinta 17kv.m patalpa su dviem plastikiniais langais (žemos lubos 2,05m). Patalpose auginami augalai, tad reikalinga temperatūra apie +20 laipsnių šilumos. Svarstau koks šildymas tokiai patalpai būtų ekonomiškiausias. Galbūt infraredinis su termostatu (pvz. plokštės kabinamos ant sienos)? Kokio galingumo reikia tokiai patalpai? Kokios daugmaž mėnesinės elektros sąnaudos gautųsi?

Infraraudonųjų spindulių plėvelė ant medžio plaušo pakloto

Ar galima infraraudonųjų spindulių plėvelę tiesti ant medžio plaušo pakloto, ar reikalinga speciali? Po to bus klojamas laminatas.

Baldai ant infraraudonųjų spindulių plėvelės

Kaip, šildant būstą infraraudonųjų spindulių plėvele, virš jos turėtų būti statomi baldai (virtuvė, spintos)? Ar galima ant grindų naudoti kilimus?
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 366366 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3246
Iš viso buvo užduota 150830 klausimų