Infraraudonųjų spindulių šildytuvai

Rodomi įrašai 1-22 iš 22.
Kokia būtų šildymo kaina, šildant 60 kv.m. butą infraraudonųjų spindulių šildytuvais? Norima kambario temperatūra - 20*C.
Kiek elektros energijos per mėnesį sunaudoja šildymo plėvelė, šildant 10 kv.m. kambarį?
Ar verta namą šildyti su infraraudonųjų spindulių šildytuvais, pvz. infrapower šildymo sistema? Ar galima namą pilnai apšildyti su infraraudonųjų spindulių šildytuvais, nenaudojant jokio kito šildymo būdo? Namas naujos statybos, 100 m2.
Sodo namelis 40kv.m. Įdėti plastikiniai langai ir durys. Norėčiau paklausti dėl infraraudonųjų spindulių šildymo. Ar galima naudoti jį kaip pastovų šildymo būdą, ir ar nėra pavojinga sveikatai šis būdas pastoviai gyvenant tose patalpose?
Kuo skiriasi ir kuo yra panašūs konvekcinis šildymas ir šildymas infraraudonųjų spindulių šildytuvais?
Senos statybos nerenovuotame 36 m2 bute reikalingas šildymo sistema. Pakeisti tik langai, 2 kambariai+virtuvė, nėra centrinio šildymo, reikalinga palaikyti temperatūrą gyvenant žiemos metu. Kiek kainuotų įrengti infraraudonųjų spindulių šildymą?
Koks šildymo būdas ekonomiškiausias - skysto kuro grindinis šildymas, infraraudonųjų spindulių plokštė ar geoterminis siurblys "oras-vanduo"? Šildymą įrenginėsiu 1980 m. statybos 75 kv.m. dydžio bute, antrame aukšte.
Kokio galingumo įvado iš elektros tinklų reikia butui, kuris yra 62 kv.m. t.y. trijų kambarių? Mes norėtume šildytis infraraudonaisiais spindulių šildytuvais.
Namas 100 kv.m šiltintas mūras, 4 kambariai plius vonia. Ar galima šitokį namą šildyti infraraudonųjų spindulių plokštėmis ir kokia kaina gautųsi 12-10-20-15-27 ir vonia 6 kv.m? Tiesa ar nenušals gėlytės ir t.t.
Ko reikia infraraudonųjų spindulių šildytuvams? Ar reikia kokio specialaus pakloto, pvz., kaip šilumos atspindžio plėvelė ir panašiai. Čia bus vonios kambarys.
Turiu metalinį vagonėlį. Iš vidaus apšiltintas 10 cm poliuretano putomis, plastikiniai langai, durys. Namelis stovi vienkiemyje, turime tik 3kW elektros liniją. Ar infraraudonųjų spindulių šildymas būtų efektyvus? Ar pakaktų elektros linijos? Ar šildant tik savaitgalį, o darbo dienom atvėstų, nepradėtų kauptis drėgmė, neatsirastų pelėsis?
Planuoju statyti nesudėtingą statinį A+ arba A++ klasės, II grupės iki 80 kv., gyvenamosios paskirties, nebus jokio garažo. Įvažiavimas iš šiaurinės pusės, visos komunikacijos sklype, elektra atvesta 10kW. Pamatai plokštuminiai, sienos iš blokelių Izodom 2000 (liaudiškai tariant monolitas ir putplastis), vienšlaitis stogas skardinis. Šildymo sistemą galvoju pasirinkti infraraudonųjų spindulių. Montuosiu į plytelių zoną ir lubų. Ar tinkama ši sistema? Kaip rekomenduotumėte vandenį pašildyti?
Patalpos mažos apie 10kv.m. Kokia šildymo sistema ekonomiškiausia?
16.5m kv. įstiklinta terasa. Kokį šildytuvą rinktis terasai? Kodėl?
Ketinu 3 aukštų nuosavame name, 3 aukšte (palėpės tipas, aukštas šlaitinis stogas, aukšte šone stovi kaminas) įsirengti gyvenamas patalpas. 1 aukštas atskirtas nuo 2, šildosi atskiromis sistemomis dujiniais katilais. Plotas - 100m2. Bus apšiltinamas stogas, sienos iš vidaus. Koks būtų optimaliausias šių patalpų apšildymo būdas?
Infraraudonųjų spindulių šildymo plokštę įsigijome senai (dar už litus), tačiau nenaudojome. Dabar pakabinome ant sienos ir pajungėme. Atsirado kažkoks keistas kvapas, kai kaista. Kas gali būti?
Ar infraraudonųjų spindulių plėvelę galima kloti ant OSB grindų pagrindo?
Rekonstruojamas gyvenamas namas dviejų aukštų ir šiuo metu renkuosi šildymo būdą. Bendras namo plotas apie 270m2, lubų aukštis apie 4m. Ar tiktų šių patalpų šildymas infrašildytuvais? Ar šiuo būdu yra šildomas nors vienas gyvenamas namas?
Kokiomis savybėmis pasižymi šildytuvai, skirti oro šildymui ventiliacijos sistemose? Kur galima montuoti šiuos šildytuvus?
Koks būtų geriausias technologinis sprendimas šildymui naudoti IR šildymą? Ar tai būtų atskiri šildytuvai (plokštės, pakabinami, su aeroventiliacija), ar plėvelė po grindimis/sienoje? Šildomės kietu kuru (židinys su ketaus kapsule ir oro kanalais), tačiau svarstome įsigyti nutolusios saulės elektrinės ~ 6 kW, todėl svarstome ir šį mažiau investicijų reikalaujantį šilumos būdą. Šildomas plotas ~ 100-110 kv. m.
Mane sudomino nuo kokių paviršių geriau spinduliuoja šilumą infraraudonųjų spindulių plokštės pvz. grindys laminatas ar akmens masės plytelės?
Domina šildymas elektra, biuras. Ką būtų geriau pasirinkti biuro šildymui?
Klausk
eksperto