Infraraudonųjų spindulių šildytuvai

Rodomi įrašai 1-15 iš 15.
Kokia būtų šildymo kaina, šildant 60 kv.m. butą infraraudonųjų spindulių šildytuvais? Norima kambario temperatūra - 20*C.
Kiek elektros energijos per mėnesį sunaudoja šildymo plėvelė, šildant 10 kv.m. kambarį?
Ar verta namą šildyti su infraraudonųjų spindulių šildytuvais, pvz. infrapower šildymo sistema? Ar galima namą pilnai apšildyti su infraraudonųjų spindulių šildytuvais, nenaudojant jokio kito šildymo būdo? Namas naujos statybos, 100 m2.
Senos statybos nerenovuotame 36 m2 bute reikalingas šildymo sistema. Pakeisti tik langai, 2 kambariai+virtuvė, nėra centrinio šildymo, reikalinga palaikyti temperatūrą gyvenant žiemos metu. Kiek kainuotų įrengti infraraudonųjų spindulių šildymą?
Kuo skiriasi ir kuo yra panašūs konvekcinis šildymas ir šildymas infraraudonųjų spindulių šildytuvais?
Koks šildymo būdas ekonomiškiausias - skysto kuro grindinis šildymas, infraraudonųjų spindulių plokštė ar geoterminis siurblys "oras-vanduo"? Šildymą įrenginėsiu 1980 m. statybos 75 kv.m. dydžio bute, antrame aukšte.
Kokio galingumo įvado iš elektros tinklų reikia butui, kuris yra 62 kv.m. t.y. trijų kambarių? Mes norėtume šildytis infraraudonaisiais spindulių šildytuvais.
Namas 100 kv.m šiltintas mūras, 4 kambariai plius vonia. Ar galima šitokį namą šildyti infraraudonųjų spindulių plokštėmis ir kokia kaina gautųsi 12-10-20-15-27 ir vonia 6 kv.m? Tiesa ar nenušals gėlytės ir t.t.
Ko reikia infraraudonųjų spindulių šildytuvams? Ar reikia kokio specialaus pakloto, pvz., kaip šilumos atspindžio plėvelė ir panašiai. Čia bus vonios kambarys.
Ketinu 3 aukštų nuosavame name, 3 aukšte (palėpės tipas, aukštas šlaitinis stogas, aukšte šone stovi kaminas) įsirengti gyvenamas patalpas. 1 aukštas atskirtas nuo 2, šildosi atskiromis sistemomis dujiniais katilais. Plotas - 100m2. Bus apšiltinamas stogas, sienos iš vidaus. Koks būtų optimaliausias šių patalpų apšildymo būdas?
Patalpos mažos apie 10kv.m. Kokia šildymo sistema ekonomiškiausia?
Rekonstruojamas gyvenamas namas dviejų aukštų ir šiuo metu renkuosi šildymo būdą. Bendras namo plotas apie 270m2, lubų aukštis apie 4m. Ar tiktų šių patalpų šildymas infrašildytuvais? Ar šiuo būdu yra šildomas nors vienas gyvenamas namas?
16.5m kv. įstiklinta terasa. Kokį šildytuvą rinktis terasai? Kodėl?
Kokiomis savybėmis pasižymi šildytuvai, skirti oro šildymui ventiliacijos sistemose? Kur galima montuoti šiuos šildytuvus?
Domina šildymas elektra, biuras. Ką būtų geriau pasirinkti biuro šildymui?
 
Sritis:
Sritis: