Infraraudonųjų spindulių šildytuvai – Patarimai

Laba diena Norėčiau sužinoti, norint šildyti polietileninį šiltnamį 100 kvadratinių metrų ploto infraraudonųjų spindulių šildytuvais, kokio reikėtų galingumo ir kiek maždaug kainuotų per mėnesį?
Norėčiau paklausti, ar galiu naudoti kaip pagrindinį infraraudonųjų spindulių šildymą, ir ar daug elektros sunaudos, jei neturiu saulės baterijų?
Sveiki, Jau kurį laiką domina teploceramikinis šildytuvas 500w, bet vis neduoda ramybes jo sąnaudos ir elektros kiekis koks bus sunaudojamas ar daug ims elektros? Esame nusižiūrėję pagal kvadratūra viska. Klausimas būtų dar jei 500w šildytuvas, o mūsų elektros kaina yra 0,28 eur/kw/h ir į dieną sakykim naudotume 6-8h kiek būtų?
Kokia būtų šildymo kaina, šildant 60 kv.m. butą infraraudonųjų spindulių šildytuvais? Norima kambario temperatūra - 20*C.
Kiek elektros energijos per mėnesį sunaudoja šildymo plėvelė, šildant 10 kv.m. kambarį?
Ar verta namą šildyti su infraraudonųjų spindulių šildytuvais, pvz. infrapower šildymo sistema? Ar galima namą pilnai apšildyti su infraraudonųjų spindulių šildytuvais, nenaudojant jokio kito šildymo būdo? Namas naujos statybos, 100 m2.
Kuo skiriasi ir kuo yra panašūs konvekcinis šildymas ir šildymas infraraudonųjų spindulių šildytuvais?
Sodo namelis 40kv.m. Įdėti plastikiniai langai ir durys. Norėčiau paklausti dėl infraraudonųjų spindulių šildymo. Ar galima naudoti jį kaip pastovų šildymo būdą, ir ar nėra pavojinga sveikatai šis būdas pastoviai gyvenant tose patalpose?
Senos statybos nerenovuotame 36 m2 bute reikalingas šildymo sistema. Pakeisti tik langai, 2 kambariai+virtuvė, nėra centrinio šildymo, reikalinga palaikyti temperatūrą gyvenant žiemos metu. Kiek kainuotų įrengti infraraudonųjų spindulių šildymą?
Kokio galingumo įvado iš elektros tinklų reikia butui, kuris yra 62 kv.m. t.y. trijų kambarių? Mes norėtume šildytis infraraudonaisiais spindulių šildytuvais.
Koks šildymo būdas ekonomiškiausias - skysto kuro grindinis šildymas, infraraudonųjų spindulių plokštė ar geoterminis siurblys "oras-vanduo"? Šildymą įrenginėsiu 1980 m. statybos 75 kv.m. dydžio bute, antrame aukšte.
Namas 100 kv.m šiltintas mūras, 4 kambariai plius vonia. Ar galima šitokį namą šildyti infraraudonųjų spindulių plokštėmis ir kokia kaina gautųsi 12-10-20-15-27 ir vonia 6 kv.m? Tiesa ar nenušals gėlytės ir t.t.
Ko reikia infraraudonųjų spindulių šildytuvams? Ar reikia kokio specialaus pakloto, pvz., kaip šilumos atspindžio plėvelė ir panašiai. Čia bus vonios kambarys.
Turime sodo namuką, 2 aukštų, pirmas aukštas 25 kv.metrai, antras apie 20 kv.metrų, norėtume pirkti elektros radiatorius, nes būna kai lauke vėsu, namuke irgi šaltoka. Kokius geriau rinktis konvekcinius šildytuvus ar infaraudonųjų spindulių šildytuvus? Man svarbu, kad kambariai greitai sušiltų, ir kad sušiltų gerai, nors iki 25 laipsnių. Norime pirkti du, į du aukštus. Gal galite patarti kokį geriau pirkti? Gal geriau pirkti kokius nors radiatorius, o ne šildytuvus, kurie kabinami ant sienų? Sienos apdailintos mediena.
Turiu metalinį vagonėlį. Iš vidaus apšiltintas 10 cm poliuretano putomis, plastikiniai langai, durys. Namelis stovi vienkiemyje, turime tik 3kW elektros liniją. Ar infraraudonųjų spindulių šildymas būtų efektyvus? Ar pakaktų elektros linijos? Ar šildant tik savaitgalį, o darbo dienom atvėstų, nepradėtų kauptis drėgmė, neatsirastų pelėsis?
Patalpos mažos apie 10kv.m. Kokia šildymo sistema ekonomiškiausia?
16.5m kv. įstiklinta terasa. Kokį šildytuvą rinktis terasai? Kodėl?
Ketinu 3 aukštų nuosavame name, 3 aukšte (palėpės tipas, aukštas šlaitinis stogas, aukšte šone stovi kaminas) įsirengti gyvenamas patalpas. 1 aukštas atskirtas nuo 2, šildosi atskiromis sistemomis dujiniais katilais. Plotas - 100m2. Bus apšiltinamas stogas, sienos iš vidaus. Koks būtų optimaliausias šių patalpų apšildymo būdas?
Planuoju statyti nesudėtingą statinį A+ arba A++ klasės, II grupės iki 80 kv., gyvenamosios paskirties, nebus jokio garažo. Įvažiavimas iš šiaurinės pusės, visos komunikacijos sklype, elektra atvesta 10kW. Pamatai plokštuminiai, sienos iš blokelių Izodom 2000 (liaudiškai tariant monolitas ir putplastis), vienšlaitis stogas skardinis. Šildymo sistemą galvoju pasirinkti infraraudonųjų spindulių. Montuosiu į plytelių zoną ir lubų. Ar tinkama ši sistema? Kaip rekomenduotumėte vandenį pašildyti?
Patalpa apšiltinta iki 30 kv.m. Šildyti reiktų ne nuolat, periodiškai, tik tada kai patalpoje vyksta veikla. Ar tokioms patalpoms tinka infraraudonųjų spindulių šildymo plokštė? Kokio galingumo reiktų?
Infraraudonųjų spindulių šildymo plokštę įsigijome senai (dar už litus), tačiau nenaudojome. Dabar pakabinome ant sienos ir pajungėme. Atsirado kažkoks keistas kvapas, kai kaista. Kas gali būti?
Koks būtų vidutinis (mėnesinis) elektros energijos suvartojimas šildant C klasės 100 kv.m gyvenamą namą infraraudonųjų spindulių šildytuvais? Norima kambarių temperatūra +20*C Vietovė- Klaipėda
Rekonstruojamas gyvenamas namas dviejų aukštų ir šiuo metu renkuosi šildymo būdą. Bendras namo plotas apie 270m2, lubų aukštis apie 4m. Ar tiktų šių patalpų šildymas infrašildytuvais? Ar šiuo būdu yra šildomas nors vienas gyvenamas namas?
Ar infraraudonųjų spindulių plėvelę galima kloti ant OSB grindų pagrindo?
Koks būtų geriausias technologinis sprendimas šildymui naudoti IR šildymą? Ar tai būtų atskiri šildytuvai (plokštės, pakabinami, su aeroventiliacija), ar plėvelė po grindimis/sienoje? Šildomės kietu kuru (židinys su ketaus kapsule ir oro kanalais), tačiau svarstome įsigyti nutolusios saulės elektrinės ~ 6 kW, todėl svarstome ir šį mažiau investicijų reikalaujantį šilumos būdą. Šildomas plotas ~ 100-110 kv. m.
Domina šildymas elektra, biuras. Ką būtų geriau pasirinkti biuro šildymui?
Kokiomis savybėmis pasižymi šildytuvai, skirti oro šildymui ventiliacijos sistemose? Kur galima montuoti šiuos šildytuvus?
Kokį geriausia naudoti paklotą dedant infraraudonųjų plėvelę po laminatu?
Mane sudomino nuo kokių paviršių geriau spinduliuoja šilumą infraraudonųjų spindulių plokštės pvz. grindys laminatas ar akmens masės plytelės?
Sudomino infraraudonųjų spindulių grindinis šildymas, papasakokit kaip jis kartu veikia su saulės kolektoriais? Ar įmanoma panaudoti sukauptą energiją?
Ar man garažui tiktų retkarčiais pašildyti infraraudonųjų spindulių šildytuvas?
Senos statybos, bet apšiltinta 17kv.m patalpa su dviem plastikiniais langais (žemos lubos 2,05m). Patalpose auginami augalai, tad reikalinga temperatūra apie +20 laipsnių šilumos. Svarstau koks šildymas tokiai patalpai būtų ekonomiškiausias. Galbūt infraredinis su termostatu (pvz. plokštės kabinamos ant sienos)? Kokio galingumo reikia tokiai patalpai? Kokios daugmaž mėnesinės elektros sąnaudos gautųsi?
Ar galima infraraudonųjų spindulių plėvelę tiesti ant medžio plaušo pakloto, ar reikalinga speciali? Po to bus klojamas laminatas.
Kaip, šildant būstą infraraudonųjų spindulių plėvele, virš jos turėtų būti statomi baldai (virtuvė, spintos)? Ar galima ant grindų naudoti kilimus?
300x300px-energera2.gif
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 412697 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3346
Iš viso buvo užduota 174035 klausimų
Gaukite pasiulymus
iš 53 specializuotų įmonių