Grindinis šildymas, kurio mažiausios elektros sąnaudos

Koks grindinis šildymas (kabelis, šildymo kilimėliai, infraraudonieji kilimėliai, anglie pluošto ar kitokie) yra ekonomiškiausias, t.y. mažiausios elektros sąnaudos, ilgiau išsilaiko šiluma?

Grindinio šildymo vamzdis su sujungimu

Ar grindinio šildymo vamzdis gali būti su sujungimu?

Šildomų grindų įrengimas ant medinės perdangos

Antras aukštas medinė perdanga, bus montuojama 30mm perdengimo plokštė, tada galvoju Termofloor plokštė ir vamzdžiai, ir tada užpilti 6cm betono. Ar bus gerai?

Šildomų grindų vamzdeliais aukštis

Name yra medinė perdanga tarp rūsio ir pirmo aukšto, su medžio grindimis. Bendras storis 155mm. Ar yra galimybė įrengti šildomas grindis vamzdeliais? Storį grindų galėtume didinti iki 170 mm, bet ne daugiau, nes nenorime mažinti patalpos aukščio. Kokias medžiagas reiktų naudoti ir kokia seka būtų?

Šildomų grindų aukštis

Sveiki, pirkom namą su rūsiu, jam įrengtas vienas radiatorius, kurio mažokai. Ar įmanoma būtų sumontuoti šildomas grindis? Kiek cm pakiltų grindys? Šiuo metu patalpa išklota plytelėmis, suprantu jas reiktų nurinkti? Kokia būtų proceso eiga?

Grindinis šildymas neapšiltintame name

Sveiki, nupirktas senos statybos (1980 m.) gyvenamasis mūrinis namas su pusrūsiu. Šildymas kieto kuro katilu (katilas gan senas, stovi rūsyje). Stogą jau reikėtų keisti, taip pat sienas apšiltinti. Jame jau kaip ir galima gyventi, tačiau reikėtų šiek tiek vidų apsitvarkyti. Ar apsimoka vedžioti grindinį šildymą ir jį pajungti prie kieto kuro katilo neapšiltintame name? Jeigu 4-5 metų bėgyje yra planas yra imti didesnę paskolą ir keisti stogą bei apšiltinti fasadą ir įsidėti šilumos siurblį. Ar pakeitus radiatorius į šildomas grindis pakaks energijos apšildyti kiauram namui? Ar grindų šildymo sistema yra universali ir ją panaudojus kelis metus su kieto kuro katilu, bus galima vėliau jungti šilumos siurblį? Ačiū.

Debitomačių montavimas, kai grindinio šildymo kontūrai vienodi

Oras-vanduo, grindinis sildymas, pirmas aukstas iki 60m² issivedziojo +- 6 vienodo ilgio konturai. Kadangi konturai vienodi, ar verta deti reguliuojamus kolektorius? Ar verta su debitomaciais? Apskritai ar reikalingas pamaisymo mazgas prie kolektoriaus? Bus ir antrame aukste grindinis sildymas, ten bus 4 konturai iki 50m². Statysiu antra spintele antrame aukste su kolektoriumi, tie patys klausimai ir del antro auksto.

Grindinio šildymo vandeniu sistemos užšalimas

Sveiki, Pirmas aukštas, vidinis butas, grindinis šildymas vandeniu. Ar gali užšalti užsukus šildymą (tenka išvažiuoti ilgesniam laikui, keliems mėnesiams)? Yra prasmė įsirengti termostatą? Jei taip, tai kokį ir kas galėtų pagelbėti Kaune?

Grindinio šildymo įrengimas taupant aukštį

Turime vieno aukšto su mansarda namą, norime įsirengti grindinį šildymą abiejuose aukštuose. Perdanga gelžbetoninė, 2 aukšte bus miegamieji. Klausimas: ką geriausia dėti ant perdangos ir kokio storio medžiagą? Aukštį 2 aukšte reikia labai taupyti, nes šlaitinis stogas, vietos nedaug.

Trūkusio vamzdelio vietos suradimas

Prieš 15 m. įsirengiau šildomas grindis, namas senas 1897m. 1 aukštas, yra kolektorius. Jau keliskart buvo trūkę vamzdeliai keliose vietose, teko daužyti grindų betoną ir tvarkyti. Šį kart vėl slėgis katile nukrenta per parą, tačiau vietos kur prabėga vanduo nesimato-kai kur plytelės, o kai kur yra laminatas. Ar yra koks būdas surast trūkusio vamzdelio vietą, o gal yra koks būdas jį užsandarint?

Kaip įsirengti šildomas grindis

Kaip įsirengti šildomas grindis? Naujai statytame name, pirmajame aukšte numatėme šildomas grindis, tačiau nežinome kaip tiksliai jos turi būti susluoksniuotos (puta, šildymo vamzeliai, betonas), kad nesusidarytų šalčio tiltai. Ar jos turi būti lygiai su pamatu? Ar puta turi užeiti virš pamato ant blokelio ir tik po to betonas? Kokio storio betono sluoksnis reikalingas, kad būtų pasiektas optimaliausias rezultatas šildant? Bėda ta, kad durys tada per žemos, jei reikia per visą blokelį kelt į viršų. Mes galvojame šiltinti 15 cm polistirolu: 10cm polistirolo bus iki pamato, 5 cm užeis virš pamato ant blokelio ir po to 6-7 cm betono? Ar tinkamas šis variantas?

Šildomų grindų įrengimo kaina

Norėčiau įsirengti šildomas grindis, tačiau nerandu daug įmonių, kurios tai atlieka. Domina orientacinės kainos, kokias sistemas rinktis arba kur galėčiau nusipirkti šildomų grindų projektą?

Kokio diametro vamzdžio reikia šildomoms grindims

Kokio diametro vamzdį naudoti 16 ar 18 mm, įrengiant šildomas grindis. Šildomų grindų plotas 80 m2. Kaip įvardijamas vamzdžio diametras 16; 18 tai yra išorės ar vidaus diametras? Kiek gali prireikti vamzdžio tokiam plotui įrengti? Kokį vamzdį naudoti šildantis radiatoriais?

Šildomų grindų temperatūra

Naujos statybos name išvedžiotas šildymas, namas 1a, visuose kambariuose PVC danga (vinilinė vadinama) vonioje plytelės. Kokia turėtų būtų šildomų grindų temperatūra? Šildymas dujiniu katilu.

Grindų šildymas elektra

Kokia jūsų nuomonė grindis šildytis elektra (AHT sistema) ar tai taupiau ir geriau, nei kitaip šildomos grindys?

Grindinio šildymo įrengimo kaina

Norėtume įsirengt sename name grindinį šildymą. Katilas granulinis. Plotas apie 80m. Kokia galėtų būti preliminari kaina su darbais ir medžiagomis?

Maksimalus vieno kontūro ilgis

Planuoju montuoti grindinį šildymą dviejų aukštų kotedže B klasė. Koks yra maksimalus vieno kontūro ilgis? Kokie atstumai tarp vamzdžių? Kokius vamzdžius rekomenduotumėt, jei vienoj patalpoj bus klojamos plytelės ir parketlentės? Ar plytelių ir laminato plotam būtina vesti atskirus kontūrus?

Kokia maksimali šildomų grindų temperatūra

Norėčiau paklausti, kodėl nerekomenduojama šildomoms grindims aukštesnė nei 27 laipsnių C? Taip pat, kokia yra maksimali šildomų grindų temperatūra?

Grindinis šildymas ar radiatorinis, privalumai ir trūkumai

Koks šildymas geresnis? Grindinis, radiatorinis ar kombinuotas? Privalumai ir trūkumai?

Kolektorių su debitomačiais montavimas grindiniam šildymui

Išvedžiotas grindinis šildymas (vamzdukai), bet dar nėra pajungti kolektoriai. Katilas bus oras-vanduo. Renkantis kolektorius iškilo toks klausimas. Kolektoriai yra dviejų rūšių: reguliuojami ir reguliuojami su debitomačiais. Esame numatę ant kolektorių montuoti el.pavaras, kurios valdysis nuo kambarių termostatų. Ar verta montuoti kolektorius su debitomačiais?

Grindinis šildymas ar radiatoriai

Kas geriau - grindinis šildymas ar radiatoriai - jei name bus sumontuotas decentralizuotas patalpų vėdinimas su rekuperacine sistema? Namas - dviejų aukštų, gyvenamasis plotas - 190 kv.m.

Šildomų grindų konstrukcija

Kaip teisingiausiai įrengti šildomų grindų konstrukciją? Kokias izoliacines medžiagas rinktis?

Grindinio šildymo elektra elektros sąnaudos

Norėčiau sužinoti kiek elektros sunaudos elektrinis grindų šildymas.

Kokį vamzdį kloti šildomoms grindims

Kokį vamzdį kloti šildomoms grindims? Kai kurie sako, kad uponoro vamzdis tik reklama, oro barjerai susidarys vis tiek, nes katilas turi kompensacinę slėgio talpą ir ten vis tiek kaupsis oras, kuris pateks į vamzdzius. Kiti rekomenduoja dėti permatomą vamzdį be jokio aliuminio, jis geriau atiduoda šilumą, ilgesnis tarnavimo laikas. Ir kaip žinoti, kokio storio vamzdį? Viso bus apie 200 m2 grindų šildymo.

Grindų šildymas infraraudonųjų spindulių plėvele

Namas naujos statybos 160kv. su garažu. Kokį šildymą vertėtų rinktis? Galvoju infraraudonųjų spindulių plėvelę po grindimis, ar geriau ant lubų panelės? Norisi, kad grindys šiltos būtų. Ir ar pakankamai ekonomiškas šildymas ar geriau žiūrėt oras-vanduo ir grindinį šildymą?

Laminato storis šildomoms grindims

Name įrengtos šildomos grindys. Grindų dangai virtuvėje, vonioje, vestibiulyje galvoju naudoti keramines plyteles, o svetainėje - laminatą. Kiek mačiau prekyboje laminato lentelės yra 8, 10 ir 12 mm storio. Kokio storio laminatą geriausia būtų naudoti mano atveju.

Polistirolo storis grindiniam šildymui

Pirmame aukšte reikia padaryti grindų šildymą, bet trūksta aukščio. Ar būtina dėti polistirolį po vamzdeliais? Ar galima kaip nors sutaupyti aukštį?

Daugiasluoksnis vamzdis šildomoms grindims

Kodėl vieni santechnikai teigia, kad negalima naudoti daugiasluoksnio vamzdžio grindinio šildymui? Ar yra tame tiesos?

Cirkuliacinių siurblių parinkimas grindiniam šildymui

Kiek cirkuliacinių siurblių reikės grindiniam šildymui, jeigu namas yra 160 m2 pirmam ir antram aukšte yra įrengtas grindinis šildymas. Pirmam aukšte stovi kolektorius su 6 kontūrais, antram aukšte stovi kolektorius su 7 kontūrais. Katilas bus granulinis + malkos. Ar užteks vieno siurblio ar reikės daugiau. Ir kokio galingumo siurblio reikės?

Kompensacinės juostos įrengiant grindinį šildymą

Ar reikalingos kompensacinės juostos įrengiant grindinį šildymą? Ar nebus taip, kad per putų polistirolo tarpus įsigrauš graužikai. Ar galima į šildomas grindis sukloti elektros kabelius, ar geriau virš lubų?

Grindinis šildymas antrame aukšte

Planuojamas statyti namas, 170 kv. dviejų aukštų. Aukštas po ~85 kv. Bet susidūrėm su problema. Neapsisprendžiame dėl šildymo ir jo išdėliojimo name. Šiandieną mastome apie oras-vanduo. Pirmas aukštas grindinis šildymas, o antras aukštas neturim net žalio supratimo ar grindinis ar radiatoriai. Norime protingai ir ekonomiškai, kad būtų. Prašom patarimų ir argumentacijos siūlomu atveju.

Įjungus šildymą grindys šyla netolygiai

Namas pusantrų metų senumo. Grindinis šildymas abiejuose aukštuose. Praeitais metais nebuvo jokių problemų - viskas veikė puikiai. Pavasarį meistras atliko dujinio katilo profilaktiką. Įjungus šildymą grindys šyla netolygiai. Katilas šildo, veikia kaip priklauso, bet į vamzdyną paduoda netolygiai. Kodėl susidarė tokia situacija ir ką reikėtų daryti?

Šildomos grindys ant medinio perdengimo

Rengiu virš garažo vaikams kambarius, yra medinis perdengimas, kaip įrengti šildomas grindis.? Kokias pasirinkti?

Gerai nešyla grindinis šildymas

Esam nusipirkę namą, šildymas grindinis. Turime du pečius, dujinį ir granulinį. Šildant tiek vienu, tiek kitu, reikia nustatyti pečiaus galingumą apie 45 laipsnius, tam, kad plytelės būtų šiltos. Ant kolektoriaus temperatūra rodo 39 laipsnius, realiai su tokia temperatūra plytelės turėtų būti karštos, o pas mane tik prie tokios temperatūros jos yra šiltos. Kas gali būti negerai?

Grindinio šildymo įrengimas bute

Daugiabučio namo, I-a bute norisi įsirengti grindinį šildymą, bent jau vonioje ir prieškambaryje. Kadangi centriniu šildymu naudotis šiam reikalui negalima, gal yra kokių alternatyvų? Žinome tik apie grindis, šildomas elektra. Tačiau ar nebus labai neekonomiška? Kiek maždaug kw susinaudotų šaltuoju metų sezonu? Patalpų dydžiai: 7,84kv.m ir 9,39kv.m.

Grindinio šildymo įrengimas senos statybos bute

Gyvenu senos statybos bute, pirmame aukšte, grindys labai šaltos, žiemą temperatūra bute būna ~17 laipsnių. Klausimas, ar įmanoma bute įrengti grindų šildymą? Ar tai daroma naudojant jau esantį centrinį šildymą? Kokia apytikslė kaina įrengti tokį šildymą 33 kv.m bute? Kiek cm pasikelia grindys? Jei nepatartumėte grindinio šildymo bute, tai galbūt galite patarti kitų būdų kaip galėčiau pakovoti su šalčiu ir drėgme savo bute? Be viso to butas su laukinėmis sienomis, jos apšiltintos iš vidaus.

Kokią šilumą atspindinčią plėvelę dėti ant polistireno

Kokia turi būti dedama šilumą atspindinti plėvelė ant polistireno? Grindinio šildymo įrengimo metu ant jo vėliau dėtųsi sietas, vamzdukai ir piltųsi betonas.

Šildomų grindų pajungimas nuo radiatoriaus

Domina šildomų grindų pajungimas nuo radiatoriaus, kaip pasijungti nuo radiatoriaus šildomas grindis.

Grindinio ir radiatorinio šildymo palyginimas

Kokie yra grindinio ir radiatorinio šildymo privalumai ir trūkumai? Ar šiuos šildymo būdus galima kombinuoti?

Akumuliacinė talpa su grindiniu šildymu

Ar reikalinga akumuliacinė talpa šildant grindis šilumos siurbliu oras-vanduo ir malkine krosnele? Kokia gali būti pajungimo schema ir kiti reikalingi įrengimai?

Neoporo putplasčio storis šildomoms grindims

Nuosavame name turiu 100 kv. m grindų virš rūsio gelžbetoninės perdangos. Pirmame aukšte noriu įsirengti šildomas grindis. Kokio storio neoporo putplasčio izoliacijos užtektų, kad nešildyčiau ir rūsio perdangos?

Ar galima grindinį šildymą įrengti miegamajame

Girdėjau, kad negalima daryti grindinio šildymo miegamuosiuose kambariuose. Norėjau paklausti, ar tai tiesa ar mitas?

Šildomų grindų įrengimo darbų eiliškumas

Noriu įsirengti šildomas grindis senos statybos name virš rūsio betoninės perdangos. Kokias medžiagas patartumėte naudoti ir koks būtų darbų eiliškumas? Vietos yra 13 cm nuo betono iki pabaigtos grindų dangos paviršiaus.

Ką daryti užšalus grindinio šildymo sistemai

Kokie galimi problemos sprendimo būdai: teko išvykti ir užšalo grindininė šildymo sistema?

Kokį vamzdį naudoti šildomoms grindims

Kokį vamzdį geriau naudotį įrengiant šildomas grindis? Plastikinį PB ar daugiasluoksnį PE-X, PE-HD?

Šildomomų grindų įrengimui naudojamos medžiagos

Planuojame įsirengti šildomas grindis. Padarytas cementinis pagrindas joms, ką reikėtų ant jo kloti pirmiausia – putų polistirolą ar keramzitą?

Termostatinės pavaros tipas: normaliai uždaryta arba normaliai atidaryta

Ar galite paaiškinti, ką reiškia termostatinės pavaros tipas, normaliai uždaryta arba normaliai atidaryta? Kokią reikia rinktis, jeigu šildymo sistema yra dujiniu katilu? Taip pat yra ir radiatoriai.

Reguliuojamas kolektorius šildomoms grindims

Pajungti šildomas grindis, reikalingas reguliuojamas kolektorius ir kitos detalės. Gal galite išvardinti, kokios detalės dar reikalingos ir kokios apytiksliai kainos. Mano atveju grindinis šildymas jau išvedžiotas, reikia tik pajungti.

Grindinio šildymo reguliavimas

Norėčiau paklausti kaip teisingai ir taisyklingai reikia reguliuoti grindinio šildymo kolektoriaus debitomatį? Yra žinomas kontūro ilgis, vamzdžio diametras. Kiek žinau tam yra kažkokios formulės. Gal galėtumėte padėti šiuo klausimu?

Šildomų grindų kolektoriaus įrengimo vieta

Įsirenginėju šildomas grindis ir iškilo tokia problema kur statyti kolektorių. Sodo namukas nedidelis, tai aš galvoju visus vamzdžius nuleisti į žemiau esantį rūsį ir visus juos sujungti į vieną kolektorių. Ar tai problemos nesudaro? Esu girdėjęs, kad nenusiorins man kontūrai ir bus problema, tinkamai nešildys.

Grindinio šildymo kolektoriaus įrengimas

Turiu seną, dviaukštį mūrinį namą su rūsiu po visu namu. Katilinė rūsyje, o abiejuose aukštuose išvedžiotas radiatorinis šildymas. Pirmame aukšte papildomai noriu įsidėti grindinį šildymą, bet montuoti grindinio šildymo kolektorių kažkur sienoje pirmame aukšte nelabai turiu kur. Ar galiu grindinio šildymo kolektorių su vandens pamaišymu statyti katilinėje/rūsyje ir rūsio lubomis nuvesti vamzdžius iki ten kur reikia šildymo grindyse pirmame aukšte? Ar galima kolektorių statant rūsyje kolektorių apversti, kad vamzdžiai nuo jo keliautų link rūsio lubų?

Blogai šyla grindys

Grindiniui šildymui daugiau kaip 20 metų. Antrame aukšte padavimo ir grįžimo stovai karšti, bet blogai šyla grindys. Katilas dujinis ir malkinis, užpildytą vandeniu.

Vandens temperatūra grindims per žema ir gyvatukas vos šildo

Name yra numatytas kombinuotas (vanduo + elektra) gyvatukas kartu su grindiniu šildymu. Santechnikas sako, kad vandens temperatūra grindims per žema ir gyvatukas vos vos šildys. Ar tikrai? Kaip padaryti, kad gerai šildytų gyvatukas? Santechnikas siūlo daryti vien elektrinį.

Ar šildomoms grindims tinka kiliminė danga

Ar šildomoms grindims tinka kiliminė danga ir kokia?

Uponor ir Wavin grindininio šildymo medžiagų skirtumai

Gal galite palyginti uponor ir wavin grindininio šildymo medžiagų ir automatikos kokybė? Pvz., išvedžiotas identiško diametro šildymo vamzdynas, buto plotas apie 100 m2. Kokio gamintojo automatika būtų geresnė, labiau suderinama ir veiksminga su dujiniais katilais? Esu pasirinkes dujinį kondensacinį katilą ir neapsisprendžiu, kokio gamintojo grindinio šildymo automatika kokybiškesnė ir padeda daugiau sutaupyti.

Kokį grindų šildymo vonioje būdą pasirinkti

Norėtume pasiteirauti patarimo, kokį grindų šildymo vonioje būdą pasirinkti. Norime įsirengti antro aukšto vonioje šildomas grindis (klosim plyteles). Kadangi antro aukšto perdanga medinė,negalima įrengti įprastų karštu vandeniu šildomų grindų. Norime patarimo, kokį grindų šildymo būdą pasirinkti. Koks būdas būtų ekonomiškiausias? Namas naujos statybos. Vonia 10 kv. m. Apšildomų grindų plotas 5 kv. m.

Kokiu skysčiu užpildyti sistemą, kad neužsikištų cirkuliacija

Planuojamas grindinis šildymas. Patarkite, kokiu skysčiu reikia užpildyti sistemą, kad neužsikištų ir būtų gera cirkuliacija? Ar reikia pasibaigus šildymo sezonui išleisti iš sistemos tą skystį?

Į ką atkreipti dėmesį renkantis vamzdžius šildomoms grindims

Noriu paklausti apie šildomoms grindims naudojamus vamzdžius. Jų labai daug rūšių. Kainų skirtumas taip pat didelis. Į ką reikėtų atkreipti dėmesį renkantis vamzdžius. Kaip surasti ribą tarp vamzdžių kainos ir kokybės?

Dėl šildymo vamzdelių išvedžiojimo

Ar galimas toks grindinio šildymo vamzdelių išvedžiojimas. Vamzdeliai kas 20 cm d18 sudėti vidury kambarių paliekant tarpus po maždaug 70-80 cm nuo sienų (tiek pertvarinių, tiek lauko). Pamatas plokštuminis (pagrindas 30 cm eps, šonai 10cm eps beveik be cokolio grindų nulis vos virš žemės). Namas karkasinis, vieno aukšto su nešiltinta palėpe, sienos ir perdanga 30 cm vatos + plokštės, langai euro78 3 stiklų be didelių vitrinų, rekuperacinis vėdinimas. Grubiais paskaičiavimais 117 m2 šildymo poreikis vidutinis apie 1,5 kw prie -25 apie 3 kw. Pagrindžia tuo, kad gerai apšiltintas namas, mažas šildymo poreikis, betone šiluma vis tiek pasiskirsto ir kraštai (pasieniai) vis tiek daugumoj apsistato. Ar nebus problemų su tokiu išdėstymu?

Pagrindo šildomoms grindims lyginimas

Ruošiamės įrengti grindinį šildymą. Grindys yra antrame namo aukšte, perdanga - betoninė. Išardžius senas medines grindis ir iškasus ten po jomis supiltą masę turime apie 20-30cm gylio duobę nuo projektinio aukščio. Pagrindas labai nelygus. Ar nesuklysiu jei išlyginimui panaudočiau paprastą keramzitą? Virš jo dėčiau polistirolą (50mm; du sluoksnius, perdengiant siūles), plėvelę, tinklą, vamzdelius ir betoną. Kokia keramzito frakciją būtų geriausiai naudoti?

Netolygaus šildymo priežastys

Kokia galėtų būti netolygaus šildymo name priežastis? Name įrengėme tokią šildymo sistemą: šildymas dujomis, šildomos grindys ir radiatoriai. Šildo netolygiai, kai kur veikia, kai kur ne. Kambariuose temperatūrų skirtumai.

Grindinis šildymas medinėms grindims

Norėčiau įsirengti grindinį šildymą sovietmečio statybos plytiniame name. Planuoju medines šildomas grindis. Viršutinį sluoksnį esu numatęs dengti 15 milimetrų storio ir 65 milimetrų pločio uosinėmis lentelėmis. Ar tinkamas toks pasirinkimas, kokias medžiagas patartumėte naudoti?

Granulinę krosnelę tiesiogiai prijungti prie grindinio šildymo

Namas šildomas šilumos siurbliu. Ar galima svetainėje statyti granulinę krosnelę ir tiesiogiai prijungti prie grindinio šildymo vieno iš žiedų, nevedant vamzdelių prie pačio šilumos siurblio? Iš krosnelės paduodamas karštas vanduo cirkuliuotų visoje sistemoje?

Karšto vandens boilerio pajungimas grindų šildymui

Ar galima grindų šildymą pajungti prie atskiro tam skirto karšto vandens boilerio su visais siurbliųkais su visais pamaišymais ir automatika? Ar yra kitų elektrinių šildomų grindų, šildymo būdų apart, šilumos siurblio ir katilo?

Šildomų grindų betonavimo storis

Ar užtektų virš šildomų vamzdelių 2-3 cm betono, ar būtinai reikia 7 cm?

Grindinis šildymas sausuoju būdu

Grindinis šildymas sausuoju būdu. Antrame aukšte išardytos grindys iki balkių, planuoju įrenginėti grindinį šildymą sausuoju būdu. Grindų daug sukelti nenoriu, nes ir taip žemos lubos. Ar yra sauso tipo grindinio šildymo plokštės, kurias galima montuoti iškart ant balkių ar vis gi reikalingas tvirtas pagrindas? Sumontavus vamzdžius, kokias plokštes dėti toliau? Finale bus parketas ir plytelės.

Grindinio šildymo automatika A+ klasės bute

Ar verta sumontuoti grindinio šildymo automatiką, A+ klasės bute? Šildymas tiekiamas miesto tinklais, kiekvienas butas turi savo apskaitos skaitiklį. Ar tai padėtų sumažinti šildymo kaštus ar tik komforto klausimas?

Problemos su grindiniu šildymu

Individualiame name turiu problemų su grindiniu šildymu. Toks įspūdis, jog šildymo sistema nėra subalansuota, nes vieni kambariai šyla puikiai, o kiti visai nešyla. Ar jūs užsiimate šildymo sistemų subalansavimu ir ar galėtumėte įvertinti kokios problemos vyrauja mano šildymo sistemoje?

Šildomų grindų sistemos temperatūra

Atsikraustėme į įrengtą pastatą (nėra buvusio šeimininko) ir nežinau kaip turėtų veikti tokia šildomų grindų sistema (priedas - nuotrauka). Noriu sužinoti, ar su šita sistema būtų įmanoma kieto kuro plieninį katilą kūrenti aukštesne nei 30 laipsnių temperatūra (bijau perkaitinti grindis) ir ką galima būtų keisti, kad galėčiau katilą užkaitinti iki optimalios temperatūros, neperkaitinant grindų ir saugant plieninį katilą nuo korozijos. Ar tas pats kolektorius skirtas reguliuoti paduodamos šilumos kiekį? Oranžinė spalva žymi į boilerį vedantį padavimą. Raudona iš pečiaus padavimo srautą. Žalia į pečių grįžtamą antifrizo srautą. Melsva iš boilerio grįžtamą srautą.

Optimali grindinio šildymo temperatūra

Ar 23 laipsnių grindų paviršius neša naudos namo šildymui? Ar tai per maža temperatūra namo šildymui?
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 366360 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3246
Iš viso buvo užduota 150824 klausimų