Grindinis šildymas (šildomos grindys)

Rodomi įrašai 1-25 iš 85.
Kaip įsirengti šildomas grindis? Naujai statytame name, pirmajame aukšte numatėme šildomas grindis, tačiau nežinome kaip tiksliai jos turi būti susluoksniuotos (puta, šildymo vamzeliai, betonas), kad nesusidarytų šalčio tiltai. Ar jos turi būti lygiai su pamatu? Ar puta turi užeiti virš pamato ant blokelio ir tik po to betonas? Kokio storio betono sluoksnis reikalingas, kad būtų pasiektas optimaliausias rezultatas šildant? Bėda ta, kad durys tada per žemos, jei reikia per visą blokelį kelt į viršų. Mes galvojame šiltinti 15 cm polistirolu: 10cm polistirolo bus iki pamato, 5 cm užeis virš pamato ant blokelio ir po to 6-7 cm betono? Ar tinkamas šis variantas?
Norėčiau įsirengti šildomas grindis, tačiau nerandu daug įmonių, kurios tai atlieka. Domina orientacinės kainos, kokias sistemas rinktis arba kur galėčiau nusipirkti šildomų grindų projektą?
Kokio diametro vamzdį naudoti 16 ar 18 mm, įrengiant šildomas grindis. Šildomų grindų plotas 80 m2. Kaip įvardijamas vamzdžio diametras 16; 18 tai yra išorės ar vidaus diametras? Kiek gali prireikti vamzdžio tokiam plotui įrengti? Kokį vamzdį naudoti šildantis radiatoriais?
Koks šildymas geresnis? Grindinis, radiatorinis ar kombinuotas? Privalumai ir trūkumai?
Kaip teisingiausiai įrengti šildomų grindų konstrukciją? Kokias izoliacines medžiagas rinktis?
Kas geriau - grindinis šildymas ar radiatoriai - jei name bus sumontuotas decentralizuotas patalpų vėdinimas su rekuperacine sistema? Namas - dviejų aukštų, gyvenamasis plotas - 190 kv.m.
Norėčiau paklausti, kodėl nerekomenduojama šildomoms grindims aukštesnė nei 27 laipsnių C? Taip pat, kokia yra maksimali šildomų grindų temperatūra?
Jei namo plotas 130 kv.m, kiek preliminariai kainuotų grindinio šildymo įrengimas (pilna kaina su viskuo)?
Esame įsirengę geoterminį šildymą su vėsinimo sistema, išvedžiotas grindinis šildymas, tačiau kai vyksta vėsinimas grindys būna šlapios, nuolat reikia surinkti vandenį. Ar tai normalu? Ką patartumėte? Ar gali būti, kad vėsinant grindis atvėsinamas ir boileryje esantis vanduo? Kyla toks įtarimas, nes boileris apšiltintas, 300 litrų neturėtų atvesti per dieną, bet atvėsta.
Planuojame įsirengti šildomas grindis. Padarytas cementinis pagrindas joms, ką reikėtų ant jo kloti pirmiausia – putų polistirolą ar keramzitą?
Norėtume įsirengt sename name grindinį šildymą. Katilas granulinis. Plotas apie 80m. Kokia galėtų būti preliminari kaina su darbais ir medžiagomis?
Pirmame aukšte reikia padaryti grindų šildymą, bet trūksta aukščio. Ar būtina dėti polistirolį po vamzdeliais? Ar galima kaip nors sutaupyti aukštį?
Kiek cirkuliacinių siurblių reikės grindiniam šildymui, jeigu namas yra 160 m2 pirmam ir antram aukšte yra įrengtas grindinis šildymas. Pirmam aukšte stovi kolektorius su 6 kontūrais, antram aukšte stovi kolektorius su 7 kontūrais. Katilas bus granulinis + malkos. Ar užteks vieno siurblio ar reikės daugiau. Ir kokio galingumo siurblio reikės?
Kokia jūsų nuomonė grindis šildytis elektra (AHT sistema) ar tai taupiau ir geriau, nei kitaip šildomos grindys?
Kodėl vieni santechnikai teigia, kad negalima naudoti daugiasluoksnio vamzdžio grindinio šildymui? Ar yra tame tiesos?
Domina grindinis šildymas mediniame name. Butas yra 2-ame aukšte, todėl grindų nebetonuosim.
Gyvenu name, kuris turi rūsį. Pirmame aukšte perdengimas blokas ~15cm po to 5cm akmens vatos, plokštė 2cm ir laminatas. Visame pirmame aukšte grindų lygis vienodas. Ar įmanoma padaryti virtuvės grindis šildomas vandeniu, jų neiškeliant aukščiau nei kiti kambariai? Pvz. šiltinti bloką iš rūsio.
Grindiniui šildymui daugiau kaip 20 metų. Antrame aukšte padavimo ir grįžimo stovai karšti, bet blogai šyla grindys. Katilas dujinis ir malkinis, užpildytą vandeniu.
Name yra numatytas kombinuotas (vanduo + elektra) gyvatukas kartu su grindiniu šildymu. Santechnikas sako, kad vandens temperatūra grindims per žema ir gyvatukas vos vos šildys. Ar tikrai? Kaip padaryti, kad gerai šildytų gyvatukas? Santechnikas siūlo daryti vien elektrinį.
Mūsų namas vieno aukšto, planuojame visur daryti šildomas grindis, ar teisinga būtų dėti grindų dangą miegamuosiuose kambariuose medines grindis (laminato plokštės), o visur kitur plyteles? Ir kaip yra su šilumos pralaidumu pro plyteles ir medines grindis, kas geriau?
Noriu paklausti koks skirtumas tarp vamzdžio šildomoms grindims pvz. 16x2 specializuotose parduotuvėse, kurio kaina apie 1,2 Eur/m ir pvz ''Senukuose" ar kituose statybinių prekių parduotuvėse, kur pagal deklaruojamas charakteristikas toks pat ir jo kaina vos 0,5 Eur/m? Į ką reiktų atkreipti dėmesį perkant vamzdį šildomoms grindims? Nesivaikau madų ir nenoriu mokėti tik už kompanijos vardą, kuri pasiūlo perpus didesnę kainą už tą pačią kokybę.
Daugiabučio namo, I-a bute norisi įsirengti grindinį šildymą, bent jau vonioje ir prieškambaryje. Kadangi centriniu šildymu naudotis šiam reikalui negalima, gal yra kokių alternatyvų? Žinome tik apie grindis, šildomas elektra. Tačiau ar nebus labai neekonomiška? Kiek maždaug kw susinaudotų šaltuoju metų sezonu? Patalpų dydžiai: 7,84kv.m ir 9,39kv.m.
Planuojame montuoti grindinį šildymą. Kokios grindys šiam šildymui būtų parankiausios?
Noriu apšiltinti grindis 20 cm polistirolu, išvedžioti vamzdelius šildomų grindų ir užbetonuoti, bet šiuo metu yra išbetonuotos vadinamos juodgrindės. Nuo juodgrindžių iki medinio perdengimo liko 290 cm, langai 230, lauko durys 215. Juodgrindės išbetuonotos žemiau pamato 12 cm, viso gaunasi 290 cm. Ką galėtumėte patarti ir kaip išspręsti šitą klaidą? Ar apsiriboti 15 cm šiltinimu, ar pakanka švarių lubų 250 cm?
Rengiu virš garažo vaikams kambarius, yra medinis perdengimas, kaip įrengti šildomas grindis.? Kokias pasirinkti?