Geoterminis šildymas

Rodomi įrašai 1-25 iš 44.
Norėčiau sužinoti, kiek kainuotų geoterminio šildymo sistema 80 m2 namui?
Kiek kainuotų geoterminis šildymas? Pradedu statyti namą Vilniuje: plotas - 150 kv.m., vieno aukšto, T raidės formos. Planuojamas šildymas – grindų ir radiatoriais.
Planuojame statyti A klasės namą ~150 kv. m (garažo nėra). Sklypas yra miške, namas statomas 15 m nuo vandens griovio. Neapsisprendžiame dėl šildymo. Koks variantas yra ekonomiškesnis ir labiau atsiperkantis, ar geoterminis šildymas ar kieto kuro, granulių katilas? Suprantu, kad kiekvienam namui yra skirtingi sprendiniai ir skirtingos kainos. Bet galbūt galima būtų sužinoti bent preliminarias kainas?
Naujas namas 200m2, apšiltinimas A klasė, negaliu išsirinkti iš 3 variantų, geoterminis šildymas, kuris yra brangi investicija, oras vanduo, kuris žiemą prie didelio minuso tampa neefektyvus ir dujinis šildymas su balionais, kurio jaučiu bus brangus šildymas. Gal galite kiekvieną iš šitų variantų pakomentuoti? Vieno aukšto namas su grindiniu šildymu.
Planuojame statyti namą iki 80m2. Kokio galingumo šilumos siurblio reikėtų ir kiek kainuotų pilnas įrengimas?
Statausi nama, gyvenamo plotos bus 135 m2 + 36 garažas. Renkuosi tarp "Granulinio katilo" ir "Geoterminio šildymo". Statomės nama Pietų Lietuvoje, čia daugiausiai smėlynai, manau gruntas nelabai tinkamas geoterminiui šildymui, tačiau išsikasėme tvenkinį 5 arų, apie 3,5 - 4 metrų gylio vandens. Koks geriausias būtų šildymo variantas, skaičiuojant šildymo bei įrengimo kaštus? Dar vienas klausimas, ar tvenkinyje reikia vamzdelius išvedžioti ar pakanka tiesiog sumesti kažkiek metrų vamzdžio į dugną ?
Planuoju pirkti namą, 2 aukštų, 178 kv.m. Apšiltintas iš vidaus 40 cm vata, pastatytas iš blokelių. Name yra grindinis šildymas, Nibe katilai, geoterminis šildymas. Savininkas teigia, kad už elektrą moka po 100€ kiekvieną mėnesį. Ar tokios sąnaudos yra realios? T.y. ne per didelės? Žinau, kad mažai informacijos, nes negaliu kol kas pasakyti nei galingumo, nei koks geoterminis yra.
Norėjau sužinoti, kokiame aukštyje turi būti grindų šildymo termostatai? Paliko po laidą turbūt kiekvienam kambary skirtingai, atėjęs elektrikas klausia, kodėl taip žemai? Bus geoterminis šildymas.
Norėčiau sužinoti kokio galingumo reiktų geoterminio šildymo 80 m2 karkasiniam namui. Ir koks principas geoterminio šildymo vanduo-vanduo. Ko tam reikia?
Noriu paklausti dėl geoterminio šildymo sistemos. Koks jos veikimo principas ir ko reikia norint įrengti geoterminio šildymo sistemą? Ar galima su ja išgauti karštą vandenį? Kokie privalumai ir trūkumai lyginant su šildymo sistema kietuoju kuru. Atsižvelgiant į geoterminio šildymo sistemos įrengimo kainą, ar greitai atsipirktų tokia sistema?
Kas veikia efektyviau - joniniai elektrodiniai katilai ar geoterminio šildymo siurblys "oras-vanduo"?
Norėčiau įsirengti geoterminio šildymo sistemą oras-vanduo, jis būtų kaip papildomas šildymas prie kieto kuro katilo. Norėčiau sužinoti, prie kokių oro temperatūrų dar galima tikėtis, gauti ne mažiau, kaip 3 kWh šiluminės energijos, sunaudojus 1kWh elektros energijos. Geoterminis šildymas būtų eksploatuojamas tik tada, kai būtų galima gauti didžiausią efektą. Koks geoterminio šildymo naudingo veikimo koeficientas.
Galvojame pirkti namą, bet ne naujos statybos. Mūrinis 1990 m. statybos, radiatoriai name, yra šildomas granulėmis ir dujomis. 250 kv.m, dviejų aukštų, 16 arų žemės sklypas. Būtų įdomu sužinoti ar įmanomas geoterminis šildymas radiatoriais? Kiek kainuoja maždaug? Ir kas į tą sumą įeina? Ar prieš darant visa tai reikia dar santechniko paslaugų? Perkant seną namą ar reikia į kažką atsižvelgti, kad tikrai gautųsi su geoterminiu šildymo perdarymu?
Ko negalima daryti ant žemės ploto, po kuriuo yra horizontalus geoterminis šildymas (medžiai, krūmai, šiltnamis, pavėsinė)? Kokiu atstumu nuo jo jau galima?
Norėjau paklausti dėl geoterminio šildymo, siurblio pasirinkimo. Pagal šildymo projektą man pakaktų 6 kW siurblio. Ar tikslinga pirkti galingesnį siurblį? Ar pirkti būtent 6 kW?
Ar galima įrengti geoterminį šildymą nenaudojamame šulinyje, kuriame vandens lygis apie 5 metrai?
130kv m silikatinių plytų namas. Oro tarpas apšiltintas "ekovata". Domina kokią šildymo sistemą pasirinkti, preliminari geoterminio šildymo kaina.
Planuoju statyti apie 140 kv. m. namą, bet dar nesu apsisprendęs dėl geoterminio šildymo sistemos. Tačiau dabar jau veda elektrą ir turiu žinoti, kiek kW elektrinės galios reikės šildymui (geoterminiam arba aeroterminiam) Gal galėtumėt pasakyt orientacinį galios dydį.
Įrenginėjame kaimo turizmo sodybą ir ieškome geriausio šildymo sistemos varianto. Bendras šildomas namo plotas - apie 360 kv.m., name yra trys aukštai. Namas yra iš keraminių blokelių, sienos ir stogas apšiltinti akmens vata (15 ir 30 cm. sluoksnis). Ar namui tiktų geoterminis šildymas? (iki ežero - 80 m.) Koks turėtų būti sistemos galingumas, jei piko metu veikia iki 10 dušų? Kokia šildymo ir karšto vandens paruošimo sistema geriausiai tiktu, jei namas nebus nuolat gyvenamas, bet piko metu bus suvartojama nemažai vandens?
Eksploatuojame geoterminio šildymo sistemą su paviršiniu koelktoriumi. Viena iš dviejų „kilpų“ įrengta gerokai aukščiau. Kaip įsitikinti, kad ji nėra „užsiorinusi“ ir funkcionuoja? Ar įmanoma nuorinti ar įrengti plėtimosi indą reikiamoje sklypo vietoje.
Planuojame statyti rąstinį namą, apie 120 m2. Norėčiau Jūsų patarimo, kokį pigiausią šildymo būdą galėtumėte patarti pasirinkti. Ar geoterminis šildymas tinka rąstiniams namams?
Norėčiau pasidomėti namo šildymu, naudojant geoterminę šilumą. Kokiame gylije turi būti klojami vamzdžiai, kokie jie turi būti, koks bendras ilgis, kokia gaunama temperatūra? Dėkoju už atsakymą.
Noriu įsirengti geoterminį namo šildymą, ką galėtumėt patarti, į ką atkreipti dėmesį, į kokias įmones kreiptis į kokias ne. Kur rasti daugiau informacijos apie šį šildimo būdą.
Ar mano namui tiktų katilas „Vitocal - 350“. Namas yra senas ir centraliniam šildymui apie 40 metų. Ar galima katilą pajungti prie senų radiatorių ir kokios būtų katilo ir šildymo išlaidos. Taip pat, ar yra galimybė reguliuoti šildymą, kaip pvz. su dujiniais katilais.
Ar geoterminio šildymo sistemos vamzdeliai gali būti po namu, kaip pavaizduota pateikto pasyvaus namo brėžinyje? O jei įvyks koks gedimas ir reikės ką nors keisti?