Akumuliacinės talpos – Patarimai

Norėjau paklausti ar montuojant dujinį katilą su atskiru 120 litru tūriniu vandens šildytuvu reikia montuoti papildomą išsiplėtimo indą šildymo sistemai? Dujiniame katile jis yra, todėl kyla klausymas ar jo užtenka ar reikia papildomo? Grindinis šildymas 120 kv. vieno aukšto gyvenamasis namas. Ir jeigu nereikia tai tada kyla klausymas kokiu atveju montuojamas papildomas indas?
Kiek reikia montuoti akumuliacinių talpų, jei namas 130 kv. m, šildomos grindys, trys radiatoriai, katilas kieto kuro 25 kW.
Ar šiai sistemai reikalinga akumulicinė talpa - namas 100 kv.m., kieto kuro katilo galingumas 20 kW (žvakės tipo), karštas vanduo ruošiamas 200 L talpos boileriu? Visos šildymo sistemos talpa bus apie 120 L ir katilas (žvakės tipo) gali veikti neefektyviai.
Ar naudinga akumuliacinė talpa su kondensaciniu dujiniu katilu?
Norėjau paklausti, ar būtina akumuliacinė talpa prie dujų generacijos principu veikiančio kieto kuro katilo?
Noriu paklausti, turiu namo plotą 130m2, boilerį 100l ir katilas 25 kW malkos -anglis, kokio dydžio turiu statyt akumuliacinę talpą?
Renovuoju seną rąstinį namą - 100 kv. m. Planuoju įsirengti kieto kuro katilą ir kūrenti malkomis. Galvoju apie "Vienybės" katilus, dar neapsisprendžiau kokį šildymą įsirengti. Mąstau apie pirmo aukšto grindinį, o antro aukšto radiatoriais. Kokio galingumo katilą geriau išsirinkti tokiam namui, ar reikalinga akumuliacinė talpa?
Katiluose skiriasi vandens talpa juose, pvz: vienuose būna 25L, kituose 50L, kas nuo to keičiasi? Kuris katilas geresnis ar tas kuriame telpa daugiau vandens ar mažiau?
Renovuojame sodybą. Kokį šildymo būdą pasirinkti? Ar galime namo ir vandens šildymui naudoti į žemę įkastą mazuto baką, kuriuo nesinaudota daug metų?
Planuoju pirkti dujų generacinį katilą. Kadangi jis veiks neišjungiant visą žiemos sezoną, ar reikia montuoti akumuliacinę talpą? Pagal mane-nereikia, kadangi degimas katile bus geresnis tik kol prišildys vandenį akumuliacinėje talpoje, o paskui, jeigu katilas nebus gesinamas, tai malkų degimas nebus idealus, t.y. montuojant akum.talpą reikia gesinti dujų generacijos katilą. Jo užkūrimas pareikalaus papildomo laiko katilui. Kur aš klystu?
Norėčiau paklausti dėl akumuliacinės talpos. Namo bendras plotas 190m2. Pirmas aukštas grindinis šildymas 100m2. Antrame aukšte kambariuose stovi radiatoriai, koridorius ir vonia grindinis šildymas, katilas savadarbis 24 kW, koks talpos dydis turėtų būti?
Ar būtina generaciniam ATMOS katilui akumuliacinė talpa, jei bus šildomas ir boileris
Reikia akumuliacinės talpos, kurią būtų galima montuoti horizontaliai. Ar visas talpas galima montuoti horizontaliai? Jeigu ne, tai kur galima įsigyti talpas, kurias galima montuoti horizontaliai?
Ar akumuliacinė talpa būtinai turi būti pastatyta šalia kuro katilo? Ar galima pastatyti kitoje patalpoje, nes kur stovi kuro katilas, nepakanka vietos?
Šildymas oras-vanduo. 100 m2 šildomos ploto. 1 aukštas. Ar reikalinga akumulacinė (nuosekli, taip parašyta pasiūlyme) talpa, jei įrengiama termostatinė patalpų temperatūros valdymo sistema?
Mano namas 100kv. pečius pastatytas virtuvėje, dar yra 3kamb. pajungtos baterijos, pečius Strauber 16 kW. Kokio reikia išsiplėtimo indo, ir dar ar galiu pajungti siurbliuką prie karšto vandens vamzdžio iš pečiaus?
Namas 65 kv. boileris 100 litrų, grindinis šildymas, radiatorių nėra, kieto kuro katilas 12kW. Ar reikalinga akumuliacinė talpa? Jei taip, tai kokio dydžio jos reiktų ir ką jūs patartumėt? Ir dar, ką sudaro gyvatukai akumuliacinėj talpoj, ar jie yra reikalingi?
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 401892 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3322
Iš viso buvo užduota 168833 klausimų
Gaukite pasiulymus
iš 52 specializuotų įmonių