Gaukite pasiūlymus
iš 68 specializuotų įmonių Kategorijos
Grindinis šildymas (šildomos grindys)
Elektra šildomų grindų sluoksnių eiliškumas ant betoninius grindų
Klausimas:
Laba diena. Parašykit elektra šildomų grindų sluoksnių eiliškumą ant betoninius grindų
Komentarai:
1. Atspindinti folia Arbiton
2. Paklotas Depron arba Termofol 6 mm
3. Šildymo plėvelė Varme Plus
4. Apsauginė plėvelė
2. Paklotas Depron arba Termofol 6 mm
3. Šildymo plėvelė Varme Plus
4. Apsauginė plėvelė
Jonas Butkus, MB Heatpliusas
Paskutinės užklausos iš srities „Grindinis šildymas (šildomos grindys)“
Lyginamas sluoksnis 15 cm, reikalingos šildomos grindys
Gal kas patarsit, ar įmanoma turint oras-vanduo šilumos siurblį ir šildomas grindis, grindis šildyti naudojant židinį? Ar egzistuoja kokia nors sistema ar būdas tą padaryt?
Laba diena, Norėčiau gauti daugiau informacijos apie šį Jūsų produktą (paslaugą).man sugedo termostatas pakeisti reik
Laba diena, Įdomu kokia kaina būtų grindinio šildymo individualiam namui.
Laba diena Namo antrame aukšte noriu pasidaryti grindinį šildymą, bet labai netolygiai yra išlietos grindys. Per vidurį kalnas, o šonuose beveik 10 cm skirtumas. Nenoriu apkrauti grindų lyginant su skiediniu, tai galvoju gal galima lyginti vien tik su keramzitu arba dėti kur stora polistirolu ir lyginti tarpus su keramzitu? Kokių dar idėjų gali būti?
Sveiki,reikia irengti 50 kvadratu elektrini sildyma,kokia kaina?
Domina mansardos restauracija iš radiatorių į sausą grindinį šildymą. Ar galima viršuje statyti kolektorių ir jungti prie jau atvestos sistemos. Kiek atsistotu apie 50 kv.m irengti
Yra tokia situacija buvo senas medinis perdengimas į tarpus buvo molio viską išvaliau. Isilyginau papildomos gėrybėmis prie šono 10x5, nes buvo stipriai perlinkęs. Dėjau 200 mikrobų pelvele, įguldžiau užpusta biria vata 23cm. Tada dėjau ant lagių antivibracine juosta ir osb22 mm. Centrai tarp lagių 70 cm. Dabar noriu dėti grindinį šildyma. Yra kokių priemonių pasidaryti dabar grindinį šildymą? Skaičiau, kad yra išlengvintas betonas, ar būtų gerai grindims? Turiu nuo OSB kažkur dar 5.5cm 6 cm.
Noriu paklausti ar būtina plėvelė ant polistirolo. Grindinis šildymas daromas ant betono sluoksnio. Nejaugi betonas įsigeria į polistirolą? O gal tada dėti vieną ekstruzinį sluoksnį ir tada tikrai nereiks plėvelės. Ačiū.
Namas medinis renovuojamas, planuojamas grindinis šildymas kažkas apie 100 kvadratu. Tik kad namas gyvenamas tai tūrbut reik daryt etapais, tai pat ir vandentieki ir kanalizacija reiktu išvedžioti iš naujo. Namas yra Trakų raj. Onuški
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 447462 pasiūlymų Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3508Iš viso buvo užduota 151880 klausimų
