Grindinio šildymo įrengimo kaina

Klausimas:
Norėtume įsirengt sename name grindinį šildymą. Katilas granulinis. Plotas apie 80m. Kokia galėtų būti preliminari kaina su darbais ir medžiagomis?
Komentarai:
Grindinio šildymo įrengimo 1-o kvadrato kaina 14 Eur. su medžiagom ir su montavimu.
Dar reikalingas kolektorius, jo kaina priklauso nuo Jūsų pasirinkto kolektoriaus + jo sumontavimas 85 Eur. Taip pat šildymo trasos, bet kiek jos kainuotų galima pasakyti tik atvykus į vietą. Taip pat dasidėtų transporto išlaidos tikrai nedaug.
Įrengimas grindinio šildymo, priklausomai nuo montuojamų medžiagų kainų jos gali kainuoti apie 1000-1500 Eur. Montavimo kainas reikėtų derinti su montuotoju individualiai. Montavimas gali kainuoti apie 300-500 Eur.
vadybininkas Andrius Vasiliauskas, Celsis
Grindinio šildymo įrengimo kaina 4 Eur/m2. Ar tuo pačiu reikia įrengti ir katilinę? Granulinį katilą jau esate išsirinkę ar irgi bus reikalingas?
Gediminas, Katilai.lt
Jei pagrindus (grunto plūkimas, grunto užvežimas, lyginimas, polistirolio klojimas su tinkliukais ir pakraščių kompensacinių juostų sudėjimu) pasiruoštumėte patys, tai vamzdelių montavimas, kolektorinės spintos sumontavimas, temperatūros žeminimo modulio sumontavimas ir kambarinių termoreguliatorių įrengimas Jums kainuotų apie 600-750 Eur
Medžiagos šitos sistemos įrengimui:
1. Pagrindo paruošimo apie 920 Eur (jei polistirolio storis ant pagrindo bus 15 cm)
2. Valdymo automatika grindų šildymui apie 650 Eur
3. Grindų šildymo vamzdis d-18 260-520 Eur (tai priklauso nuo vamzdžio kokybės)
4. Kitos medžiagos 800 Eur
Juozas Zdancevičius, Ekspertai.lt
 
Sritis:
Sritis:
 
Klausk
eksperto