Optimaliausias patalpų šildymo būdas

Klausimas:
Ketinu 3 aukštų nuosavame name, 3 aukšte (palėpės tipas, aukštas šlaitinis stogas, aukšte šone stovi kaminas) įsirengti gyvenamas patalpas. 1 aukštas atskirtas nuo 2, šildosi atskiromis sistemomis dujiniais katilais. Plotas - 100m2. Bus apšiltinamas stogas, sienos iš vidaus. Koks būtų optimaliausias šių patalpų apšildymo būdas?
Komentarai:
Pirmiausia verta pagalvoti apie pirminę investiciją ir galimybes, nes elektriniam namo šildymui reikės turėti apie 10kW galios įvadą, o dujoms - kaimynų leidimo prisijungti. Trumpai apie išlaidas: Sundirect - mažiausia investicija apie 23-24 Eur/1kv.m ir pigiausias šildymas elektra 1,1-1,55 euro 1kv.m/mėn. Kaina tiesiog proporcinga pastato šiluminio efektyvumo klasei. Tačiau, jeigu kaimynai sutiks, pigiau bus šildyti dujomis, bet investicija į dujinio šildymo įrengimą gali būti 7 ir daugiau kartų brangesnė. Spręsti jums.
Panevėžyje esanti įmonė Inframeda gali Jums pasiūlyti labai platų C diapazono Sundirect spindulinių plokščių asortimentą, greitai patalpą įšildančių B diapazono šildytuvų. Taip pat turime patalpas šildančius veidrodžius, stiklines plokštes, naujausios technologijos ir efektyvesnes, nuo 2018 metų rugpjūčio mėn. gaminamas IC Plus serijos prestižines berėmes plokštes. Labai platus termoreguliatorių pasirinkimas - nuo paprasčiausio iki programuojamo su WiFi funkcija. Programėlės pagalba, savo namų šildymą galėsite valdyti išmaniuoju telefonu ar planšete iš bet kur, kur tik jūs būsite... žinoma ir internetas. Esantis kaminas puikiai tiks patalpų vėdinimui
Alvydas, Inframeda, IĮ
Jei norite ekonomiškos ir jokios priežiūros nereikalaujančios šildymo sistemos, siūlau pamąstyti apie šias sistemas:
1. Šilumos siurblys oras/vanduo.
2. Šilumos siurblys oras/oras.
3. Ekošildytuvai, infra šildytuvai.

Kiekviena sistema turi savų pliusų ir minusų. Belieka tik pasirinkti. Jei domina optimaliausias sprendimas, kainos ir efekto geriausias derinys, tai bus infra šildymas.
 
Sritis:
Sritis: