Šildymo plokščių kaina 30 kv. m kambariui

Klausimas:
Domina 30 kv. m kambario šildymo plokščių ant sienos kaina.
Komentarai:
Galiu pasiūlyti kabinti 3 arba 4 plokštes. Apie patalpą trūksta daugiau informacijos. Nurodykite bent patalpos paskirtį. Kodėl ant sienos, gal kambarys turi specifinę paskirtį, o gal toks Jūsų sumanymas, o gal būt geriau dvi prie lubų ir viena ant sienos ar atvirkščiai. Galiu rekomenduoti ir SC serijos spinduolius, pakaktu ir 2 vnt.tokiam plotui. Norėčiau atkreipti dėmesį, kad plokštes galima montuoti esant medžio, plastiko, gipso kartono, tapetuotai, dažytai ar alyvuotai apdailai.Pradžiai rekomenduoju aplankyti mūsų įmonės tinklalapį ir skydelio kairėje spausti Sundirect šildymo plokštės. Čia rasite ir šildomus plotus ir galias ir kainas bei dimensijas. Jūsų atveju, jei būtinai norite kabinti ant sienos plokštės kainuotų 501,60 Eur arba 607,05 Eur
Skaičiuojamas darbo resursas 100 000 valandų.
Alvydas, Inframeda, IĮ
Yra įvairių plokščių. Nuo 300-1000W, nuo 130-259 Eur. Yra kitas variantas - patalpą būtų galima apšildyti AHT heating kilimėliais, kurie suteiktų daugiau komforto bei tarnautų ilgiau.
Saulius, SW Baltic, UAB
Norint parinkti tinkamą sprendimą, reikėtų detalesnės informacijos apie patalpą: plotas, aukštis, ar tai apšildyta patalpa, ar reikalingas pagrindinis-nuolatinis šildymas, ar papildomas, kuris būtų kombinuojamas su esama sistema?
Technikas, IR Šiluma
Klausk
eksperto