Minimalios temperatūros palaikymas name žiemos metu

Klausimas:
Kokį šildymo būdą pasirinkti mūriniam poilsio namui, kuris bus naudojamas tik vasaros metu, o šaltuoju periodu bus palaikoma tik pliusinė temperatūra?
Komentarai:
Paprasčiausias, patikimiausias, ir lengviausiai įdiegiamas ir saugus, tai spindulinis elektrinis šildymas toje patalpoje kurioje labiausiai reikia. Jei patalpos kelios ar tiesiog Jums reikia pliusinės temperatūros visame pastate, rekomenduočiau IR spindulines plokštes "Sundirect", o jų valdymui naudoti WI-FI technologija su galimybe šildymą valdyti iš savo telefono, kiekvieną patalpą atskirai. Galite naudoti ir paprastą programuojamą termostatą.
Kodėl būtent toks pasirinkimas:
- tai puikiai veiks ir rudens, ir pavasario, ir žiemos metu ( jei norėsis neplanuotai apsilankyti - temperatūrą padidinsite/sumažinsite išmaniuoju telefonu).
- vasara esant drėgnam orui, galima greit ir lengvai išstumti drėgmę iš patalpų.
- labai lengvas ir greitas montavimas.
- lyginant, gauname mažesnes el. energijos sąnaudos.
- sveika ir maloni šiluma, neleidžia daugintis pelėsiui, grybeliams, nesukelia neigiamo poveikio alergija ar kt. kvėpavimo takų ligomis sergantiems žmonėms.
Galima palaikyti 5-30C laipsnių temperatūrą.
Alvydas, Inframeda, IĮ
Siūlome spindulinį šildymo būdą INFRAPOWER plokštėmis. Šildymo sistema INFRAPOWER nereikalauja jokios priežiūros. Kadangi nereikalinga katilinė, katilas, kaminas, ortakiai ar vamzdžiai ir jų priežiūra – sutaupoma daug pinigų ir laiko. Taip pat spindulinio šildymo dėka ženkliai sumažinami šilumos nuostoliai, o tuo pačiu ir išlaidos. Patalpos temperatūrą valdysite termostato pagalba. Žiemos metu nustatysite pliusinę temperatūrą +5 - +8 laipsniai. Plokštės dirbs iki tol, kol pasieks reikiamą temperatūrą.
Vasros metu šildymas nėra reikalingas, nebent karštas vanduo. O žiemos periodui, reikia skaičiuoti energijos sąnaudas įvertinant, kad vidaus temperatūra bus tik +5 laipsniai. Būdas vėl priklausys nuo namo dydžio ir esamų komunikacijų sklype.
Pats patikimiausias šildymo būdas palaikant tik pliusinę temperataratūrą yra joninis šildytuvas:
- jis pakankamai pigus;
- nėra pavojaus gaisrui;
- patikimas dėl galimo užšalimo;
- nebrangi eksploatacija - esant reikalui pagamins ir karštą vandenį dideliu kiekiu.
Ekspertai.lt
 
Sritis:
Sritis: