Minimalios temperatūros palaikymas name žiemos metu

Klausimas:
Kokį šildymo būdą pasirinkti mūriniam poilsio namui, kuris bus naudojamas tik vasaros metu, o šaltuoju periodu bus palaikoma tik pliusinė temperatūra?
Komentarai:
Paprasčiausias ir patikimiausias ir lengviausiai įdiegiamas tai elektrinis šildymas arba šildytuvas toje patalpoje kurioje labiausiai reikia. Jei patalpos kelios ar tiesiog Jums reikia pliusinės temperatūros visame pastate, rekomenduočiau IR spindulines plokštes, o jų valdymui naudoti WI-FI technologija su galimybe šildymą valdyti iš savo telefono, kiekvieną patalpą atskirai. Galite naudoti ir paprastą programuojamą termostatą.
Kodėl būtent toks pasirinkimas:
- tai puikiai veiks ir rudens, ir pavasario, ir žiemos metu ( jei norėsis apsilankyti)
- vasara esant drėgnam orui, galima greit ir lengvai išstumti drėgmę iš patalpų.
- labai lengvas ir greitas montavimas.
- mažos el. energijos sąnaudos.
- sveika ir maloni šiluma, neleidžia daugintis pelėsiui, grybeliams, sveika alergija sergantiems žmonėms.
Galima palaikyti 5-25 laipsnių temperatūrą.
Alvydas, Inframeda, IĮ
Siūlome spindulinį šildymo būdą INFRAPOWER plokštėmis. Šildymo sistema INFRAPOWER nereikalauja jokios priežiūros. Kadangi nereikalinga katilinė, katilas, kaminas, ortakiai ar vamzdžiai ir jų priežiūra – sutaupoma daug pinigų ir laiko. Taip pat spindulinio šildymo dėka ženkliai sumažinami šilumos nuostoliai, o tuo pačiu ir išlaidos. Patalpos temperatūrą valdysite termostato pagalba. Žiemos metu nustatysite pliusinę temperatūrą +5 - +8 laipsniai. Plokštės dirbs iki tol, kol pasieks reikiamą temperatūrą.
Vasros metu šildymas nėra reikalingas, nebent karštas vanduo. O žiemos periodui, reikia skaičiuoti energijos sąnaudas įvertinant, kad vidaus temperatūra bus tik +5 laipsniai. Būdas vėl priklausys nuo namo dydžio ir esamų komunikacijų sklype.
Pats patikimiausias šildymo būdas palaikant tik pliusinę temperataratūrą yra joninis šildytuvas:
- jis pakankamai pigus;
- nėra pavojaus gaisrui;
- patikimas dėl galimo užšalimo;
- nebrangi eksploatacija - esant reikalui pagamins ir karštą vandenį dideliu kiekiu.
Ekspertai.lt