Granulinis ar kombinuotas katilas

Klausimas:
Kokį patartumėt granulinį katilą 100 kv. m. namukui? Ar geriau planuoti, kad būtų naudojamos ir granulės ir malkos?
Komentarai:
Ekspertai rekomenduoja KOSTRZEWA granulinius katilus, katilai atitinka aukščiausią 5 ir ECODESIGN 2020 klasės, yra vieni taupiausių rinkoje ir reikalauja minimalios priežiūros. Jūsų 100 kv metrų namui rekomenduojame granulinį katilą Mini Bio 10 kW arba kombinuotą Twin Bio 12 kW.
Jei jau galvojate šildytis granulėmis, ties tuo ir apsistokite, yra žmonių kurie renkasi kombinuotą katilą - kurį galima kūrenti tiek granulėmis, tiek malkomis, bet laikui bėgant pamiršta malkas ir naudoja tik granules, nes tai yra paprasčiau. Siūlyčiau granulinį katilą "Antara Pell -20 Plus", jame jau integruotas degiklis, konvejeris, granulių talpa 240lt, santechninis mazgas (cirkuliacinis siurblys, pavara, termofikato slėgio daviklis, pakuros traukos daviklis), savaime prasivalantis degiklis, savaime prasivalantis šilumokaitis, automatinis pelenų šalinimas į peleninę, galimybė katilą valdyti internetu arba GSM ryšiu, elektroninis valdiklis su „touch pad“ ekranu. Šis katilas gali apšildyti iki 200m2, galia moduliuojasi iki 20kw. Katilo gabaritai : HxBxL 1200x780x1590mm.
Mažmeninė kaina 4200 Eur, jei kils klausimų, skambinkite ar rašykite, kainą galima tikrai derinti.
vadybininkas Augustas Tamulionis, Celsis
Kombinuoto katilo nerekomenduojame, nes jis turi daug minusų lyginant jį su granuliniu katilu. Tokio ploto namui rekomenduojame italų gamybos Cola Domusfire C17, Termo Plus 18, Aqua Plus 18 katilus. Juose yra sumontuoti cirkuliaciniai siurbliai išsiplėtimo indai. Aqua Plus yra su 100ltr. greitaeigiu karšto vandens ruošimo baku. Visi šie katilai gali moduliuoti savo galią nuo 4 iki 16kW. Jūsų namui reikia iki 10kW šildymui, bet karšto vandens ruošimui reikalinga apie 15kW galios.
Šarūnas, Ehas
Kombinuotą katilą (granulės + malkos) verta rinktis tuo atveju, kai turite savo miško arba namas yra didelis ir norite sutaupyti. Jūsų atveju, kai yra nedidelis šildomas plotas užtenka tik granulinio katilo.
Gediminas, Katilai.lt
 
Sritis:
Sritis: