Kieto kuro katilai

Rodomi įrašai 1-25 iš 36.
Name yra apie 150 m2 šildomo ploto. Negaliu apsispręsti, kokį kieto kuro katilą statyti: ketaus ar plieninį. Pažymetina, jog katilinėje numatyta vieta ir akumuliacinei talpai ne didesnei kaip 1000 ltr.
Katilo pagalba ketinu ruošti karštą vandenį, akumuliacinės talpos statyti neplanuoju. Norėčiau sužinoti, koks dujų generacinių katilų veikimo principas, ar katilai ilgaamžiai, ekonomiški ir patogūs naudoti?
Statausi namą 190 m2 + rūsys 90m2. Planuoju įsirengti kieto kuro katilą ir kūrenti malkomis. Kokį katilą geriau išsirinkti tokiam namui, ar reikalinga akumuliacinė talpa, kokią katilo pajungimo schemą išsirinkti?
Koks maždaug turi būti išplėtimo indo talpos dydis. Kas apsprendžia išiplėtimo indo talpos dydį. Namas 150 kv.m, kūrenamas kieto kuro katilu.
Kietojo kuro katilas per šalčius nepakelia temperatūros daugiau kaip 60 laipsnių, nors nustatyta ant 80. Temperatūra pakyla tik kai išjungi vandens siurblį, kuris paduoda šiltą vandenį į radiatorius. Kokios galėtų būti priežastys?
Kokie yra pagrindiniai katilinės saugumo reikalavimai? Planuojam šildytis 110 kv. m namą kietu kuru. Planuojame, kad namas bus pakankamai sandarus, šiltas, todėl įdomu, kokį kieto kuro katilą 110 kv.m namui rinktis?
Įrengė šildymo sistemą ir ją sujungė polipropileno vamzdžiais PM20 (žaliais). Ar tokie vamzdžiai tinkami, ar jie atlaikys karšto vandens temperatūrą. Girdėjau, kad reikia jungti metaliniais vamzdžiais. Šildymo sistemą sudaro kieto kuro ir dujinis katilas, kurie sujungti be kryžmės. Ar taip gali būti?
Kokią patartumėte pasirinkti šildymo sistemą 150 m2 rąstiniam namui?
Tai kokios gi firmos geriausias kieto kuro katilas kūrenti malkomis ir briketais?
Kokį kietojo kuro katilą parinkti, kad būtų kuo ilgiau užkraunamas, ekonomiškas, ilgai palaikytų temperatūrą, kokios galios jis turėtų būti? Mano namas yra 210 m2, statytas naujai iš 36,5 cm storio Ytong blokelių, apšiltintas 10 cm polistirolu. Pirmame aukšte numatytos šildomos grindys, viršuje 3 kambariai ir holas.
Naujas pastatytas namas, gerai apšiltintas. Šildomas plotas 110 kv.m., planuojame šildytis malkomis. Kokį statyti kieto kuro katilą, kad nereikėtų dažnai lakstyti į katilinę. Akumuliacinės talpos nestatysime, name grindinis šildymas. Katilą naudosime ir vandens šildymui.
Kokį kieto kuro katilą išrinkti gyvenamajam namui, kuris yra senesnės statybos, mūrinis? Kamino aukštis apytiksliai 7 m, apie 70-75 kv. m šildomo ploto, numatomas kombinuotas boileris, taip pat nors atvira šildymo sistema, tačiau numatoma jungti permaišymo vožtuvą ir vandens cirkuliavimo siurblį. Ar užtenka 10 kW ar vertėtų rinktis 12 kW? Ar pasirinkus galingesnį nevirs šildymo sistema ir neteks katilo visada pridusinti? Kūrenamas visada būtų malkomis
Kokio galingumo kieto kuro katilą pasiūlytumėte apšiltinti trijų kambarių butą 90 kv. m (pirmame aukšte, katilas stovėtų virtuvėje).
Ar galima radiatoriais apšildomą namą kietu kuru prijungti ir elektrinį šildymą, kad reikalui esant galima būtų šildytis elektra ir dar, ar galima užpildyti sistemą neužšąlančiu skysčiu, prie kokios temperatūros neužšąla ir ar esant žemai lietuviškai temperatūrai tikrai neužšals, nes ne visas žiemas planuojame gyventi tame name.
Domiuosi kieto kuro katilais. Reikės apšildyti 95 m2 butą, taip pat vandenį boileryje. Butas pirmame aukšte, senos statybos, katilinė rūsyje. Pagal rekomendacijas katilo galingumo pasirinkimui kaip ir užtektų 16 kW katilo, bet man kažkaip vis norisi turėti rezervo, tad dairiausi 20 kW katilų. Norėjau pasitikslinti ar didesnis galingumas, jei jis neišnaudojamas pilnai, ar nekenkia katilo ilgaamžiškumui?
Negalime suprasti kodėl kieto kuro katile temperatūra nekyla aukščiau 40-50 laipsnių. Naudojame ne pirmus metus ir veikė gerai. Šią žiemą taip pat viskas buvo gerai iki dabar. Kaminas išvalytas. Ką daryti?
Koks šildymo būdas efektyviausias sunkvežimių garažui-dirbtuvėms? Patalpos dydis - apie 400 m2 aukštis 6 - 7 m. Planuojame statyti kieto kuro katilą ir įrengti orinį arba grindinį šildymą.
Darysime kapitalinį namo remontą (125kv.m.ploto) ir planuojame keisti šildymo sistemą. Ilgalaikėje perspektyvoje planuotumėm įsirengti ir saulės šildymo sistemą, bet matomai pagrindinė kuro rūšis namo šildymui būtų malkos ir/ar medienos briketai/granulės. Kokio galingumo ir kokių charakteristikų kieto kuro katilą rinktis? Labai praverstų kelių skirtingų tipų šildymo katilų palyginamoji analizė (pvz., "Žvakė" prieš įprastinio tipo katilas ir pan.). Tikiuosi Jūsų pasiūlymo katilui labiausiai tinkančiam kaime esančiam namui, o taip pat tikiuosi, kad pasiūlysit ir visos šildymo sistemos montavimo paslaugas.
Norėjau sužinoti, kokia temperatūra turėtų būti pačioje katilinėje kūrenant kieto kuro pečiumi?
Kokį katilą pasiūlytumėte, jei namo šildomas plotas yra 140 kv. m. Pirmas aukštas - grindinis šildymas, antras aukštas radijatoriai, išskyrus vonios grindis, jos yra grindinio šildymo. Kokio galingumo ir kokio kuro katilą siūlytumėt, katilinė maža vos 6 kv. m. Aš pats galvojau apie granulinį.
Kokios galios kieto kuro katilo reikėtų, kad apšildyti ankstesnes statybos mūrinį namą, kurio plotas gyvenamų patalpų apie 80 m2 ir dar prisideda rūsys, tokio pat ploto, tik jame šildymo sistema išvedžiota gal apie 40 m2 plote su 120 l talpos boileriu.
Saunoje bus malkomis kūrenamas katilas, nuo jo yra pajungtos šildomos grindys ir pora radiatorių. Ką daryti, kad neperkaistų katilas, kai jau įšils grindys ir radiatoriai, o vasarą šildomos grindys gal bus tik iš dalies naudojamos, ar išvis nenaudojamos.
Kaip pasirinkti tinkamą kieto kuro katilą, kuriuo būtų šildoma 150 m2 grindų ir 200 l boileris. Į grindis pasidavinės maža temperatūra, tai kaip nuimti šilumą nuo katilo, kai boileris ir grindys bus įšilę ir reikės tik palaikyti šildymo temp.
Ar būtina statyti priestatą kieto kuro katilui rąstiniame name? Jei taip, koks turi būti šis priestatas?
Turime 200 kv. m. šildomą plotą, šildomą kieto kuro katilu ir radiatoriais. Radiatoriai - nauji su vandens filtravimo sistema. Katilas senas, todel negalime reguliuoti patalpų temperatūros. Kaip pasiekti pastovią patalpų temperatūrą?
 
Sritis:
Sritis: