Kieto kuro katilai

Rodomi įrašai 1-25 iš 37.
Name yra apie 150 m2 šildomo ploto. Negaliu apsispręsti, kokį kieto kuro katilą statyti: ketaus ar plieninį. Pažymetina, jog katilinėje numatyta vieta ir akumuliacinei talpai ne didesnei kaip 1000 ltr.
Katilo pagalba ketinu ruošti karštą vandenį, akumuliacinės talpos statyti neplanuoju. Norėčiau sužinoti, koks dujų generacinių katilų veikimo principas, ar katilai ilgaamžiai, ekonomiški ir patogūs naudoti?
Statausi namą 190 m2 + rūsys 90m2. Planuoju įsirengti kieto kuro katilą ir kūrenti malkomis. Kokį katilą geriau išsirinkti tokiam namui, ar reikalinga akumuliacinė talpa, kokią katilo pajungimo schemą išsirinkti?
Kietojo kuro katilas per šalčius nepakelia temperatūros daugiau kaip 60 laipsnių, nors nustatyta ant 80. Temperatūra pakyla tik kai išjungi vandens siurblį, kuris paduoda šiltą vandenį į radiatorius. Kokios galėtų būti priežastys?
Koks maždaug turi būti išplėtimo indo talpos dydis. Kas apsprendžia išiplėtimo indo talpos dydį. Namas 150 kv.m, kūrenamas kieto kuro katilu.
Kokie yra pagrindiniai katilinės saugumo reikalavimai? Planuojam šildytis 110 kv. m namą kietu kuru. Planuojame, kad namas bus pakankamai sandarus, šiltas, todėl įdomu, kokį kieto kuro katilą 110 kv.m namui rinktis?
Kokią patartumėte pasirinkti šildymo sistemą 150 m2 rąstiniam namui?
Įrengė šildymo sistemą ir ją sujungė polipropileno vamzdžiais PM20 (žaliais). Ar tokie vamzdžiai tinkami, ar jie atlaikys karšto vandens temperatūrą. Girdėjau, kad reikia jungti metaliniais vamzdžiais. Šildymo sistemą sudaro kieto kuro ir dujinis katilas, kurie sujungti be kryžmės. Ar taip gali būti?
Tai kokios gi firmos geriausias kieto kuro katilas kūrenti malkomis ir briketais?
Kokį kietojo kuro katilą parinkti, kad būtų kuo ilgiau užkraunamas, ekonomiškas, ilgai palaikytų temperatūrą, kokios galios jis turėtų būti? Mano namas yra 210 m2, statytas naujai iš 36,5 cm storio Ytong blokelių, apšiltintas 10 cm polistirolu. Pirmame aukšte numatytos šildomos grindys, viršuje 3 kambariai ir holas.
Naujas pastatytas namas, gerai apšiltintas. Šildomas plotas 110 kv.m., planuojame šildytis malkomis. Kokį statyti kieto kuro katilą, kad nereikėtų dažnai lakstyti į katilinę. Akumuliacinės talpos nestatysime, name grindinis šildymas. Katilą naudosime ir vandens šildymui.
Domiuosi kieto kuro katilais. Reikės apšildyti 95 m2 butą, taip pat vandenį boileryje. Butas pirmame aukšte, senos statybos, katilinė rūsyje. Pagal rekomendacijas katilo galingumo pasirinkimui kaip ir užtektų 16 kW katilo, bet man kažkaip vis norisi turėti rezervo, tad dairiausi 20 kW katilų. Norėjau pasitikslinti ar didesnis galingumas, jei jis neišnaudojamas pilnai, ar nekenkia katilo ilgaamžiškumui?
Negalime suprasti kodėl kieto kuro katile temperatūra nekyla aukščiau 40-50 laipsnių. Naudojame ne pirmus metus ir veikė gerai. Šią žiemą taip pat viskas buvo gerai iki dabar. Kaminas išvalytas. Ką daryti?
Ar galima radiatoriais apšildomą namą kietu kuru prijungti ir elektrinį šildymą, kad reikalui esant galima būtų šildytis elektra ir dar, ar galima užpildyti sistemą neužšąlančiu skysčiu, prie kokios temperatūros neužšąla ir ar esant žemai lietuviškai temperatūrai tikrai neužšals, nes ne visas žiemas planuojame gyventi tame name.
Kokio galingumo kieto kuro katilą pasiūlytumėte apšiltinti trijų kambarių butą 90 kv. m (pirmame aukšte, katilas stovėtų virtuvėje).
Koks šildymo būdas efektyviausias sunkvežimių garažui-dirbtuvėms? Patalpos dydis - apie 400 m2 aukštis 6 - 7 m. Planuojame statyti kieto kuro katilą ir įrengti orinį arba grindinį šildymą.
Darysime kapitalinį namo remontą (125kv.m.ploto) ir planuojame keisti šildymo sistemą. Ilgalaikėje perspektyvoje planuotumėm įsirengti ir saulės šildymo sistemą, bet matomai pagrindinė kuro rūšis namo šildymui būtų malkos ir/ar medienos briketai/granulės. Kokio galingumo ir kokių charakteristikų kieto kuro katilą rinktis? Labai praverstų kelių skirtingų tipų šildymo katilų palyginamoji analizė (pvz., "Žvakė" prieš įprastinio tipo katilas ir pan.). Tikiuosi Jūsų pasiūlymo katilui labiausiai tinkančiam kaime esančiam namui, o taip pat tikiuosi, kad pasiūlysit ir visos šildymo sistemos montavimo paslaugas.
Turime 200 kv. m. šildomą plotą, šildomą kieto kuro katilu ir radiatoriais. Radiatoriai - nauji su vandens filtravimo sistema. Katilas senas, todel negalime reguliuoti patalpų temperatūros. Kaip pasiekti pastovią patalpų temperatūrą?
Kokios galios reikalingas kieto kuro katilas 80kv.m namukui, 30kv.m radiatorinis šildymas, 45 kv.m grindininis šildymas.
Kokį katilą rekomenduotumėt, namas dviejų aukštų, apšildomas plotas 430m2. Norėčiau katilo tik kūrenamo kietu kuru.
Reikalinga šildymo sistema. Name yra 140 m2 šildomo ploto. Name yra sena išvedžiota sistema, padaryti nuolydžiai. Nežinau ką pasirinkti ar granulį, ar kieto kuro katilą.
Patarkite kokį šildymo būdą pasirinkti. Namas rąstinis, apšildytas, 120 kv. metrų. Iš jų apie 50 - šildomos grindys, katilinė 15 metrų nuo namo. Prie katilinės planuoju įrengti dar apie 50 kv. metrų šildomų grindų. Kokio katilo galingumo reikėtų ir ar reikia akumuliacinės talpos?
Norėjau sužinoti, kokia temperatūra turėtų būti pačioje katilinėje kūrenant kieto kuro pečiumi?
Galvoju pirkti iš akmenų mūrytą namą. Koks būtų idealiausias šildymo variantas ir preliminari kaina? Namas 330 m2.
Kokį katilą pasiūlytumėte, jei namo šildomas plotas yra 140 kv. m. Pirmas aukštas - grindinis šildymas, antras aukštas radijatoriai, išskyrus vonios grindis, jos yra grindinio šildymo. Kokio galingumo ir kokio kuro katilą siūlytumėt, katilinė maža vos 6 kv. m. Aš pats galvojau apie granulinį.
 
Sritis:
Sritis: