Kokio galingumo ir kokio kuro katilą pasirinkti

Klausimas:
Kokį katilą pasiūlytumėte, jei namo šildomas plotas yra 140 kv. m. Pirmas aukštas - grindinis šildymas, antras aukštas radijatoriai, išskyrus vonios grindis, jos yra grindinio šildymo. Kokio galingumo ir kokio kuro katilą siūlytumėt, katilinė maža vos 6 kv. m. Aš pats galvojau apie granulinį.
Komentarai:
Jūsų atveju, kai maža katilinė aš Jums siūlyčiau šilumos siurblį oras/vanduo. Ekonomiškas šildymas, nereikia didelės katilinės, nereiks kažkur laikyti ar transportuoti kieto kuro ar granulių. Labai patogus sprendimas, kuris Jums padeda sutaupyti laiko ir galite pamiršti tokius darbus kaip kaminų valymas, kietu kuro laikymas, transportavimas, pačio katilo valymas ir pan. Investicija į patį įrenginį šiek tiek didesnė, bet kai pradėtumėme vertinti kitus aspektus, šilumos siurbliui nereikia kamino, pakanka mažai vietos katilinėje, nereikia transportuoti ir sandėliuoti kuro ir rūpintis iš kur jo gauti, katilinė neturi atitikti specialų priešgaisrinių reikalavimų, įvertinus visus šiuos aspektus gauname, kad investicija į šilumos siurblį dar gaunasi pigesnė ir šildymas ekonomiškesnis. Galim pračiau aptrati viską telefonu, jai sudomino skambinkite.
Vytautas Bendikas, UAB "ETS centras"
Rekomenduojame pasirinkti KOSTRZEWA granulinį katilą Mini Bio arba Mini Bio Luxury, katilas yra labai taupus, nereikalauja daug priežiūros ir užima vietos kaip šaldytuvas.
Pagal Jūsų šildomą plotą , siūlyčiau Jums katilą Biokaitra Bio20.
Mes esame granulinių katilų gamintojai ir visą gamybą vykdome Lietuvoje.
katilas yra granulinis, pritaikytas kūrenti įvairias granules, tokias kaip medienos pjūvenų, šiaudų granulės, saulėgrąžų lukštų granulės ir t. t. Svarbiausia, kad jis nelepus kurui. Pats katilas valdo 4 siurblius ir 2 pamaišymo mazgus (Jūsų atveju, grindų šildymas ir radiatoriai), taigi Jums papildomos automatikos nereikės.
Aurimas, UAB "Biokaitra"
Esant tokiai mažai katilinei granulinis katilas užims dar daugiau vietos, beveik dvigubai. Gal pagalvokite apie dujų generatorių, nors kuro atsargas galėsite sandėliuoti garaže, granulės to neištvers, joms reikalingos specialios saugojimo sąlygos o katilinėje nebus vietos. Be to kuras du kartus pigesnis ir reikalui esant dar galima ir kokią malką sudeginti. Jums tiktų dujų generacinis katilas Astra.
Ekspertai.lt
 
Sritis:
Sritis: