Norėciau kūrenti kombinuotą kurą (kai esu namie - malkas, kai išvykstu - granules). Į ką perkant katilą atkreipti dėmesį? Plieninis ar ketaus? Kokio galingumo? Ar reikalinga akumuliacinė talpa? Namas 2 aukštų, 120 kv, silikatiniai blokeliai 18 cm, neoporas 13 cm, oro tarpas 2 cm, molinė senovinė apdailos plyta apie 10 cm. 5 gyventojai. Katilines plotas 2,2x3,2 m apie 7 kv. m.
Kokį patartumėt granulinį katilą 100 kv. m. namukui? Ar geriau planuoti, kad būtų naudojamos ir granulės ir malkos?
Namas 140kv.m, dviejų aukštų, pirmas aukštas grindinis šildymas. Planuojame pirkti kombinuotą katilą, kad šildytis malkomis arba granulėmis. Kokie katilai yra patikimesni, ar verta rinktis kombinuotą katilą?
Ar yra kombinuotų granulinių katilų, kuriuose keičiant kuro rūšį, nereikėtų perjunginėti kompiuterio?
Kombinuotas katilas su titanic +valdikliu šiuo metu kūrenamas mišria malka, labai apkimba katilo vidus dervomis. Katile užduota temp. 70C, grįžtančio į katilą vandens temp. 63C, į radiatorius 50C, malka lyg ir sausa - 3 metai guli po stogu. Pernai kūrenant granulėmis situacija katile geresnė, bet vis tiek katilo vidus apauga ta derva, kurios neina taip jau lengvai nuvalyti. Po užkūrimo katilas greitai užšyla - pasiekti 70C trunka kokias 15min., tad manau kamino traukos turėtų užtekti.
Sveiki , Patarkit ar verta pirkti kombinuotą katilą (malkos + granulės)? Namas apie 160 kv. m. Kokį patartumėt jūs?
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 397482 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3314
Iš viso buvo užduota 166322 klausimų
Gaukite pasiulymus
iš 40 specializuotų įmonių