Joninių katilų privalumai prieš šilumos siurblius

Klausimas:
Kodėl taip mažai informacijos apie joninius katilus? Koks jų privalumas prieš šilumos siurblius "oras-vanduo" ar "oras-oras"?
Komentarai:
Pagrindinis klausimas svarbus klientams tai yra koks įrenginio efektyvumas. Jei norite sulyginti turite pasižiūrėti kiek pagal technines charakteristikas joninis katilas duoda šilumos kW sunaudoję 1 kWh elektros energijos. Pažiūrėkite į joninio katilo technines charakteristikas. Šilumos siurblys jei oras /vanduo taip pat turi savo techninius duomenis ir galima pasižiūrėti. PVZ NIBE 2120 pagamina 4,1 kWh sunaudodamas 1 kWh elektros energijos. tada sulyginsite ir bus aišku.
Robertas Kleštornas, UAB Ekoklima
Joninių katilų privalumai - investicija, gabaritai, ilgaamžiškumas, aptarnavimas. Tai pliusai. Vienintelis minusas prieš siurblius, kad jis iš 1 kW elektros daro 1 kW šilumos. Bet, jei jis komplekte su nuosava elektrine, tai elektros kaina nebeturi įtakos apsisprendimui. Pradinė kaina ir aptarnavimo kaina apsprendžia ką rinktis.
Vitalijus Raziūnas, Beril ir Ferroli šildymo įranga
Todėl kad tai 'beveik' tas pats kas elektrinis katilas.
Joninių katilų privalumai prieš oras vanduo:
* pigesnis įrenginys
* pigesnis įrengimas
Minusas vienas - 3-4 kart brangesnis šildymas
Andrius Paliukėnas, UAB "Paltaja grupė"
Joninis katilas - tai paprastas elektrinis katilas, kuris paima iš el.tinklo 1 kW energijos ir
sukuria apie 1 kW šiluminės energijos. Šilumos siurblys paima iš el.tinklo 1 kW energijos ir sukuria apie 3-5 kW šiluminės energijos. Su joninio katilu jūs paprasčiausiai šildysitės elektra.
Regimantas, Ekspertai.lt
Mūsų įmonė su elektrodiniais (joniniais) katilais dirba nuo 2006 metų. Šilumos siurblių sąnaudos mažesnes 20% iki -10, bet šilumos siurblys kainuoja 6500 EUR + kasmetinė priežiūra, elektrodinis (joninis) katilas nuo 1300 iki 1500 EUR - jokios priežiūros nereikalauja.
ergonas, Ekspertai.lt
 
Sritis:
Sritis:
 
Klausk
eksperto