Priežiūros nereikalaujanti šildymo sistema

Klausimas:
Norėčiau granulinio katilo su mobiliuoju moduliu pilnai automatiziuoto sodo namelui ar kažko panašaus. Retai būnu, nes žiemą šalta. Norėčiau, kad šildymo sistema reikalautų nedaug priežiūros ir galėčiau kuo rečiau prižiūrėti, gal ir iki mėnesio laiko ar net ilgiau.
Komentarai:
Jei mastote apie ekonomišką ir priežiūros visai nereikalaujančią šildymo sistemą, tai katilo visai nesiūlau. Verčiau pamąstykit apie:
1. Šilumos siurblius oras/vanduo.
2. Šilumos siurblius oras/oras.
3. Infra šildymo plokštes.
Jei norite išsisukti su optimaliausiu variantu (maža investicija ir pigus šildymas), rinkitės infra šildymo plokštes. Kaip tik neseniai vienas šiaulietis kai tik tokį variantą ir pasirinko sodo nameliui, kurį ruošia gyvenimui. Jo tokį apsisprendimą nulėmė kolegų draugų teigiama patirtis su šiais šildytuvai bei lankstus, ekonomiškas ir jokios priežiūros nereikalaujantis šildymas. Jei bus įdomu pasikalbėti, duosiu kontaktą. Labai malonus ir bendraujantis žmogus.
Jei visgi šie šildytuvai nepatinka, galite rinktis šilumos siurblius. Nemažai jūsų kraštiečių jau pasirinko šilumos siurblių variantus ir džiaugiasi teisingu ir pasiteisinusiu sprendimu.
Norint turėti mažiausiai priežiūros reikalaujančią sistemą, rekomenduojame pasirinkti katilą KOSTRZEWA, prie mūsų katilo galima jungti internetinį arba GSM modulį valdymui per atstumą, parašykite užklausimą ir daugiau informacijos apie Jūsų apšildomą plotą ir parinksime Jums tinkamiausią modelį.
 
Sritis:
Sritis: