UAB Dandeco Group

R.Kalantos g.25 ,LT-52302 Kaunas ,Petrašiūnai

PVC heterogeninės ir homogeninės dangos (Grindų dangos)

Ilgametę patirtį grindų dangos tiekimo ir klojimo srityje turinti bendrovė. Savo klientams siūlome platų aukščiausios kokybės produktų asortimentą. Teikiame profesionalias dangų parinkimo, instaliavimo valymo paslaugas.
Atstovaujame garsiausius ir patikimiausius linoleumo, PVC heterogeninių bei homogeninių grindų dangos gamintojus: Forbo flooring systems, Gamrat, Tarkett,Graboplast, IVC Group, Debolon ir Lentex. Tik pas mus rasite išskirtinai platų FORBO flooring systems produktų asortimentą: PVC heterogeninių dangų (Eternal, Allura, Diamond standart metal Tech, Moduleo); homogeninių dangų (Specjal 43 Plus, Centra 43,Norma 43); natūralaus linoleumo (Marmoleum); baldų linoleumo (Desktop), kiliminių dangų ir plytelių; akustinių ir sportinių dangų, valymo priemonių.

FORBO Flooring Systems dangos – ne tik išskirtinio dizaino, pagal įnoringiausius skonius, bet ir aukščiausius dėvėjimosi, gaisrinius ir kitus techninės kokybės standartus atitinkančios, dangos. Jomis išklota daugybė visuomeninių pastatų (mokyklų, vaikų darželių, viešbučių, gydymo įstaigų, sporto salių, kt.) bei privačių interjerų pasaulyje ir Lietuvoje.
Siūlome kokybiškas FORBO Bonding Systems pagrindų ruošimo medžiagas, klijus, gruntus, glaistus, valymo ir apsaugos priemones.
Prekiaujame profesionaliais Roll GmbH įrankiais ir profiliais.
Esame Dollken profilio grindjuosčių ir profilių atstovai.
R.Kalantos g.25 ,LT-52302 Kaunas ,Petrašiūnai