Gruntas epodisidinėms grindims
Kaina: 160 EUR/vnt.
Medžio gruntas 2.5 L | Woca
Kaina: 35 EUR/vnt.
GRUNTAS MITTO B100, 5kg
Kaina: 14.52 EUR/vnt.
Aqualit aukštos kokybės gruntas Farby Kabe
Kaina: 39 EUR/vnt.
1logo2.jpg

UAB Arbesta

2 atsiliepimai
ze
2021-09-14, Tauragės
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Laba diena, Norėčiau gauti daugiau informacijos apie šį Jūsų produktą (paslaugą). Prašome susisiekti su manimi. Ar išeitų pačiam pasdengti 38 kv.m. garažą, kokių įrankių reikėtu?
po
2021-02-06, Kaunas
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Laba diena. Ieškome mikrocemento dangos, atitinkančios mūsų bei klientų poreikius. Turime klausimų. Gali jie neatitikti eiliškumo. Bet jie yra svarbūs, pasirenkant medžiagą bei ilgalaikį tiekėją. Ar mikrocementas palieka žymes, ar jis instaliuojasi tolygiai, ar galima išgauti vientisą vaizdą? Išeiga, kaina? Ar reikalingas gruntavimas? Koks dengiamas apsauginis sluosknis? Kaip pigmentuojama? Kiek laiko technologiškai ir kokioje temperatūroje džiūsta (gruntas, cementas, lakas, repelentas) ? Kokios rekomenduojamos naudoti glaistyklės? Kokius išteklius palaikote sandėlyje? P.S. atsakymą pageidaujame gauti, kuo sksubiau. Nerijus UAB "Poliruotas Betonas" UAB "Poliruotas" 868500047

Gruntas epodisidinėms grindims

Dviejų komponentų, be tirpiklių epoksidinis gruntas, naudojamas ant cemento pagrindo, kuris turi būti padengtas DUROFLOOR sistemos epoksidinėmis dangomis. Pridedant kvarcinio smėlio, jis gali būti naudojamas kaip dervos skiedinys arba kaip įtrūkimų šalinimo medžiaga. Sertifikuota pagal EN 13813 ir klasifikuojama kaip SR-B2, 0-AR0, 5-IR4. CE ženklas.
Gruntas epoksidinėms grindims
Gruntas epodisidinėms grindims
Kaina: 160 EUR/vnt.