UAB Nord Profil
UAB Nord Profil
Žirnių g. 4A, Vilnius
69% rekomenduoja

Drenažinės membranos

Drenavent yra vienintelė drenažinė membrana, gaminama Lietuvoje, bei Baltijos šalyse. Hidroizoliacijos sluoksnis yra padengtas įspaudais, dėl ko jis gerai sukimba su įvairiomis konstrukcijomis, užtikrina efektyvų nutekėjimą ir vėdinimą. Drenaventdrenažinė membrana apsaugo apatines pastato konstrukcijas nuo augalų šaknų, gruntinių vandenų, bei temperatūros pokyčių įtakos. Vietose, kur yra stiprus dirvos spaudimas, drenažinė membrana yra efektyvesnė, kuomet klojama vertikaliai, o kur didesnis drėgmės kiekis – horizontaliai.

Drenažinė membrana tai didelio tankio suspausto polietileno medžiaga, kuri efektyviai vykdo hidroizoliacinę saugos ir papildomą šiluminės izoliacijos funkcijas. Ji apsaugo pamatus nuo drėgmės ir tuo pačiu atlieka vėdinimo funkciją. Elastinga drenažinė membrana leidžia efektyviai nutekėti vandeniui tiek horizontalia, tiek vertikalia kryptimi. Pamatai, grindys, terasos ir vidiniai sluoksniai yra apsaugomi ir nuo augalų šaknų, ir gruntinių vandenų įtakos. Produktas yra gaminamas keturių skirtingų pločių: 0,5m, 1m, 1,5m, 2,0m, 2,5m, 3m.

Sistemos montavimui yra reikalingas užbaigimo ir tvirtinimo profilis (PVC), kuris pritvirtina membranos kraštą ir neleidžia pašalinėms medžiagoms patekti tarp membranos ir pamato. Tvirtinimui puikiai tinka specialios grūdinto metalo vinys, kurios yra atsparios korozijai.

Kodėl verta naudoti Drenavent drenažinę membraną:
Lengvai ir greitai montuojama
Hidroizoliacinė funkcija
Termoizoliacinė funkcija
Efektyvus vėdinimas
Elastingumas ir ilgaamžiškumas
Atsparumas įtrūkimams ir slėgiui
Atsparumas augalų šaknims, cheminiams junginiams ir pelėsiams

Drenažinės membranos Drenavent informacija:

Medžiaga: aukšto tankio polietilenas (HDPE)
Duobutės storis mm: 8
Vieno m² svoris kg ± 10%: 0,400
Plotis (m): 0,50; 1,00; 1,50; 2,00; 2,50; 3,00;
Ilgis m: 20
Drenažinės membranos
1,8 EUR/m²
Drenažinės Membranos Tvirtinimo Profilis, 2m
2,32 EUR/vnt.
Drenažinės Membranos Tvirtinimo Vinys (100 vnt.)
9,5 EUR/vnt.
UAB Nord Profil
UAB Nord Profil
Žirnių g. 4A, Vilnius