1,3x1,1m pirties kabinos grindys iš OSB 22mm, kokia hidroizoliacija, jei jos reikia ir plytelių klijai akmens masės plytelėms (60x60cm)? Vandens papuls minimaliai, kaip plaunant grindis...
Norėčiau paklausti kokią hidroizoliaciją naudoti bute, kur yra išbetonuotos grindys nešildomos ir kaupiasi drėgmė, nes apačioje butas neapkūrenamas? Ar tiktų Vandex Forte?
Kokių priemonių imtis norint tinkamai paruošti rūsio patalpą (20 kubų), kurioje planuojamas baseinas (~8 kubų)? (patalpos 3 sienos blokiniai pamatai, 1-a mūras ). Kokių problemų gali kilti?
Kaip geriausia hidroizoliuoti vonios kambarį mediniame name? Kadangi patalpa maža, praktiškiausia daryti dušą (vonia netelpa). Ką rekomenduotumėte: dušą su trapu ar dušo padą? Kaip šimtaprocentiškai hidroizoliuoti grindis ir sienas, kad neprasisunktų vanduo? Kokios grindų, sienų plokštės būtų optimaliausia? Sienos yra plytinės ir rąstinės (kur plytų plotai, matyt, anksčiau būta pečiaus). Viršuj klijuotume plyteles.
Ieškau dažomos vidaus hidroizoliacijos be smėlio. Gal Knauf Hydro Flex be smėlio nes Flachendicht tikrai su smėliu. Tinka ir kitas gamintojas.
Kuo geriau apdoroti langus, duris iš lauko? Namas karkasinis vadinamas Alytnamis. 1. Garui pralaidi Išorinė juosta langų montavimui PENOSIL Window Tape Full Glue+1 External. 2. Mastika PENOSIL Premium Air&Vapour Membrane. 3. Mastika polimero pasta Soudatight Hybrid SOUDAL?
Lauko laiptai iškloti trinkelėmis, bet pats pagrindas nėra monolitinis, o sudėtas iš blokų likučių. Todėl lietui lyjant vanduo laša pro tarpus tarp blokų į rūsį. Ar yra būdas kaip nors hidroizoliuoti trinkelių paviršių ir po to klijuoti plyteles ant jų viršaus, arba paliekant tiesiog be plytelių?
Ar vietoj hidroizoliacinės membranos galiu cokolį (dalis tarp pamato ir sienos šiltinimo), kuris bus po žeme ties trinkelių pagrindu nutepti hidroizoliacine mastika? Ar geriau dėti hidroizoliacinę membraną?
Yra balkonas, kuriam buvo padaryta hidroizoliacija, suklotos plytelės, apskardinti kampai, uždėti turėklai. Po kurio laiko pasimatė, kad nuo vieno balkono kampo varva vanduo iš po skardos per dekorą ir vanduo gadina dekorą. Tikriausiai gręžiant tame kampe (atliko meistrai) plytelę, kad būtų kur tvirtinti turėklus buvo pažeista hidroizoliacija, dabar ir pasimatė ir pačios plytelės įskilimas, kuris tą faktą konstatuoja. Kokie geriausi variantai ir medžiagos šia problemą išspręsti? Ar galimas variantas tik užsandarinti neardant plytelių?
Namas senos statybos, alytnamis. Pamatai apšiltinti iš išorės, bet ne visas namas, nes kadangi turi verandos priestatą, kuris yra pastatytas ant polių, tad toje vietoje nėra pamato, po apačia juodžemis. Esant lietui, vanduo sunkiasi gilyn ir patenka į rūsį pro siūles. Kaip patartumėte ir su kokiomis medžiagomis apsaugoti rūsį iš vidaus ar kaip jį apdirbti, kad sustabdyti vandens pratekėjimą? Dabar vanduo plauna siūles ir jis sėkmingai patenka į vidų.
Neseniai nusipirkus namą paaiškėjo, kad stipriai lyjant rūsyje per sieną lėtai kondensuojasi vanduo ir pamažu teka ant rūsio grindų. Kaip būtų įmanoma išspręsti šią problemą?
Rūsio grindyse kažkada buvo padarytas pagilinimas, stačiakampė duobė maždaug 1.5mx1m, po to išbetonuota. Nuo to laiko sunkiasi pro tą duobę vanduo, kai daug lyja arba pakyla upelio vandens lygis. Norim sutvarkyti šią problemą.
Kokią reikėtų naudoti hidroizoliaciją prieš betonuojant duobę garaže?
Noriu naujai hidroizoliuoti namo rūsio sienas, namas senos statybos. Bet atkasus pamatą radau, kad statymo metu buvo ištepta smala. Ar būtina ją nuvalyti, ar galima tepti ant jos? Jei taip, tai su kokia priemone?
Kaip tinkamai uždėti ir pritvirtinti hidroizoliacinę membraną (plėvelę) prie pamatų?
Pakonsultuokite prašau dėl pamatų sutvarkymo. Turiu sodo namuką, su rūsiu, kažkiek drėksta rūsio sienos, todėl noriu hidroizoliuoti. Namukas žiemą negyvenamas, bet bus židinys pavasariniam rudeniniam laikotarpiui. Gruntiniai vandenys žemi. Atsikasus pamatą gruntas molingas ir sunkus. Yra padarytas senas drenažas apie 1m gylyje, atrodo jis veikia, nes į drenažinį šulinį subėga. Pamatas nėra idealiai lygus, bet lyginti gal nebūtina? Ar teisinga eiga, jei pamatą nutepsiu gruntu- hidroizoliacine mastika - kokius 10cm xps100 - hidroizoliacine membrana ir užkasiu tuo pačiu molingu gruntu, ar reikia užkasti smėliu? Ar membraną dėti iki pamato apačios ir užlenkti po/ant esamo drenažo tarybinių laikų vamzdelių? Ar reikėtų pasidaryti naują drenažą žymiai aukščiau, kartu pasidarant ir lietaus nuvedimą?
Iš pamatų ir rūsį skverbiasi smala. Kuo būtų galima ją izoliuoti be didesnių pastangų?
Virš garažo įrengta terasa. Kadangi hidrozoliacijos terasoje tvarkyti atsisakoma, klausimas kaip būtų galima izoliuoti vandens pratekėjimą per terasos/garažo stogą? Ar galima naudoti Penetron ir Penecrete medžiagas iš garažo vidaus, bandant apsisaugoti nuo tekėjimo/varvėjimo iš viršaus? dėkoju už atsakymus
Turiu lauke betoninę sieną. Ji susideda iš dviejų dalių. Kaip užtaisyti, kad nesisunktų vanduo per sudūrimus? Tai betoninė tvora, už jos kalnas. Kadangi Airijoje daug lyja, per ją sunkiasi vanduo.
Gal yra kažkokia hidroizoliacija, kuri tepasi ant šlapio paviršiaus?
Problema - per rūsio grindis sunkiasi vanduo, būtent pavasarį tirpstant įšalui, bei rudenį lyjant ilgam laikotarpiui. Aukštas gruntinio vandens lygis. Aplink namą padarytas žiedinis drenažas, vanduo subėga į plastikinę 1 m3 tarą, iš kurios pašalinamas įprastu siurbliuku. Ką patartumėte daryti, kad panaikinti šią problemą. Kai buvo padarytas šis drenažas, vandens proveržis sumažėjo, tačiau problemos galutinai neišsprendė. Gal padėtų vidaus rūsio grindų hidroizoliacija, bei priverstinis vandens pašalinimas, ar teks dar ir viduje įrenginėti drenažo sistemą?
Ar šiltinant pamatus iš išorės ir klijuojant polisterolį, pamatas turi būti tepamas kokia nors hidroizoliacine medžiaga?
Ar ant pamatų, prieš pirmą mūro eilę, reikia dėti hidroizoliaciją, kad drėgmė iš pamato nepereitų į mūra. Kokia hidroizoliacija geriausia? Esu matęs, kad hidroizoliaciją tepa ir tada kaitindami prilipdo dangą. Koks efektyviausias būdas apšiltinant pamatus, kai mūras dar nepradėtas? Esu matęs, kad į rostverko vidų įmontuotas putų polistirolas, taip norint padidinti varžą.
Planuojame įrengti vonioje grindis (dabar yra medinis juodgrindis). Kaip reiktų tai padaryti, dėti specialų parketą ar keramiką? Ar reikėtų kloti cetrio plokštę? Kiek teko girdėti, keramika nelabai tinka, nes medis gali "vaikščioti" ir kampai gali atšokinėti. Ar tai tiesa? Kokiu būdu įrengti hidroizoliaciją?
Pasidariau pamatus, horizontaliai dėsiu ruberoidą. Ar reikia dėti kokią hidroizoliaciją vertikaliai, rostverkas yra 60 cm ir 30 cm bus po žeme.
Koks būtų sprendimas balkono, terasos antrame aukšte hidroizoliacijai? Balkonas 15kv.m po balkonu veranda.
Garažo duobėje po lietaus atsiranda vanduo iki 9 cm. Sunkiasi pro grindis. Kaip su tuo kovoti? Planuoju patiesti plėvelę ir užbetonuoti 3-4 cm grindis pakeliant su betonu duobės grindų kraštus kokiais 15 cm.
Laba diena, ieškau medžiagų pamatų hidroizoliacijai įrengti naujai statomame name be rūsio. Pamatai įrengi molingame grunte. Hidroizoliaciją noriu pasidaryti prieš pradedant mūryti sienas.
Gal galite patarti kaip užsandarinti šulinio žiedų sandūras?
Kaip reikėtų betonuoti antro aukšto vonios grindis: medinė perdanga, ant jos osb 22 mm osb plokštės, noriu įrengti šildomas grindis ir išbetonuoti. Ar reikia hidroizolaciją tepti ant osb, ar tada dėti armavimo tinklą vedžioti grindinį šildymą ir betonas su plytelėm ant jų. Ar galima kloti plėvele armavimo tinklą, vamzdį ir betonuoti? Kaip teisingai sudėlioti šiuos sluoksnius. Perdangos sijos grindų svorį atlaikys (maži tarpai, trumpos sijos).
Sename mūriniame pastate su rūsiu dažnai rūsyje kaupiasi vanduo. Rūsyje nepakanka aukščio. Ar galima gilinti rūsį? Jeigu taip, tai kokį atstumą nuo išorinių sienų reikėtų palikti, kad nepakenkti pastato stabilumui? Kaip reikėtų įrengti pastato hidroizoliaciją? Ar hidroizoliaciją reikia atlikti ir iš vidaus ir iš išorės? Kokias naujausias metodikas galima naudoti?
Sveiki. Darau remontą namo rūsyje. Nuplėšus senas lentutes, kuriomis buvo iškaltos sienos, nuo grindų 30-40 cm visos sienos drėgnos, atšokęs tinkas. Manau tinkamiausias būdas būtų gręžti skyles sienose palei grindis ir purkšti specialias priemones. Patarkit kokias. Kur rast? Grindys klijuotos plytelėmis. Pamatas apšiltintas prieš 2 metus iš išorės. Problema visos vidines sienos. Namas 1980-ais pastatytas.Po betonuotomis grindimis keramzitas, jokio polistirolo
Kažkaip praleidom pamatų padengimą hidroizoliazija ir jau priklijavom polistireną. Kokia būtų tolimesnė darbų eiga? Ar galima tepti hidroizoliaziją ant polistireno? O gal užteks tik "prisegti" "korį"?
Pastatytas namas iš keramzitinių blokelių. Po blokeliais hidroizoliacijai buvo padėti 2 sluoksniai ruberoido. Pastačius nama, ruberoidas buvo nupjautas lygiai su blokeliais ir ta pamato dalis ištepta dysperbito mastika. Po kurio laiko vietomis ta mastika nuo betono atšoko Dabar ruošiamės nama šiltinti putų polistirolu. Ar reikalinga hidroizoliacija ant pamato, virš kurio bus putų polistirolas ir kaip ją tinkamai įrengti? Ar tiktų prilydoma stogo danga, kuri dar šiek tiek užsileistų ant blokelio?
Kokias atsparias drėgmei medžiagas naudoti vonioje įrengiant lubas bei darant apdailą?
Aplink senos statybos namą su rūsiu yra aukšti gruntiniai vandenys, todėl nėra galimybės kur nuvesti drenažą. Pavasį ir rudenį iš apačios sunkiasi vanduo, pabandžius išsiurbti vandenį siurbliuko pagalba, vanduo trumpam dingo, bet po kiek laiko vėl pradėjo sunktis dar ir kitose vietose. Drėgmė sienomis kyla jau net ir į pirmą namo aukštą. Kokių reikėtų imtis priemonių, norint apsaugoti namą nuo vandens ir drėgmės.
Ką patartumėte, kiaurai prasiskverbia vanduo per visą rūsio sieną. Kokią hidroizoliacinę medžiagą naudoti?
Karkasiniame name, antrame aukšte įrengiame vonios kambarį. Grindyse OSB plokštė. Ar galima ant OSB plokštės iškarto dėti hidroizoliaciją? Ar būtina ant OSB ploštės pirma dėti Knauf cementines plokštes ir tik po to hidroizoliaciją?
Nesandarus šiferio stogas - bėga kažkur prie kamino ir per vieną sąlają. Kokią hidroizoliacinę medžiagą galėčiau panaudoti. Ar yra hermetikas lietloviams sutvarkyti?
Požeminis garažas statytas prieš 30 metų, stogas dengtas asfaltu. Prieš metus į garažą pradėjo tekėti vanduo. Stogas buvo dengtas prilydoma medžiaga ( prieš metus) nepadėjo. Šiais metais viskas nulupta, išvalyti visi išorėje esantys įtrūkimai, jie padengti mastikomis ir šaltu asfaltu. Visas garažo stogas padengtas trim sluoksniais mastikomis. Nepadėjo. Kiti gretimi garažai nesitvarko, bendrijos pirmininkas nieko nesiima. Gal patarsite kaip "gydyti" garažą. Gal padėtų hidroizoliacinės medžiagos (pvz. penetron ar kt.). Labai reikalingas kvalifikuotas patarimas.
Ar įmanoma virš pirmo aukšto įrengti eksploatuojamą terasą ir kaip ją tinkamai hidroizoliuoti? Kokie sluoksniai turėtų sudaryti terasos konstrukciją?
Kokia horizontali hidroizoliacija pamatams yra geriausia? Tepsiu pamato viršų vandens pagrindo bitumine mastika. O ant mastikos geriau dėti pamatinę juostą pvc Confol 300, ar Mida stogo dangą? Ar didelis skirtumas tarp šių priemonių, tarkime dėl pamato ir sienų "vaikščiojimo"?
Drėksta rūsio lubos. Rūsys yra dalinai įrengtas po važiuojamąja kiemo dalimi, iš lauko izoliuoti būtų sudėtinga. Kokią hidroizoliacinę medžiagą galėtumėte pasiūlyti, kad izoliuoti betonines lubas ir sienas iš vidaus.
Sveiki, turim Smetonos laikų pastatą su dideliu rūsiu. Rūsys drėgsta. Apšiltinti jį iš lauko pusės neturim galimybės. Ar galima ir ar yra koks gruntas, kuris sulaikytų dregme ir neleistų į vidų. Norim truputį pakinkuoti, truputėlį padailinti.
Renovuoti du balkonai 1-ame ir 2-ame aukšte (sudėtos akmens masės plytelės ant betono pagrindo, apačioje hidroizoliacija). Danga perklota jau du kartus. Lietus išplauna ir per siūles prasiskverbia vanduo, tuomet išplauna druskas ir kalkes ant klinkerio bei struktūros. Ieškau kito būdo kaip padaryti, kad danga būtų ilgalaikė. Radau, kad galima lieti ant plytelių (prieš tai sutvarkius, kad nebarškėtų) IMPERMAX poliuretaninę hidroizoliaciją ar kloti polimerinę dangą (nuėmus plyteles). Gal galėtumėte patarti?
Įsirenginėju vonią, dabar susuktos OSB plokštės, ant tų OSB plokščių bus sukamas gipskartonis [žalias]. Kurią vietą reikia tepti hidroizoliacija? Ar OSB plokštę prieš prie jos sukant gipskartonį, ar jau susukus gipskartonį ant jo?
Prikabinu brėžinį pamato. Ar reikia vertikalios hidroizoliacijos iš vidinės pamato pusės? Žadam klijuoti polistirolą ir bijom, kad paskui nebūtų per vėlu.
Namo pirmas aukštas, tiksliau pusrūsis yra įleistas giliai (1 m.) į žemę, buto sienos pelyja. Dabar išsikasėme aplink namą norėdami padaryti pamatų hidroizoliaciją, aplink namą buvo smėlis ir vanduo greitai susigerdavo, bet pelėsis neišvengiamas. Pamatas akmenuotas, nelygus, duobėtas, ištrupėjas, byrantis...Vieni siūlo dėti putų polistirolą 10 ir „plutonio“ plėvelę. Kiti sulyginti su skiediniu, nugruntuoti, ištepti mastika, uždėti polistirolą ir „plutonio“ plėvelę. Ką patartumėte jūs nebrangaus ir kokybiško?
Prieš 16 metų pastatyto individualaus namo rūsio siena drėgsta. Atsikasta 60cm. Apšiltinimo sluoksnį truputį praardėme - hidroizoliacija yra, bet ar ji gerai įvykdyta nesimato. Reiktų ardyti visu plotu. Statybininkai siūlo 1. atsikasti 60cm, daryti betoninę nuogrindą, o naują hidroizoliaciją klijuoti iš viršaus, užleidžiant už polistirolo cokolyje ir ant nuogrindos; 2. atsikasti rūsio sieną pilnai ir hidroizoliuoti iš išorės ant polistirolo, užleidžiant už cokolio ir ties pamatais. Abejotini būdai. Ar patikimas būdas iš vidaus injektuojant ar tepant?
Darome vonioje remontą, sienas ištinkavome gipsiniu Knauf Rotband tinku ir užtepėme KILTO FIBERBUM hidroizoliacija. Hidroizoliacinei mastikai išdžiūvus pastebėjau atplaišėlę ir patraukus už jos visa izoliacija lengvai be jokio vargo lupasi, ar nenukris kartu su šia izoliacija ant sienų priklijuotos keramikinės plytelės? Ką mes darome ne taip, kokios mūsų klaidos? Ar apskritai galima buvo tepti hidroizoliaciją ant tinko gipso pagrindu?
Žadu pilti juostinius pamatus ir klojiniams iš išorės naudoti ekstrudinį putplastį 50 mm, sutaupyčiau lentų ir nereikėtų vėliau jo klijuoti. Kur hidroizoliaciją tepti ant putplasčio ir ar protinga taip daryti?
Viena garažo siena turi tiesioginį kontaktą su žeme, todėl pavasari būna nemaža drėgmė (ypač rūsyje). Kaip jos išvengti? Manau pirmiausia reikia gerai išdžiovinti, ištepti skystu stiklu, tada tepti kažkokiu pamatų hidroizoletoriumi, tada dėti plėvelę ir kažkokį apdailos elementą ant viršaus. Ką Jūs patartumėte?
Kuo patartumėte hidroizoliuoti betoninius lauko laiptus?
Norėčiau pasiteirauti, kokiu būdu galima užsandarinti stogą toje vietoje, kur jis yra prie apvalaus ventiliacinio vamzdžio, kad po to nepraeitų vanduo. Stogo danga keraminės čerpės.
Norėčiau gauti Jūsų patarimą, kaip hidroizoliuoti rūsį. Rūsio sienos mūrinės, per siūles skverbiasi gruntinis vanduo, vandens nebūna tik žiemą, kai lauke kokie -15 šalčio. Rūsys yra tik po puse namo, todėl nėra galimybės atkasti 2 sienas. Kaip išspręsti šią problemą?
Kaip tinkamai įrengti hidroizoliaciją daugiabutyje? Daugiabučio namo peliastrai yra stipriai suirę, jie permirkę vandeniu ir drėgmė skverbiasi į vidų.
Kaip hidroizoliuoti terasą? Iš jos vanduo skverbiasi į žemiau esančią patalpą per lubas.
Sienos kampo apačioje, kur įeina iš lauko dujų vamzdis, nuo grindų iki dujų vamzdžio žiemą kampas apšarmoja apie 2 cm storio ir apie 30 cm pločio sniego sluoksniu. Kai lauke būna atlydys, kampe tas sniegas tirpsta ir virtuvę semia vanduo. Kaip spręsti šią problemą?
Gyvenu kampiniame bute ir pelyja visų kampinių sienų viršutiniai kampai. Gal kalta ventiliacija? Ką patartumėte daryt, kad palėsis būtų išnaikintas visam laikui?
Sodo namuke po didesnio lietaus ar pavasarį kai tirpsta sniegas rūsyje atsiranda vandens apie 14cm. Ar padėtų jei pakelčiau rūsio grindis aukštyn kokiais 25 cm t. y. išbetonuočiau, o gal dar yra kokių kitokių sprendimų. Drenažas rūsyje yra, bet tikriausiai jis nebeveikia nes sena statyba. Ačiū
Po lauko laiptais yra rūsys. Per betoninius laiptus sunkiasi vanduo, nors ant laiptų buvo suklijuotos plytelės. Kokią hidroizoliaciją panaudoti ant laiptų, kad galima būtų suklijuoti plyteles lauke?
Ką geriau naudoti cokolio hidroizoliavimui t.y. cementinę hidroizoliaciją ar teptinę mastiką? Bus šildoma eps70
Kuo skiriasi Knauf FLACHENDICHT nuo Knauf Hydro Flex ir kurį kada reikia naudoti? Video YouTube abu tą patį veiksma atlieka, nelabai suprantu.
Noriu pasiteirauti ar galima lodžijoje ant bituminės dangos "Mida" klijuoti akmens masės plyteles? Ar prieš tai ant bituminės dangos užtepti "Remmers" hidroizoliaciją ir tik tada klijuoti plyteles?
Ar galima vertikalią pamato hidroizoliaciją įrenginėti tiek iš išorės, tiek ir iš vidaus? Ar tiesa, kad pilnai pamatą hidroizoliuoti nėra gerai, nes pamatas turi turėti bent vieną atvirą sieną "kvėpavimui"? Taip pat - kada yra tinkamas laikas įrenginėti hidroizoliaciją? Pamatas stovėjo 1.5 mėn. vasaros metu, ar jau galiu hidroizoliuoti? Betonas naudotas C25/30 XC-2.
Ar reikia hidroizoliuoti (tepti hidroizoliaciją) rostverką vertikaliai iš vidinės pusės arba kai rostverkas yra viduryje namo (kaip atraminė dalis)? Ar reikia hidrozoliuoti pamatus (vertikales dalis) pertvarinėm sienom namo viduje?
Senas prieš 70 metų pastatytas betoninis lauko rūsys, pusiau iškilęs virš žemės paviršiaus, apkastas moliu, žemėmis ir apsėtas žole. Betonas atrodo dar tvirtas, tačiau truputi byrantis, kapiliarais sunkiasi vanduo ir susidaro lašai, kurie krenta nuo lubų ant grindų. Sienose ir grindyse yra plyšių, kurie taip pat praleidžia drėgmę. Per dideles liūtis kasdien išsemdavome po 30 kibirų. Jeigu rudeniniai lietūs normalūs, privarva po 1 - 3 kibirus. jeigu nelyja vandens rūsyje nebūna. Gerai laiko temperatūra, daržovės nesušąla. Ar padėtų rūsio hidroizoliavimas Vandex super ir Vandex plug medžiagomis? Kaip reikėtų remontuoti tokį rūsį iš vidaus?
Turiu klausimų dėl pamatų horizontalios hidroizoliacijos. Norim ištepti mastiką, gal patartumėte kokia geriausia ir ką užkloti ant viršaus? Ruberoidą ar membraną - plėvelę?
Namas su rūsiu, kažkada išteptas smala, bet vietomis pamatai drėgsta, pro įvadus taip pat vanduo patenka. Kokia hidroizoliacijos medžiaga tinka padengti rūsio sienas ir pamatus, kad tiktų klijai XPS plokštei, po to dėsiu dar membraną? kaip sulydyti-suklijuoti membraną per sudurimus ir įvadų skyles?
Ar reikia prieš purškiant pamatą poliuretano putomis užtepti hidroizoliacinę mastiką?
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 393991 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3311
Iš viso buvo užduota 164373 klausimų
Gaukite pasiulymus
iš 60 specializuotų įmonių