Dekoratyvinis namo tinkas vietomis pradėjo birėti reikia remonto. Ką patartumėte naudoti? Norime tvarkyti tas vietas ir vėliau nudažyti pagal namo spalvą?
Fasado tinkavimas dekoratyviniu tinku, kaip tinkuoti fasadą? Kokia yra dekoravimo darbų eiga? Fasadas armuotas ir išklijuotas putų polisteroliu.
Namo siena iš fibo blokelių 25 cm. Kokiu dekoratyviniu tinku geriausia ją būti dengti? Į ką reikėtų atkreipti dėmesį renkantis tinką?
Pavasarį noriu pradėt šiltinti namo fasadą, prašau patarkite, kokį dekoratyvinį tinką man naudoti tokiai sistemai: šiltinama 20 cm storio pūtų polistirolu, namo sienos iš ARKO M24 blokelių. Šalia namo jokių vandens telkinių nėra, namas stovi atokiau nuo pagrindinių gatvių, todėl judėjimo nėra, didelio miško šalia taip pat nėra, tik pavieniai meždiai bei krūmai. Namą statau sau, ne pardavimui.
Jei namas (blokelių) apšiltintas iš išorės (putų polisterolas) ir aptinkuotas, ar būtina tais pačiais metais dėti ir dekoratyvinį tinką? Dėkoju.
Kaip uždėti dekoratyvinį tinką ant aliejiniais dažais dažytos sienos. Bėda ta, kad siena kaip stiklas.
Norėjau pasiteirauti, ar galimas variantas karkasinio namo fasadui dėti ne dailylentes, o dekoratyvinį tinką ir kaip tai daroma?
Ar spalio mėnesį dedant dekoratyvinį tinką, tinkuoti namo paviršių nebus per vėlu, ar neatšoks tinkas.
Kokia būtų darbo eiga, norint dekoratyviniu sutrūkinėjančiu tinku padengti sieną iš vidaus, nes dabar yra pamūryta silikatinėmis plytomis. Kokias medžiagas reikėtų naudoti?
Noriu ant seno mūro silikatiniu plytų (yra vietom ir naujo mūro, užmūryti langai) dėti dekoratyvinį tinką. Ar reikia dėti armavimo tinklelį, ar užtenka tik išlyginti su armavimio mišiniu?
Kokios yra mineralinių dekoratyvinių tinkų savybės? Kokios yra jų teigiamos ir neigiamos savybės?
Norėjau paklausti, ar galima nešildomo karkasinio garažo su ūkio patalpa fasadui dėti ne dailylentes, o cemento drožlių plokštes Cetris, o ant Cetrio dekoratyvinį tinką? Ar be putų polistirolo ir armavimo galima taip?
Pasistatėme karkasinį namą, liko tik išorės apdaila, norime padengti dekoratyviniu struktūriniu tinku. Sienos storis 33 cm, sudėtis iš vidaus į išorę: gipso kartonas, osb plokštė, akmens vata 15 cm, plėvelė, vėl osb plokštė, neoporas 15 cm, armavimo tinklas ir tinkas. Norime tinkuoti, tamsiai pilku silikoniniu dekoratyviniu tinku, pagrindinė siena į pietų pusę, namas stovi netoli upės, atokiai nuo pagrindinių kelių. Kokie jūsų patarimai ir rekomendacijos, ką manote apie nano tinkus?
Ar galima iš karto dėti dekoratyvinį silikoninį tinką ant Fibo plius blokelių, ar reikia armuoti ir šiltinti (garažo patalpa, šilumos nereikia)? Gal kas apsiima?
Mūrinis namas nutinkuotas kalkiniu tinku prieš gerą 10 metų. Dabar prieš dedant dekoratyvinį tinką, naujai užglaistyti įtrūkimai, pataisyti angokraščiai, nugruntuota. Dedant dekorą (su spalva), jis netolygiai džiūsta, išdžiuvus matosi ir skirtinga dekoro struktūra ir atrodo plėmuotas. Ar yra koks paprastas sprendimo būdas?
Dedant ant fasado dekoratyvinį tinką dideliame plote yra daroma pertraukimo/sujungimo siūlės, juostos. Norėčiau sužinoti kaip jos daromos. Kaip po to užpildomos? Kaip suprantu klijuojama dažymo juosta prieš dedant dekorą ir po to ji nulupama, tačiau kaip ir kuo užpildoma juostos tuščia juostos vieta? Ar yra kitų būdų be sujungimo siūlių dideliems plotams?
Kaip sutvarkyti sutrukinėjusį dekoratyvinį tinką? Namas apšiltintas polistirolu, užarmuotas ir nutinkuotas mineraliniu tinku. Tinkas nudažytas silikoniniais dažais. Viskas padaryta kaip priklauso. Fasadas 3 metus atrodė kaip naujas, bet kieme padirbėjus su galinga vibro plokšte po keleto mėnesių atsirado mikro įtrūkimų. Įtrūkimai kiekvienais metais vis labiau išryškėja, jų kažkiek padaugėja, bet tinkas ir dažai niekur neatšokę. Įtrūkimai plauko storio.
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 393991 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3311
Iš viso buvo užduota 164373 klausimų
Gaukite pasiulymus
iš 25 specializuotų įmonių