Fasado tinkavimas dekoratyviniu tinku

Fasado tinkavimas dekoratyviniu tinku, kaip tinkuoti fasadą? Kokia yra dekoravimo darbų eiga? Fasadas armuotas ir išklijuotas putų polisteroliu.

Dekoratyvinis tinkas fasadui

Namo siena iš fibo blokelių 25 cm. Kokiu dekoratyviniu tinku geriausia ją būti dengti? Į ką reikėtų atkreipti dėmesį renkantis tinką?

Kokį dekoratyvinį tinką naudoti fasado šiltinimui

Pavasarį noriu pradėt šiltinti namo fasadą, prašau patarkite, kokį dekoratyvinį tinką man naudoti tokiai sistemai: šiltinama 20 cm storio pūtų polistirolu, namo sienos iš ARKO M24 blokelių. Šalia namo jokių vandens telkinių nėra, namas stovi atokiau nuo pagrindinių gatvių, todėl judėjimo nėra, didelio miško šalia taip pat nėra, tik pavieniai meždiai bei krūmai. Namą statau sau, ne pardavimui.

Kada reikia dėti dekoratyvinį tinką

Jei namas (blokelių) apšiltintas iš išorės (putų polisterolas) ir aptinkuotas, ar būtina tais pačiais metais dėti ir dekoratyvinį tinką? Dėkoju.

Kaip uždėti dekoratyvinį tinką

Kaip uždėti dekoratyvinį tinką ant aliejiniais dažais dažytos sienos. Bėda ta, kad siena kaip stiklas.

Sienos padengimo dekoratyviniu trūkinėjančiu tinku eiga

Kokia būtų darbo eiga, norint dekoratyviniu sutrūkinėjančiu tinku padengti sieną iš vidaus, nes dabar yra pamūryta silikatinėmis plytomis. Kokias medžiagas reikėtų naudoti?

Dekoratyviniam tinkavimui tinkamas laikas

Ar spalio mėnesį dedant dekoratyvinį tinką, tinkuoti namo paviršių nebus per vėlu, ar neatšoks tinkas.

Dekoratyvinis tinkas karkasinio namo fasadui

Norėjau pasiteirauti, ar galimas variantas karkasinio namo fasadui dėti ne dailylentes, o dekoratyvinį tinką ir kaip tai daroma?

Mineralinių dekoratyvinių tinkų savybės

Kokios yra mineralinių dekoratyvinių tinkų savybės? Kokios yra jų teigiamos ir neigiamos savybės?

Dekoratyvinis tinkas ant silikatinių plytų

Noriu ant seno mūro silikatiniu plytų (yra vietom ir naujo mūro, užmūryti langai) dėti dekoratyvinį tinką. Ar reikia dėti armavimo tinklelį, ar užtenka tik išlyginti su armavimio mišiniu?

Dekoratyvinis tinkas ant cemento drožlių plokščių

Norėjau paklausti, ar galima nešildomo karkasinio garažo su ūkio patalpa fasadui dėti ne dailylentes, o cemento drožlių plokštes Cetris, o ant Cetrio dekoratyvinį tinką? Ar be putų polistirolo ir armavimo galima taip?

Namo fasado tinkavimas nano tinku

Pasistatėme karkasinį namą, liko tik išorės apdaila, norime padengti dekoratyviniu struktūriniu tinku. Sienos storis 33 cm, sudėtis iš vidaus į išorę: gipso kartonas, osb plokštė, akmens vata 15 cm, plėvelė, vėl osb plokštė, neoporas 15 cm, armavimo tinklas ir tinkas. Norime tinkuoti, tamsiai pilku silikoniniu dekoratyviniu tinku, pagrindinė siena į pietų pusę, namas stovi netoli upės, atokiai nuo pagrindinių kelių. Kokie jūsų patarimai ir rekomendacijos, ką manote apie nano tinkus?

Sienų tinkavimas dekoratyviniu tinku

Ar galima iš karto dėti dekoratyvinį silikoninį tinką ant Fibo plius blokelių, ar reikia armuoti ir šiltinti (garažo patalpa, šilumos nereikia)? Gal kas apsiima?

Netolygiai džiūna dekoratyvinis tinkas

Mūrinis namas nutinkuotas kalkiniu tinku prieš gerą 10 metų. Dabar prieš dedant dekoratyvinį tinką, naujai užglaistyti įtrūkimai, pataisyti angokraščiai, nugruntuota. Dedant dekorą (su spalva), jis netolygiai džiūsta, išdžiuvus matosi ir skirtinga dekoro struktūra ir atrodo plėmuotas. Ar yra koks paprastas sprendimo būdas?

Fasado sujungimo siūlės dedant dekoratyvinį tinką

Dedant ant fasado dekoratyvinį tinką dideliame plote yra daroma pertraukimo/sujungimo siūlės, juostos. Norėčiau sužinoti kaip jos daromos. Kaip po to užpildomos? Kaip suprantu klijuojama dažymo juosta prieš dedant dekorą ir po to ji nulupama, tačiau kaip ir kuo užpildoma juostos tuščia juostos vieta? Ar yra kitų būdų be sujungimo siūlių dideliems plotams?

Sutrukinėjusio dekoratyvinio tinko tvarkymas

Kaip sutvarkyti sutrukinėjusį dekoratyvinį tinką? Namas apšiltintas polistirolu, užarmuotas ir nutinkuotas mineraliniu tinku. Tinkas nudažytas silikoniniais dažais. Viskas padaryta kaip priklauso. Fasadas 3 metus atrodė kaip naujas, bet kieme padirbėjus su galinga vibro plokšte po keleto mėnesių atsirado mikro įtrūkimų. Įtrūkimai kiekvienais metais vis labiau išryškėja, jų kažkiek padaugėja, bet tinkas ir dažai niekur neatšokę. Įtrūkimai plauko storio.
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 366203 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3246
Iš viso buvo užduota 150750 klausimų