Statybiniai mišiniai, medžiagos – Patarimai

Kaip ir su kuo būtų galima užkamšyti tarpus esančius rąstinio namo kampuose?
Reikia aptinkuoti seno namo vidaus sienas apie langus (buvo dėti nauji langai). Sienos medinės, tinkuotos senoviniu būdu. Kuo surišti byrantį tinką? Kokias medžiagas, tinką rinktis po to?
Namo vidus, skliautinės lubos, gipso kartoninės. Siena fibo blokeliai tinkuoti gipsiniu tinku. Noriu sandarinti sienos ir lubų perimetro susijungimą. Sujungimo tarpelis ~5-8mm. Kuo ir kaip sandarinti šį tarpelį? Užsandarinus dažysis sienos dažais. Noriu, kad neatsirastų įtrūkimų.
Keičiau seno medinio namo sieną. Sienos užpildytos vata, ant pamato tepiau bituminės mastikos, sienos apatinį medinį pagrindą (50 mm storio) dėjau tik mastikai sustingus. Atėjus rudeniui jaučiasi, kad per tarpą tarp pamato ir sienos karkaso pagrindo šiek tiek eina šaltis. Kokiom priemonėm veiksmingiausia sumažinti šalčio patekimą pro šį mikro tarpelį?
Statant langus A+ klasės name būtina naudoti langų sandarinimo juostas ? Kas nutiks, jei vidinės juostos neklijuotos, o angokraščius tik nutinkuoti ? Ar šių juostų panaudojimą reglamentuoja STR ?
Kuo geriau apdoroti langus, duris iš lauko? Namas karkasinis vadinamas Alytnamis. 1. Garui pralaidi Išorinė juosta langų montavimui PENOSIL Window Tape Full Glue+1 External. 2. Mastika PENOSIL Premium Air&Vapour Membrane. 3. Mastika polimero pasta Soudatight Hybrid SOUDAL?
Kokiu glaistu rekomenduosite glaistyti sujungiant dvi skirtingas medžiagas, kokią sujungimo juostą rekomenduosite (popierinę ar tinklelį)? Dalis sienos tinkuotos gipso tinku susijungia su gipso plokščių siena. Gruntuot reikia abi sienas?
Lauko laiptai iškloti trinkelėmis, bet pats pagrindas nėra monolitinis, o sudėtas iš blokų likučių. Todėl lietui lyjant vanduo laša pro tarpus tarp blokų į rūsį. Ar yra būdas kaip nors hidroizoliuoti trinkelių paviršių ir po to klijuoti plyteles ant jų viršaus, arba paliekant tiesiog be plytelių?
Ar vonioje lubas reikia glaistyti specialiu glaistu, kuris yra nuo drėgmės būtent, ar užtenka paprasto polimerinio glaisto ir vėliau nudažyti nuo drėgmės dažais?
Ar vietoj hidroizoliacinės membranos galiu cokolį (dalis tarp pamato ir sienos šiltinimo), kuris bus po žeme ties trinkelių pagrindu nutepti hidroizoliacine mastika? Ar geriau dėti hidroizoliacinę membraną?
Koks dekoro tinkas yra geresnis: Caparol arba Ceresit?
Yra balkonas, kuriam buvo padaryta hidroizoliacija, suklotos plytelės, apskardinti kampai, uždėti turėklai. Po kurio laiko pasimatė, kad nuo vieno balkono kampo varva vanduo iš po skardos per dekorą ir vanduo gadina dekorą. Tikriausiai gręžiant tame kampe (atliko meistrai) plytelę, kad būtų kur tvirtinti turėklus buvo pažeista hidroizoliacija, dabar ir pasimatė ir pačios plytelės įskilimas, kuris tą faktą konstatuoja. Kokie geriausi variantai ir medžiagos šia problemą išspręsti? Ar galimas variantas tik užsandarinti neardant plytelių?
Namas senos statybos, alytnamis. Pamatai apšiltinti iš išorės, bet ne visas namas, nes kadangi turi verandos priestatą, kuris yra pastatytas ant polių, tad toje vietoje nėra pamato, po apačia juodžemis. Esant lietui, vanduo sunkiasi gilyn ir patenka į rūsį pro siūles. Kaip patartumėte ir su kokiomis medžiagomis apsaugoti rūsį iš vidaus ar kaip jį apdirbti, kad sustabdyti vandens pratekėjimą? Dabar vanduo plauna siūles ir jis sėkmingai patenka į vidų.
Neseniai nusipirkus namą paaiškėjo, kad stipriai lyjant rūsyje per sieną lėtai kondensuojasi vanduo ir pamažu teka ant rūsio grindų. Kaip būtų įmanoma išspręsti šią problemą?
Rūsio grindyse kažkada buvo padarytas pagilinimas, stačiakampė duobė maždaug 1.5mx1m, po to išbetonuota. Nuo to laiko sunkiasi pro tą duobę vanduo, kai daug lyja arba pakyla upelio vandens lygis. Norim sutvarkyti šią problemą.
Kokiu mūro mišiniu reikia/galima mūryti fibo blokelius? Ar galima cemento-smėlio mišiniu?
Kokią reikėtų naudoti hidroizoliaciją prieš betonuojant duobę garaže?
Noriu naujai hidroizoliuoti namo rūsio sienas, namas senos statybos. Bet atkasus pamatą radau, kad statymo metu buvo ištepta smala. Ar būtina ją nuvalyti, ar galima tepti ant jos? Jei taip, tai su kokia priemone?
Kaip tinkamai uždėti ir pritvirtinti hidroizoliacinę membraną (plėvelę) prie pamatų?
Pakonsultuokite prašau dėl pamatų sutvarkymo. Turiu sodo namuką, su rūsiu, kažkiek drėksta rūsio sienos, todėl noriu hidroizoliuoti. Namukas žiemą negyvenamas, bet bus židinys pavasariniam rudeniniam laikotarpiui. Gruntiniai vandenys žemi. Atsikasus pamatą gruntas molingas ir sunkus. Yra padarytas senas drenažas apie 1m gylyje, atrodo jis veikia, nes į drenažinį šulinį subėga. Pamatas nėra idealiai lygus, bet lyginti gal nebūtina? Ar teisinga eiga, jei pamatą nutepsiu gruntu- hidroizoliacine mastika - kokius 10cm xps100 - hidroizoliacine membrana ir užkasiu tuo pačiu molingu gruntu, ar reikia užkasti smėliu? Ar membraną dėti iki pamato apačios ir užlenkti po/ant esamo drenažo tarybinių laikų vamzdelių? Ar reikėtų pasidaryti naują drenažą žymiai aukščiau, kartu pasidarant ir lietaus nuvedimą?
Domina kamuolio sustabdymo tinklas. Ilgis 15 m Plotis 5 m Akis 100x100 Virvės storis 3mm Kaina? Užsakymo terminas?
Ar būtina sandarinti sienų tarpus tarp sip skydų, iš lauko, jei lauko sienos bus dengiamos bituminėmis čerpėmis?
Iš pamatų ir rūsį skverbiasi smala. Kuo būtų galima ją izoliuoti be didesnių pastangų?
Virš garažo įrengta terasa. Kadangi hidrozoliacijos terasoje tvarkyti atsisakoma, klausimas kaip būtų galima izoliuoti vandens pratekėjimą per terasos/garažo stogą? Ar galima naudoti Penetron ir Penecrete medžiagas iš garažo vidaus, bandant apsisaugoti nuo tekėjimo/varvėjimo iš viršaus? dėkoju už atsakymus
Turiu lauke betoninę sieną. Ji susideda iš dviejų dalių. Kaip užtaisyti, kad nesisunktų vanduo per sudūrimus? Tai betoninė tvora, už jos kalnas. Kadangi Airijoje daug lyja, per ją sunkiasi vanduo.
sveiki, domintų langų apsauginis tinklas 13.5 m(ILGIS) *280 (aukštis). KOKIA BŪTŲ KAINA IR PAGAMINIMO LAIKAS? NORĖČIAU PAŽYMĖTI, KAD REIKĖTŲ KUO SKUBIAU. DĖKOJU.
Reikalingas tinklas 70 cm x 120 cm ilgio (2 vnt.), galima ir kitokių išmatavimų, susikarpysime. Gal turite ką pasiūlyt?
Gal yra kažkokia hidroizoliacija, kuri tepasi ant šlapio paviršiaus?
Fasado tinkavimas dekoratyviniu tinku, kaip tinkuoti fasadą? Kokia yra dekoravimo darbų eiga? Fasadas armuotas ir išklijuotas putų polisteroliu.
Sienų įtrūkimas, baltų plytų. Kaip galima greitai ir kokybiškai be vargo užtaisyti plyšius? Pvz. hermetikai ar kažkas panašaus, kad toliau netruktų?
Įsigijome butą, kuriame vidinės sienos tinkuotos kalkiniu tinku. Pats namas - silikatinių plytų mūras, vidinės pertvaros - keraminės plytos. Norėčiau sužinoti, kuo kalkinis tinkas geriau už gipsinį? Ir apskritai, kuris iš jų geresnis šiomis sąlygomis.
Man prieš du metus pastatė rastinį namą. Darbai buvo atlikti nekokybiškai ir šiuo metu tarp rąstų atsirado nemaži plyšiai. Namas susėdo per du metus tik apie 3-4cm. Stogas - molinės čerpes. Ar čia normalu ir ar yra būdas problema išspresti, kažkaip užsandarinti plyšius tarp rąstų.
Kokius galima būtų naudoti hermetikus lauko darbams?
Su kuo geriau užtaisyti tarpblokines namo siūles:vata ar putomis?
Gavome komercinį pasiūlymą dėl fasado blokų hermetizavimo. Gal būtų galima sužinoti, kokios naudos turėtų blokinio namo butų gyventojai? Ar tai padėtų sutaupyti šilumos butuose?
Problema - per rūsio grindis sunkiasi vanduo, būtent pavasarį tirpstant įšalui, bei rudenį lyjant ilgam laikotarpiui. Aukštas gruntinio vandens lygis. Aplink namą padarytas žiedinis drenažas, vanduo subėga į plastikinę 1 m3 tarą, iš kurios pašalinamas įprastu siurbliuku. Ką patartumėte daryti, kad panaikinti šią problemą. Kai buvo padarytas šis drenažas, vandens proveržis sumažėjo, tačiau problemos galutinai neišsprendė. Gal padėtų vidaus rūsio grindų hidroizoliacija, bei priverstinis vandens pašalinimas, ar teks dar ir viduje įrenginėti drenažo sistemą?
Namo siena iš fibo blokelių 25 cm. Kokiu dekoratyviniu tinku geriausia ją būti dengti? Į ką reikėtų atkreipti dėmesį renkantis tinką?
Rąstiniame name tarp rąstų ir kampuose atsirado plyšiai. Kaip reikėtų užstaisyti tarpus ir plyšius tarp rąstų, kad nepūstų vėjas, nebūtų prarandama šiluma?
Ar šiltinant pamatus iš išorės ir klijuojant polisterolį, pamatas turi būti tepamas kokia nors hidroizoliacine medžiaga?
Ką galėtumėte pasiūlyti norint apsaugoti grindis statybų bei remonto metu? Ką siūlytumėte naudoti plytelėms, ką medinėms grindims?
Skyles sausose tvorlentėse užtaisiau poliesterinės dervos inter-troton ir medžio dulkių mišiniu ir žadu dažyti Willa akla vandeniu skiedžiamais akriliniais dažais. Norėčiau, kad patartumėte ar nuo saulės ir drėgmės neištrupės uštaisytos skylės? Ir kokiu būdu geriausia būtų užtaisyti medienos, eksploatuojamos lauko sąlygomis, įvairius defektus-kiaurymes, ištrupėjimus ir t.t.?
Po žiemos pastebėjau, kad namo cokolio tinkas kai kur atšoko ties sąjunga su žeme. Cokolis tinkuotas ant silikatiniu plytų, šiltintas iš vidaus puta, be to cokolyje yra oro tarpas, įrengta nuogrinda aplink namą. Patarkit kuo apdoroti cokolį, kad nekristų tinkai? Gal yra kažkokių medžiagų atsparių drėgmei?
Namas pastatytas iš akyto betono blokelių. Ruošiuosi tinkuoti vidines jo sienas. Meistrai siūlo jas armuoti, nes kitaip sutrūkinės tinkas, ir tinkuoti naudojant Knauf Rotband. Ar tikrai būtina armuoti sienas?
Kokį mūro mišinį (gamintojo) išorės darbams rekomenduotumėte mūrijant keraminius blokelius?
Ar ant pamatų, prieš pirmą mūro eilę, reikia dėti hidroizoliaciją, kad drėgmė iš pamato nepereitų į mūra. Kokia hidroizoliacija geriausia? Esu matęs, kad hidroizoliaciją tepa ir tada kaitindami prilipdo dangą. Koks efektyviausias būdas apšiltinant pamatus, kai mūras dar nepradėtas? Esu matęs, kad į rostverko vidų įmontuotas putų polistirolas, taip norint padidinti varžą.
Noriu sandarint kaminą, ir ar nėra skirtumo tarp sandarinimo juostų? Nes kainų atžvilgis, pvz. wakaflex ir kitos firmos skiriasi turbūt 4 kartais. Ką patartumėt? Ar nėra jokio skirtumo kokios firmos ta kamino juosta bus?
Kokiu būdu geriausia sandarinti grindų ir sienos sujungimą? Bei kokios medžiagos patikimiausios? Kokį gruntą naudoti? Pvz. ar Siga plėvelę ar mastiką?
Virtuvėje grindis lyginau rankiniu būdu. Palikau sluoksnį išlyginamajam betono mišiniui. Ar galiu pilti 1-2 mm tokio mišinio, jei ant pakuotės nurodyta, kad sluoksnio storis turi siekti 5 mm?
Ar galėtumėte parekomenduoti hermetiką ar kitą priemonę plyšių sandarinimui kokliniam pečiui tarp koklių siūlių (ištrupėjo)?
Noriu sudėti 4cm storio klijuotos medienos vidaus palanges panaudojant plytelių klijus. Ar tam geriausia naudoti kaučiukinius klijus parketui? Palangės pagrindas iš dujų silikato blokelių, klijų sluoksnis gausis iki 1 cm, tvirtesniam sukibimui su klijais palangės apačioje galvoju prisukti medsriegių. Ar klijai tvirtai sukabins palangę? Ar reikia palangę papildomai hidro ir termo izoliuoti (kadangi prisispaudžia prie pat lango rėmo)? Kuo ir kaip tai padaryti? Įtariu lango sandarinimo juostos šalčio tiltui neužteks. Gediminas
Kodėl sutrūkinėjo savaime išsilyginantis sluoksnis? Buvo naudojamas Mitto C610 mišinys, storis 10 mm. Pagrindas betonas, gruntuotas, naudotos kompensacinės juostos, daryta pagal instrukciją, bet sukibo ir nesutrūkinėjo vos keliose vietose. Pradėdavo trūkinėt po 7-10 dienų. Kai kur smulkūs įtrūkimai, kai kur tokie, kad girgžda ir juda atitrūkęs gabalas. Kelios skirtingos patalpos ir visose tas pats.
Daugiabučio namo sienos sutrukinėjusios, raudonu plytų kolonos nutrupėjusios. Norime atlikti šiuos darbus: užhermetinti siūles, sutvarkyti kolonas - 12 vnt. po 10 m aukščio, užhermetinti galines namo sienas (bendras galiniu sienu plotas 280 m2).
Bute po gaisro ilgai laikosi degėsių kvapas. Pradėjome daryti kapitalinį remontą. Viskas išmesta, stovi tik plikos tinkuotos sienos. Tačiau, sienose ir lubose daug įvairių plyšių ir tarpų, iš kurių nelabai galima iškrapštyti degėsius. Noriu pasiteirauti, gal žinote, kokius cheminius valiklius (priemones) naudoti šiuo atveju? Kadangi darome kapitalinį, gal visgi pavyks ir taip atsikratyti šio degėsių kvapo gruntuojant/špakliuojant/dažant sienas ir jokių kitų priemonių nereikia?
Kiek laiko įprastai džiūsta glaistai? Ar reikalingos tam tikros sąlygos, kad jie džiūtų greičiau?
Statysiuosi klijuoto tašo gyvenamąjį namą. Sakykite, kokiais klijais (ekologiškais - kad rąstas kvėpuotų) turi būti klijuoti tašai ir kaip tai sužinoti, patikrinti. Vieni statydami deda medinius kuoliukus, kiti veržia rąstus - kaip turėtų būti teisingai?
Planuojame įrengti vonioje grindis (dabar yra medinis juodgrindis). Kaip reiktų tai padaryti, dėti specialų parketą ar keramiką? Ar reikėtų kloti cetrio plokštę? Kiek teko girdėti, keramika nelabai tinka, nes medis gali "vaikščioti" ir kampai gali atšokinėti. Ar tai tiesa? Kokiu būdu įrengti hidroizoliaciją?
Kokius galėtumėte pasiūlyti geriausius atsparius vandeniui hermetikus?
Namuose planuojamas remontas kai kuriuose kambariuose. Sienos mus šveičiamos, dažomos ir pan. Ką naudoti norint apsaugoti kitus kambarius nuo dulkių?
Kokias medžiagas naudoti sandarinimui tarpui tarp murloto ir monolitinio žiedo? Taip pat bus naudojamos ir metalinės konstrukcijos, ant kurių dėsis perdangos sijos. Ar reikėtų šias vietas taip pat izoliuoti metalą ir medį? A+ klasės namas.
Namas iš dujų silikatinių blokelių. Kaip vidaus sienas išlygint patartumėt? Mums siūlo gipsą klijuoti, kad sustiprint blokelius ir išlygintume tuo pačiu sienas. Ar antrą variantą - siūlo dėti lyginamąjį sluoksnį - tinką. Keli blokeliai įtrūkę, tai nežinom kaip teisingai pasielgti. Ką jūs pasiūlytumėte, ar vieną iš šių variantų? Kokias medžiagas naudoti?
Koks savaime išsilyginantis mišinys gali būti naudojamas lauko darbams?
Domina mūrijimo mišinys klinkeriui, apie 8000kg. Spalva tamsiai ruda.
Kokį drėgmei atsparų tinką patartumėte rinktis namo tinkavimui? Planavome naudoti mineralinį tinką, bet sako, kad jis nėra itin atsparus drėgmei.
Pasidariau pamatus, horizontaliai dėsiu ruberoidą. Ar reikia dėti kokią hidroizoliaciją vertikaliai, rostverkas yra 60 cm ir 30 cm bus po žeme.
Kokie plytelių klijai labiausiai tinkami naudoti drėgnoms patalpoms? Kodėl?
Koks būtų sprendimas balkono, terasos antrame aukšte hidroizoliacijai? Balkonas 15kv.m po balkonu veranda.
Pavasarį noriu pradėt šiltinti namo fasadą, prašau patarkite, kokį dekoratyvinį tinką man naudoti tokiai sistemai: šiltinama 20 cm storio pūtų polistirolu, namo sienos iš ARKO M24 blokelių. Šalia namo jokių vandens telkinių nėra, namas stovi atokiau nuo pagrindinių gatvių, todėl judėjimo nėra, didelio miško šalia taip pat nėra, tik pavieniai meždiai bei krūmai. Namą statau sau, ne pardavimui.
Jei namas (blokelių) apšiltintas iš išorės (putų polisterolas) ir aptinkuotas, ar būtina tais pačiais metais dėti ir dekoratyvinį tinką? Dėkoju.
Stiklo paviršių apsauga remonto metu. Kokią galėtumėte pasiūlyti, rekomenduoti apsaugą stiklo paviršiams namų remonto metu?
Noriu pradėti mūrinti namą greitu laiku. Viskas gali užsitęst iki žiemos. Ar tokiu atveju į skiedinį būtinai reikia dėt specialių priedų, kad skiedinys būtų apsaugotas nuo greito užšalimo?
Gaukite pasiūlymus
Iš viso buvo pateikta 381575 pasiūlymų
Peržiūrėti
Užduokite klausimus ekspertams
Registruotų ekspertų 3284
Iš viso buvo užduota 158539 klausimų