Kokius cheminius valiklius naudoti po gaisro

Klausimas:
Bute po gaisro ilgai laikosi degėsių kvapas. Pradėjome daryti kapitalinį remontą. Viskas išmesta, stovi tik plikos tinkuotos sienos. Tačiau, sienose ir lubose daug įvairių plyšių ir tarpų, iš kurių nelabai galima iškrapštyti degėsius. Noriu pasiteirauti, gal žinote, kokius cheminius valiklius (priemones) naudoti šiuo atveju? Kadangi darome kapitalinį, gal visgi pavyks ir taip atsikratyti šio degėsių kvapo gruntuojant/špakliuojant/dažant sienas ir jokių kitų priemonių nereikia?
Komentarai:
Mūsų Penosil produktai pagrinde skirti sandarinimui, hermetinimui, klijavimui ir panašiems darbams. Kvapo panaikinimui ar kokių kitokių produktų, kurie įtakotų kvapus aplinkoje neturime. Tikimės, kad rasite sprendimą.
Norint išvalyti pasekmes po gaisro galima naudoti keletą REMMERS įmonės produktų.
Pirmas variantas - cheminė medžiaga ARTE MUNDIT. Pakuotė - tik po 15 kg. Išeiga nuo 700 g iki 3 kg/m2. Užsakymas iš Vokietijos. Pristatymo terminas 1-2 savaites.
Antras variantas - Fassadenreiniger pasta. Pasta tepama ant paviršiaus, po to nuplaunama gausiai su vandeniu. Šios pastos turime pas save nuolat.
Visuose paviršiuose naudokite šį vandens pagrindu gruntą blokatorių, jis bus naudingas blokuojant dėmes, pelėsį, aprūkimo dėmes, bei suteiks gerą sukibimą su paviršiumi PRATT & LAMBERT® INTERIOR/EXTERIOR MULTI-PURPOSE WATERBORNE PRIMER
Jei dėmės per ne lyg stiprios, tuomet rekomenduojama naudoti šį gruntą - PRATT & LAMBERT® INTERIOR/EXTERIOR MULTI-PURPOSE oil PRIMER
 
Sritis:
Sritis: