Mišinys trūkimo sienoje užtaisymui

Klausimas:
Kokiu mišiniu geriausia užtaisyti didelį trūkimą (plyšys iki 5 cm pločio) daugiabučio betoninėje sienoje? Kokį gruntą naudoti betono surišimui (ties trūkio vieta betonas trupa). Kokį glaistą naudoti armavimui?
Komentarai:
5 cm labai daug. Tai pastato konstrukcinis trūkis, reikėtų visų pirmą išsiaiškinti ar jis stabilus. Vėliau išvalius trupančias vietas, galima nugruntuoti giluminiu Tiefengrund gruntu, ir per 2-3 kartus užtinkuoti Rotband tinku. Armuoti nieko nereikia, nes jei šis plyšys jums ir toliau judės, tinkliukas ar popierius tikrai nepadės. Išdžiuvus tinkui galima nuglaistyti glaistu pvz. Super finish.
Julius Norkus, Knauf, UAB
Idealiausia daryti injekcija, kalami metaliniai pleištai, kad plyšys įsiveržtų, trupančios frakcijos pašalinamos, plyšys užtaisomas cementiniu skiediniu įglaitant metalinius vamzdelius, per kuriuos vėliau aukšto slėgio siurbliu plyšys užpučiamas cementiniu skiediniu.
Antras neprofesionalus pasiūlymas, kurį praktikuoju aš ir jis pasitvirtino jau ne kartą, plyši užpūsti didelio plėtimosi montažinėm putom, vėliau armuoti su armavimo tinkleliu ir armavimo klijavimo mišiniu caparol, po to glaistoma ir už klijuojama visa trūkusi siena stiklo pluošto tapetu, vadinamu sugertuku, jis nuglaistomas du kartus finisch glaistu ir galima dažyt, trūkimas niekada neišlįs.
Algirdas, Tinkuoju, glaistau
Rekomenduojame bet kokiu atveju naudoti tik Putzgrund "charakterio" visas savybes turintį gruntą (kurio sudėtyje yra kvarcinis smėlis), geriausiai Vokietijos gamybos (dar nesugadintas) ir armuoti tik stiklo plaušelius turintį armuojantį mišinį (taip pat vokišką).
Tik būtinas kiekvieno darbų paskirties sluoksnio pilnas išdžiūvimas.
Gediminas R. , paas lt
Pirmiausia, nuo paviršiaus reikia pašalinti tai kas byra ir silpnai laikosi, tada reikia naudoti giluminį gruntą, ir plyšio užtaisymui naudoti tinką gipso pagrindu, nes su juo galima užtaisyti didelius ir gilius plyšius.
Tomas, Lankava, UAB
 
Sritis:
Sritis:
 
Klausk
eksperto