Klijai klijuotos medienos vidaus palangėms

Klausimas:
Noriu sudėti 4cm storio klijuotos medienos vidaus palanges panaudojant plytelių klijus. Ar tam geriausia naudoti kaučiukinius klijus parketui? Palangės pagrindas iš dujų silikato blokelių, klijų sluoksnis gausis iki 1 cm, tvirtesniam sukibimui su klijais palangės apačioje galvoju prisukti medsriegių. Ar klijai tvirtai sukabins palangę? Ar reikia palangę papildomai hidro ir termo izoliuoti (kadangi prisispaudžia prie pat lango rėmo)? Kuo ir kaip tai padaryti? Įtariu lango sandarinimo juostos šalčio tiltui neužteks. Gediminas
Komentarai:
Medinėms palangėms klijuoti rekomenduojame naudoti Penosil Eps&Xps klijuojančias putas. Jos mažai plečiasi ir turi nulinio poveikio plėtimosi jėgą. Langų juostos turėtų būti suklijuotos prieš klijuojant palanges. Suklijavus palanges, jungtį tarp lango ir palangės galima sandarinti neutraliu arba dažomu silikonu.
Aurimas, Krimelte LT, UAB
Plytelių klijai nėra tinkami medienai. Idealiai tiks kokybiški klijai parketui. Kaučiukiniai klijai dažniausiai turi daug aromatingo skiediklio. Geriau rinktis klijus be skiediklių.
Aurelijus, UAB NAVAKO
 
Sritis:
Sritis: