Sienos ir lubų perimetro susijungimo sandarinimas

Klausimas:
Namo vidus, skliautinės lubos, gipso kartoninės. Siena fibo blokeliai tinkuoti gipsiniu tinku. Noriu sandarinti sienos ir lubų perimetro susijungimą. Sujungimo tarpelis ~5-8mm. Kuo ir kaip sandarinti šį tarpelį? Užsandarinus dažysis sienos dažais. Noriu, kad neatsirastų įtrūkimų.
Komentarai:
Šią siūlę rekomenduojame sandarinti su Penosil dažomu silikonu. Šis hermetikas yra labai elastingas, ir gerai dengiasi dažais.
https://penosil.com/easypro/ltu/product/penosil-painters-dazomas-silikoninis-hermetikas/

Kadangi tarpelis nemažas, užtepus hermetiką, dažyti rekomenduojama už 48 valandų, kadangi hermetikas stingsta 2-3 mm per parą, ir per tą laiką truputėlį traukiasi stingdamas, todėl paskubėjus uždažyti, patys dažai gali sutrūkinėti.
Paprastai užsandarinti, kad neatsirastų skilimas abejoju ar pavyks. Geriausia būtų abiejų plokštumų sandūroje įdėti užbaigimo glaistymo profilį EJOT 5001 ir ant vienos ir ant kitos plokštumos. Tokiu būdu bus suformuota lygi, tiesi deformacinė siūlė, kuri matysis, bet ji bus gražiai priderinta ir kompensuos visus judesius.
Edvardas Labakojis Techninio palaikymo vadovas, UAB Baumit
Lankstus hermetikas - tinkamas plyšiams iki 13mm Silikoninis Sandariklis Vidaus ir Lauko Darbams Titebond® Painter's Plus (40 metų).
Aurelijus, UAB NAVAKO
 
Sritis:
Sritis:
 
Klausk
eksperto