Su kuo geriau užtaisyti tarpblokines namo siūles

Klausimas:
Su kuo geriau užtaisyti tarpblokines namo siūles:vata ar putomis?
Komentarai:
Tarpblokines namo siūles galima užtaisyti poliuretaninėmis putomis, poto jas tinkamai užsandarinti Penosil poliuretaniniu hermetiku.
Tarpblokines siūles rekomenduojame užtaisyti putinto polietileno putų sandarinimo siūlais, pastarieji produktai neįgeria vandens, nedūlėja, nepūna, nepraranda izoliacinių savybių.

Thermarods buvo specialiai sukurtas kaip sandarinimo bei izoliacinė priemonė, sandariklių bei mastikų užpildas, tinkamas naudoti kaip su šilto taip ir su šalto paruošimo hermetikais. Thermarods profilius ypač lengva naudoti. Thermarods yra naudojamas siūlių, plyšių, įtrūkimų sandarinimui, siekiant sumažinti jų dydį. Šis produktas palengvina hermetikų įvedimą ir palaiko jų tarnavimo efektyvumą. Thermarods galima naudoti visų rūšių pastatuose, pavyzdžiui: montuojant langus ir duris, grindų deformacinėse siūlėse, kompensacinėse jungtyse, sienų, stogų, tiltų, viadukų siūlių užpildymui ir pan.
Svarbiausios Thermarods produkto savybės
Puikios struktūros medžiaga, uždaros poros
Lankstus ir lenvai suspaudžiamas
Puikus temperatūrinis atsparumas
Lengvas
Nedažantis
Lengvai ir greitai montuojami
Puikios atsparumo vandeniui ir drėgmei savybės
Supakavimas : ritiniai ir 2m kūgiai
Standartiniai išmatavimai
Gytis Juškėnas, Thermaflex
Jei fasado šiltinimo darbai bus atliekami naudojant akmens vatos gaminius, tuomet ir siūlės, be abejo, gali būti užsandarinamos, naudojant minkštos akmens vatos gaminius.
Giedrius Gelusevičius, Paroc, UAB
Namo siūlių taisymas vata būtų didžiausia klaida ir pinigų išmetimas. Taikant purškimo būdą su uždarų porų poliuretano putomis pasieksite geriausią rezultatą, bet reikės ir elastometro. Jei tikslas yra pigumas, užteks tik užtaisyti siūles naudojant vien elastometrą. Mano rekomendacija, problemą reikia šalinti iš pagrindų - sienas reikia apšiltinti putų poliuretanu reikiamu projektiniu sluoksniu, daryti vėdinamą fasadą arba išlyginus tinkuoti
Deividas Choromanskis, Ekspertai.lt
 
Sritis:
Sritis:
 
Klausk
eksperto