Horizontalios hidroizoliacijos atstatymas

Dažna problema senamiesčio pastatuose - drėgmės kilimas iš grunto į viršžeminius aukštus. Tai vyksta dėl to, kad senuose pastatuose nebuvo įrengiama horizontali hidroizoliacija, kuri uždarytų į pamatą patekusių drėmę grunto lygyje. Su kylančia drėgme susiduriama ir namuose, kur buvo atlikta horizontali hidroizoliacija, tačiau ji dėl senumo nebeveiksminga. Kai horizontalios hidroizoliacijos nėra arba ji nebeveikia, drėgmė pradeda kilti į pirmąjį aukštą ir sąlygoja sienų pelijimą, pažeidžia grindis ir apdailos medžiagas. Kylančios drėgmės problemą dabar galima išspręsti naudojant patikimą ir paprastai naudojamą sistemą FREEZTEQ.Horizontalios hidroizoliacijos atstatymas

FREEZTEQ - tai apsauga nuo kylančios drėgmės naudojama, kur nėra ar neveikia horizontali hidroizoliacija. Dėl paprasto vartojimo tinka ne tik profesionaliam, bet ir privačiam naudojimui.

Savybės ir privalumai:

Naudojama ne tik profesionalių statybininkų, bet ir privačiame sektoriuje. Sušaldytą skystį paprasta naudoti Freezteq sistemai gamintojas suteikia 30 metų garantiją Sustabdo kylančią drėgmę ten, kur labiausiai reikia. Sušaldytas skystis įterpiamas tiesiai į mūro mišinio sluoksnį - į labiausia kylančios drėmės veikiamą vietą. Dėl paprasto naudojimo, tai pigus metodas hidroizoliacijai atstatyti. Siena hidroizoliuojama per visą storį. Tinka tiek mūro, tiek akmens sienoms. Galima naudoti iš bet kurios sienos pusės. Nereikia specialios įrangos, užtenka 22 mm grąžto ir šaldiklio pakuotėms sušaldyti. Nedegus Bekvapis.

Paruošimas

Vieninteliai reikiami įrankiai - 22 mm grąžtas ir šaldymo kamera skysčiui užšaldyti. FREEZTEQ kapsulės dedamos į šaldymo kamerą maždaug 48 valandoms.

Drėgmės pažeistą tinką iš lauko pusės reikia nuvalyti ne mažiau kaip 20 cm virš žemės lygio, o  pažeistą tinką iš vidaus iki 1 m aukščio.

Hidroizoliavimas

Aukštis, kuriame reikia atlikti hidroizoliaciją.

1.     Jei vidaus grindys įrengtos tiesiai ant betoninio pagrindo, skyles gręžkite į virš grindų esančią mūro skiedinio juostą (apie 75 mm) virš grindų lygio. Šį procesą galima atlikti tiek iš vidaus, tiek iš išorės, laikantis nurodyto aukščio.

2.     Jei grindys pakeltos virš betoninio pagrindo, iš vidaus gręžkite į mūro skiedinį kaip įmanoma žemiau, o iš lauko - maždaug 15 cm virš žemės lygio.

Gręžiant iš vidaus virš grindų svarbu išlaikyti ne mažiau kaip 15 cm virš žemės lygio.

Jei hidroizoliuojama tik dalis pastato, reikia pakelti hidroizoliaciją ir vertikaliai per kelias kapsules, kaip parodyta žemiau esančiame paveiksliuke.

Gręžimui naudokite 22 mm grąžtą. Gręždami laikykite jį šiek tiek nukreiptą žemyn. Skyles gręžkite vienoje skiedinio juostoje, kas 11 cm, paliekant 2,5 cm nepragręžtos sienos.

Produktą įterpti į išgręžtas skyles reikia po keturis kartus sekančiu metodu:

Prakirpkite sušaldytos FREEZTEQ pakuotės galą žirklėmis. Dėvėdami gumines pirštines išimkite FREEZTEQ leduką iš pakuotės ir įterpkite jį į išgręžtą skylę. Skylė turi būti pilnai pripildyta ledukais, todėl storai sienai sunaudosite daugiau nei vieną leduką vienam užpildymui. Kai ledukai ištirpsta, procedūrą pakartokite. Procesas kartojamas 4 kartus. Visos keturios procedūros turi būti atliekamos 24 valandų bėgyje.

Džiūvimo metu gali į paviršių išsimušti druskos. Jei tinko sluoksnis yra nepažeistas, druskas  nuo jo galima nuvalyti sausu šepečiu.

Jei paviršių reikia tinkuoti iš naujo, tinkuojama cementiniu skiediniu su hidroizoliaciniais priedais.

Paviršių dažyti galima iš karto, kai tik išdžiūsta tinkas.

Jei hidroizoliacija atlikta iš išorės, skyles užtaisyti ir tinkuoti galima jau po poros parų po hidroizoliavimo, tačiau rekomenduojama skyles palikti atviras kuo ilgiau, kad drėgmė greičiau išgaruotų iš sienos.

FREEZTEQ metodu hidroizoliuota siena taps nelaidi kylančiai drėgmei ir apsaugos ne tik patalpas, bet ir pastato konstrukcijas nuo ardančio drėgmės poveikio.

Parengta pagal ALTIS LTD, UAB medžiagą
Europos pr. 85, Kaunas
100% rekomenduoja
9 atsiliepimai
na
2020-06-10, Vilnius
in
2020-05-15, Jonava
lo
2020-04-24, Pakruojis
li
2020-02-09, Marijampolė
al
2019-10-24, Klaipėda
ma
2019-07-10, Kaunas
sa
2019-07-08, Klaipėda
Labai informatyvūs ir greiti atsakymai.
ar
2019-06-12, Vilnius
pa
2019-05-27,