Šratavimo/smėliavimo įranga

Smėliavimas/šratavimas - tai vienas efektyviausių paviršių apdirbimo būdų. Jis taikomas siekiant pašiaušti, suteikti matiškumą, nuvalyti, pašalinti apnašas ar kitus nešvarumus nuo įvairių paviršių. Smėliuoti galima įvairiausius paviršius - juoduosius metalus ir jų lydinius, nerūdijantį plieną, spalvotus metalus bei jų lydinius, plastmasę, betoną, medį, akmenį, stiklą, keramiką ir kitas medžiagas. Svarbiausia pasirinkti tinkamą įrangą ir abrazyvus.
Šratavimo/smėliavimo įranga

Labiausiai paplitę yra smėliavimo aparatai veikiantys su suspaustu oru. Tai pneumo mechaniniai įrenginiai, skirti paviršių apdirbimui. Jie pasižymi savo mobilumu, nesudėtinga konstrukcija, paprastu aptarnavimu ir valdymu. Šie įrenginiai vadinami smėliasrovėmis arba Lietuvoje paplitusiu šratasvaidėsvardu. Jų darbui būtinas didelis suspausto oro kiekis. Šį oro kiekį stipriai įtakoja smėliavimo antgalio vidinis diametras. Todėl labai svarbu pasirinkti tinkamą antgalį pagal jūsų apdirbamą paviršių ir turimą suspausto oro resusrsą.

Smėliasrovė dirba labai nesudėtingu principu. Jos talpa užpildoma Jūsų pasirinktu abrazyvu, paleidžiamas suspaustas oras. Dalis oro patenką į talpą ir slėgio pagalba stumia abrazyvą dozatoriaus link, kur likusi suspausto oro dalis susimaišo su abrazyvu ir keliauja specialiomis žarnomis. Vienas iš neatsiejamų smėliasrovės priedų yra smėliavimo antgalis, kurio pagalba abrazyvas nukreipiamas į apdirbamą paviršių. Mes siūlome naudoti antgalius turinčius Venturi kanalą. Jų pagalba abrazyvui bus suteiktas iki 720 km/h greitis. Taip dirbsite sparčiau ir efektyviau.

Smėliasrovės skirtos metalo konstrukcijų, pastatų, tiltų, rezervuarų, vamzdžių ar betono paviršių apdirbimui ir valymui. Smėliasrovių pagalba galima nuvalyti paviršius iki SA-3.0 klasės. Smėliuojant galima išgauti darbo našumą iki 37 m2/h, priklausomai nuo papdirbamo paviršiaus būklės, turimo suspausto oro rezervo, naudojamo abrazyvo, antgalių bei nuo smėliuotojo įgūdžių.

Mes siūlome 25, 50, 100 ir 200 litrų talpos smėliasroves, kurios yra su rankiniu arba su nuotoliniu valdymu ir su abrazyvo dozatoriumi, skirtu minkštam(smėlis) arba agresyviam(skaldytas plienas) abrazyvui.

Norėdami gauti daugiau informacijos, prašome susisiekti su mumis ir esant būtinybei mūsų specialistai atvyks pas jus nemokamai konsultacijai.

Parengta pagal Technija, IĮ medžiagą

Technija, IĮ

Taikos pr. 24-440, Klaipėda
LT91222
Taikos pr. 24-440, Klaipėda
LT91222
1 atsiliepimai
la
2019-06-19,
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Laba diena, gal galite atsiųsti pasiūlymą TITAN 1650e į el.paštą su PVM kaina?