Rodomi įrašai 1-3 iš 3.
Mus domina gatvių dažymo įranga. Ką galite pasiūlyti?
Mes esame TITAN kelių ženklinimo ir beorio dažymo įrangos importuotojas Baltijos šalyse. Turime plačią gamą kelių, stadionų ar aikštelių ženklinimo įrangos, skirtos dirbti su vandens pagrindo, tirpiklių vieno ir dviejų komponentų dažais, šaltų ir karštu plastiku. Mano kolega netrukūs su jumis susisieks.
Norėjau pasiteirauti dėl dažymo aparatų kainų, būtų gerai, kad galima būtų dažyti dviems vienu metu.
Dažymo įrangą skiriasi pagal savo našumą, tai yra l/min ir kokio klampumo medžiagas gali įtraukti ir atomizuoti. Tam, kad teisingai galėtume parinkti įrangą, man reikėtų žinoti ką (kokias konstrukcijas ir panašiai) norite dažyti ir kokiais dažais. Kiekvienas dažas skiriasi savo klampumu, sausųjų dalelių liekana ir užpildais, tad informacija apie numatomą projektą ir dažus, leis tiksliau nustatyti kokia dažymo įranga jums reikalinga.
Domina 10 litrų slėginio indo kaina.
Yra kelios tokio indo versijos: Kainos prasideda nuo 600 Eur plius PVM. Galime pasiūlyti cinkuotus, galvanizuotus su nerūdijančio plieno kanalais arba visiškai pagamintus iš nerūdijančio plieno. Taip pat turime versijas su įmontuotais maišytuvais. Jei patikslinsite kokio indo ieškote ar parašysite kokiai medžiagai norite naudoti, tuomet galėsiu paruošti komercinį pasiūlymą.
Taikos pr. 24-440, Klaipėda
LT91222
1 atsiliepimai
la
2019-06-19,
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Laba diena, gal galite atsiųsti pasiūlymą TITAN 1650e į el.paštą su PVM kaina?