Įtempiamos lubos miegamajame

Miegamasis – tai vieta poilsiui ir atsipalaidavimui. Todėl yra svarbu, kad miegamasis taptų ne tik vieta, kur galime pabūti vieni, bet atrodytų jaukiai ir stilingai. Įtempiamos lubos ne tik išryškina interjerą, bet ir sukuria komfortišką aplinką miegui. Įtempiamos lubos miegamajame

Įtempiamų lubų montavimo miegamajame PRIVALUMAI

Praktiškumas ir komfortas

Įtempiamos lubos – tai ne tik ekologiška, bet ir praktiška apdailos rūšis. Lubų medžiaga nepritraukia dulkių, nepraleidžia drėgmės, neišblunka nuo saulės – visa tai užtikrina jų ilgaamžiškumą. Teisingai eksploatuojant, įtempiamų lubų nereikia restauruoti, o prižiūrint, užtenka tik lengvai nuvalyti paviršių minkšta šluoste.

Grožis ir dizainas

Įtempiamų lubų atspalvių ir formų įvairovė suteiks galimybę harmoningai priderinti lubas prie esamo miegamojo interjero. Daugiau nei 200 išskirtinių audinių – tai individualumo ir nepakartojamo stiliaus galimybė. Šiuolaikinių techninių sprendimų dėka bus įgyvendintas bet kuris funkcinis uždavinys siekiant suteikti jaukumo: kambario suskirstymas zonomis, komunikacijų uždengimas, kambario formų sušvelninimas, taip įnešant daugiau jaukumo.

Apšvietimas

Priklausomai nuo kambario dydžio ir formos, interjero stiliaus ir apšvietimo intensyvumo poreikių, mes siūlome populiarius šiuolaikinio lubų apšvietimo variantus. Reguliuojamos „plevenančios“ linijos ir „plevenantys“ šviestuvai – idealus sprendimas apšviečiant reikiamas kambario zonas ir išsaugant lubų aukštį. „Plevenančios“ lubos išryškins interjero stilių ir skleis minkštą jaukią šviesą per visą kambario perimetrą komfortiškam poilsiui. „Plevenančios“ kontūrinės 3D lubos – delikatus apšvietimas pagal kontūrą, sukuria erdvinių įtempiamų lubų įspūdį. Išsirinkite savo variantą!

Mūsų aptarnavimo PRIVALUMAI

·Patogumas. Pasitelkę į pagalbą „Namų biuro“ paslaugas, jūs galite išsiųsti užsakymą neišeidami iš namų! Mūsų specialistas tiksliai išmatuos patalpą ir sudarys su jumis sutartį patogiu metu.

·Individualus požiūris. Užsakant unikalias lubas, jums bus suteikta ne tik profesionali dizainerio pagalba, bet ir būsimų lubų 3D vizualizacija.

·Atvirumas. Mūsų ekspozicijos, kuriose galima susipažinti su lubų pavyzdžiais ir šviestuvų kolekcija, atidarytos 7 dienas per savaitę.

·Profesionalumas. Įmonė Floris – įtempiamų lubų rinkos lyderė! Per ilgesnį nei 12 metų darbo laikotarpį mes sukūrėme daugybę pažangiausių lubų įrengimo sprendimų.

·Kokybė. Lubų gaminimui mes naudojame pačias kokybiškiausias sertifikuotas medžiagas ir tvirtinimo sistemas, kas garantuoja idealų rezultatą tiek išvaizdos, tiek ilgalaikiškumo prasme.Užpylimo atveju, įtempiamos lubos sulaikys vandenį ir apsaugos jūsų interjerą.

·Saugumas. Mūsų montuotojų mokymo centras ne tik apmoko specialistus darbui su dujine įranga, bet ir privalomai atestuoja juos 4 kartus per metus!

·Patikimumas.Garantija – 20 metų ir neterminuotas aptarnavimas. Neabejojame mūsų įrengtų lubų kokybe!

Parengta pagal UAB Grupė "Floris" medžiagą
Karaliaučiaus g. 1, Vilnius
2 atsiliepimai
gr
2020-02-19,
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Norėčiau virtuvėje įtempiamų lubų. Bet girdėjau, kad veikiant gartraukiui tokios lubos vietomis išsipučia. Ar tai tiesa ir nuo ko tai priklauso?
so
2019-11-15, Kaunas
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Norime įsirengti įtempiamas lubas vonios kambaryje. Meistrai siūlo lubas darytis prieš plytelių klijavimą, kurios būtų iki lubų, bet mums norėtųsi atvirkščiai. Koks būtų teisingiausias eiliškumas?