Įtempiamos lubos prieškambaryje

Prieškambaris – tai pirmas ir nepakartojamas įspūdis apie jūsų namus. Floris įtempiamos lubos – neužmirštamas interjero akcentas! Įtempiamos lubos prieškambaryje

Įtempiamų lubų montavimo prieškambaryje PRIVALUMAI:

Grožis ir dizainas

Spalvinių dizaino sprendimų gausa leis atnaujinti interjerą, akcentuoti patalpos išskirtinumą, harmoningai suderinti pasirinktą įtempiamų lubų variantą su kitais prieškambario elementais. Mes siūlome daugiau nei 250 atspalvių klasikinių faktūrų audinių, daugiau nei 200 išskirtinio dizaino medžiagų, įvairiausių formų lubinių konstrukcijų ir šiuolaikinių apšvietimo sprendimų.

Funkcionalumas

Suskirstyti prieškambarį zonomis, kūrybiškai išnaudoti jo formas, paslėpti komunikacijas, vizualiai išplėsti nedidelę patalpą, „kilstelėti“ žemas lubas arba suteikti prieškambariui daugiau šviesos – su visomis šiomis užduotimis padės susidoroti įtempiamos lubos. Pasirinkus tinkamą apšvietimą kartu su įtempiamomis lubomis, koridorius taps stilinga ir šviesia vieta. Itin sėkmingi sprendimai koridoriaus apšvietimui – šviesos diodų juostos ir šviesos diodų šviestuvai, kurie gali būti reguliuojami pagal pageidaujamą šviesos intensyvumą.

Praktiškumas

Įtempiamos lubos nepritraukia ir nerenka dulkių, ant jų paviršiaus neplinta pelėsis ir grybelis, kas garantuoja paprastą priežiūrą ir ilgalaikę kokybę. Įtempiamų lubų medžiaga eksploatacijos metu išlaiko nekintančią faktūrą ir spalvą, jų nereikia restauruoti.

Mūsų aptarnavimo PRIVALUMAI

Patogumas. Pasitelkę į pagalbą „Namų biuro“ paslaugas, jūs galite išsiųsti užsakymą neišeidami iš namų! Mūsų specialistas tiksliai išmatuos patalpą ir sudarys su jumis sutartį patogiu metu.

Individualus požiūris. Užsakant unikalias lubas, jums bus suteikta ne tik profesionali dizainerio pagalba, bet ir būsimų lubų 3D vizualizacija.

Atvirumas. Mūsų ekspozicijos, kuriose galima susipažinti su lubų pavyzdžiais ir šviestuvų kolekcija, atidarytos 7 dienas per savaitę.

Profesionalumas. Įmonė Floris – įtempiamų lubų rinkos lyderė! Per ilgesnį nei 12 metų darbo laikotarpį mes sukūrėme daugybę pažangiausių lubų įrengimo sprendimų.

Kokybė. Lubų gaminimui mes naudojame pačius kokybiškiausias sertifikuotas medžiagas ir tvirtinimo sistemas, kas garantuoja idealų rezultatą tiek išvaizdos, tiek ilgalaikiškumo prasme.Užpylimo atveju, įtempiamos lubos sulaikys vandenį ir apsaugos jūsų interjerą.

Saugumas. Mūsų montuotojų mokymo centras ne tik apmoko specialistus darbui su dujine įranga, bet ir privalomai atestuoja juos 4 kartus per metus!

Patikimumas.Garantija – 20 metų ir neterminuotas aptarnavimas. Neabejojame mūsų įrengtų lubų kokybe!

Parengta pagal UAB Grupė "Floris" medžiagą
Karaliaučiaus g. 1, Vilnius
2 atsiliepimai
gr
2020-02-19,
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Norėčiau virtuvėje įtempiamų lubų. Bet girdėjau, kad veikiant gartraukiui tokios lubos vietomis išsipučia. Ar tai tiesa ir nuo ko tai priklauso?
so
2019-11-15, Kaunas
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Norime įsirengti įtempiamas lubas vonios kambaryje. Meistrai siūlo lubas darytis prieš plytelių klijavimą, kurios būtų iki lubų, bet mums norėtųsi atvirkščiai. Koks būtų teisingiausias eiliškumas?