Įtempiamų lubų apšvietimas

Floris APŠVIETIMAS interjerui Įtempiamų  lubų apšvietimas

Įmonės Floris specialistai parengė pažangius interjero apšveitimo sprendimus – specialiai įtempiamoms luboms naudojamas konstrukcijas su galinga šviesos technika, užtikrinančia komfortišką ir ekonomišką lubų apšvietimą bet kokio dydžio įvairios paskirties kambariuose.

Šviesos diodų šviestuvai – tai galingas apšvietimo prietaisas, įmontuojamas bet kurioje įtempiamų lubų dalyje. Pasirinkę apšvietimo sistemą „Baltosios naktys“, galėsite reguliuoti šviesos intensyvumą.

Šviesos diodų juostos – 5 arba 8 cm pločio juosta, kuri gali būti sumontuojama tiek tiesia linija, tiek pagal kvadrato, kampo arba T formos konstrukcijos perimetrą.Galima pasirinkti apšvietimo spalvą ir šviesos intensyvumo reguliavimą.

Kontūrinės 3D lubos – 2017 metų naujiena. Įrengus tokias lubas, tolygiai apšviečiamos įtempiamos lubos per visą jų kontūrą, kadangi šviesos diodų juosta montuojama nuožulniai. Taip sukuriamas erdvinių įtempiamų lubų efektas. Kontūrines 3D lubas galite derinti su klasikinių faktūrų matiniu, blizgiu ar satino audiniu.

„Sklendžiančios“ lubos – tai tolygi šviesa pagal kambario, kurio lubos yra vienoje plokštumoje su įtempiamu audiniu, perimetrą arba tik tam tikrose jo pusėse. Naujo tipo „sklendžiančios“ lubos įrengiamos be tarpo tarp įtempiamų lubų ir sienų, tokiu būdu sukuriant sklendimo efektą.

Šviečiančios Apply karpinių lubos leidžia sukurti labai švelnų apšvietimą, panaudojant pusiau skaidrų foninį audinį. Apply karpinių lubose tarp foninio audinio ir pasirinkto dizaino meninių karpinių galima sumontuoti apšvietimo sistemą, kuri sukurs 3D efektą.

Dviejų lygių lubos su apšvietimu – funkcionalus ir gražus būdas pakeisti interjerą. Tarp lygių sumontuota apšvietimo sistema pabrėžia lubų dizainą ir tarnauja kaip papildomas šviesos šaltinis kambaryje.

Floris šviesos konstrukcijų PRIVALUMAI:

·sutaupoma erdvės. Tai kompaktiška alternatyva įprastiems šviestuvams ir masyviems sietynams;

·ekonomiškai naudojama elektros energija net esant galingam apšvietimui;

·numatyta šviesos intensyvumo reguliavimo galimybė (prijungiant šviesos reguliatorių);

·yra galimybė kombinuoti kelių tipų apšvietimo prietaisus tų pačių įtempiamų lubų konstrukcijoje;

·lubos gali tarnauti ir kaip pagrindinis apšvietimas, ir kaip pagalbinis;

·ideali išvaizda be tarpų tarp įtempiamų lubų ir apšvietimo konstrukcijų;

·galima pasirinkti apšvietimo konstrukcijos ilgį ir sumontavimo vietą;

·patikimos ir ilgai tarnaujančios.

Populiaru

ŠVIESOS DIODŲ JUOSTOS – stilingas sprendimas, papildantis bet kurio tipo įtempiamas lubas, naudojamas kaip pagrindinis arba papildomas šviesos šaltinis.

Parengta pagal UAB Grupė "Floris" medžiagą
Karaliaučiaus g. 1, Vilnius
2 atsiliepimai
gr
2020-02-19,
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Norėčiau virtuvėje įtempiamų lubų. Bet girdėjau, kad veikiant gartraukiui tokios lubos vietomis išsipučia. Ar tai tiesa ir nuo ko tai priklauso?
so
2019-11-15, Kaunas
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Norime įsirengti įtempiamas lubas vonios kambaryje. Meistrai siūlo lubas darytis prieš plytelių klijavimą, kurios būtų iki lubų, bet mums norėtųsi atvirkščiai. Koks būtų teisingiausias eiliškumas?