Garo izoliacinės plėvelės pasirinkimas

Klausimas:
Kokia geriausia garo atspindinti plėvelė? Kaip išsirinkti kokią pirkti?
Komentarai:
Geriausių medžiagų tinkančių visiems atvejams nėra, tačiau geriausius techninius parametrus (Sd vertė ir energijos grąžos koeficientas R) mūsų rinkoje turi DuPont Airguard Reflective garo izoliacinė plėvelė su metalizuotu paviršiumi.
Tai ką galime geriausio pasiūlyti yra armuota aliuminizuota garo plėvelė ML 90 ALU 1,5X50m (rul 75 m2).
Vygintas, Nord Profil, UAB
Geriausia rinktis žinomų gamintojų gaminius. Tai garantuoja kokybę, ilgaamžiškumą ir ilgalaikį funkcionavimą. Žinoma, tokios medžiagos yra ir brangesnės. Kaip pvz. galima paminėti:
DuPontTM Tyvek® Airguard – šilumos izoliacijos efektyvumą gerinanti garo izoliacija su metalizuotu sluoksniu sienoms ir luboms.
Ši plėvelė naudojama lubų ir sienų garo izoliacijai, nes yra 100 procentų sandari oro konvekcijai ir turi labai mažos emisijos paviršių, o tai stipriai padidina pastato šilumos izoliacijos efektyvumą. DuPontTM AirguardTM stabdo nevaldomus oro srautus pastato viduje ir sukuria geresnę šilumos izoliaciją, kas yra pagrindas norint sukurti komfortišką ir energiją taupantį namą.
Aplinkos apsauga
DuPont™ Climate Systems produktai turi didelės pozityvios įtakos aplinkos apsaugai – prisideda prie išmetamų į aplinką CO2 dujų kiekio sumažinimo, nes mažina kuro sunaudojamo pastato šildymui kiekį.
Artūras, UAB GOTINGA
Jeigu tikrai domina - geriausia, tai yra tik vienas variantas. Prisegu nuorodą:
http://www.ekorenta.lt/lt/katalogas/difuzines-ir-garo-pleveles/1/tyvek-airguard-44

Kodėl ją rekomenduoju? Ji yra su tikru aliuminio sluoksniu. Ji yra armuota, todėl labai stipri, ši plėvelė prie esamos šilumos varžos ją padidina +10%
Aš nesu sutikęs jokios panašios garo plėvelės.
Ekspertai.lt
 
Sritis:
Sritis: