Betoninis ventiliacinis blokelis HAUS VB-2

Statybose betoninis ventiliacinis blokelis HAUS VB-2 yra naudojamas pastato patalpų ventiliacijai užtikrinti. Šis blokelis naudojamas siekiant užtikrinti gerą vėdinimąsi sanitarinėse patalpose, virtuvėse, garažuose, katilinėse, kambariuose be langų bei kituose statiniuose, kur yra būtina ventiliacija. HAUS blokelis VB–2 gali būti pritaikytas ne tik gyvenamųjų patalpų ventiliacinei sistemai sukurti, tačiau jis taip pat bus puikus pasirinkimas įvairių komunikacinių kanalų instaliacijai, tokių kaip vandens - nuotekų, centrinio šildymo, elektros signalizacijos ar kt. Be viso to, minėtas betoninis blokelis gali būti naudojamas įrengiant gelžbetonines kolonas ar kaip tvoros bei interjero elementas.

Vienas didžiausių HAUS produkcijos pranašumų, tai mažesnė gaminių kaina, lyginant su kitomis įmonėmis. HAUS ventiliacinis blokelis VB-2 yra pagamintas iš betono, todėl yra daug pigesnis, nei kitų įmonių gaminami blokeliai iš keramzito.
A. Jakšto g. 5, Vilnius
2 atsiliepimai
mi
2020-07-19,
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Laba diena, Norėčiau gauti daugiau informacijos apie šį Jūsų produktą (paslaugą). Prašome susisiekti su manimi.
ie
2020-03-23, Alytus
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Kokio pločio blokelius rinktis vieno aukšto 80 kv. m namui statyti? Mes galvojame apie 18 cm pločio blokelius. Ar nuo blokelio pločio priklauso namo šiluma? Jei yra siauresnis blokelis, tai daugiau šildyti reikės išorinę namo sieną, kad atitiktų A+ klasės reikalavimus?