Kamštinės grindys

Granorte portugališkos kamštinės grindys. Kamštis yra neišsenkanti, natūrali ir ekologiška medžiaga. Kamštinio ąžuolo žievė turi unikalią savybę – jos struktūra yra korinė. Kiekviename kubiniame centimetre yra nuo 30 iki 42 milijonų šio korio akučių. Oras užima 89% šios žaliavos tūrio. Tokia struktūra sąlygoja puikias kamščio savybes: kamštinė grindų danga pasižymi estetiška išvaizda, gera garso ir šilumos izoliacija, atsparumu drėgmei bei ilgaamžiškumu. Jos nepūva ir nepelija, netraukia dulkių ir dėl to tinka net alergiškiems žmonėms. Kamštinę grindų dangą galima dėti ir ant papildomai šildomų grindų, saugi gaisro atveju, o laiku kamštinę dangą perlakuojant - tarnaus ilgus metus.
Kamštinės grindys sukuria ypatingai šiltą ir jaukią namų atmosferą, puikiai tinka miegamajam, vaikų kambariui ar virtuvei. Vonioje kamštines grindis taip pat galima kloti, nes kamštis yra atsparus drėgmei. Kamštinė danga puikiai tinkama naudoti ir kaip dekoro elementas, suteikiantis išskirtinumo ir jaukumo.

Grindų danga parduodama internetu visoje Lietuvoje: pristatome tiek didžiuosiuose miestuose (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus, Telšiai, Tauragė, Marijampolė, Utena), tiek bet kuriame kaimelyje. Taip pat prekes galite atsiimti "Domavita" parduotuvėse: Vilniuje, Alytuje, Druskininkuose. Čia rasite ir platų kamštinių dangų pasirinkimą sienoms.
Kuršių g. 2, Vilnius