Karkasinių namų statyba su SANDWICH plokštėmis

Įmonė turi daugiametę patirtį daugiasluoksnių SANDWICH tipo plokščių montavime, statant naujus bei renovuojant jau esamus pastatus.
Daug patirties sukauptą stogų įrengimo ir renovacijos srityje. Esame patyrusių stogdengių komanda. Montuojame, dengiame, prilydome, apšildome bei remontuojame įvairias stogų dangas. Montuojame lietaus nuvedimo sistemas. Atvykstame į objektą, atliekame stogo matavimus, suprojektuojame lankstinius individualiai pritaikytus Jūsų pastato stogui. Gaminame skardos lankstinius: kraigus, vėjalentes, laštakius, kampus, kamino detales, palanges ir kt.
Atliekame pastatų šiltinimo darbus, fasado apdailą.
Gaminame, cinkuojame ir montuojame įvairias metalo konstrukcijas.
Karkasinių namų statyba.
Gerbūvio tvarkymas, trinkelių klojimas.
1 atsiliepimai
ge
2020-04-17, Vilnius
Įvertintas atsakymas į šį paklausimą:
Sveiki, Noriu Jūsų pasiteirauti. Kiek mačiau sandwich plokštės angaruose ir kituose pramoniniuose pastatuose prisukamos prie metalinių h formos profilių kurie prisukami surenkant karkasą arba jau sumontuoti su pamatu. Noriu pasistatyti sandėliuką dviračiams, padangoms ir pan. daiktams susidėti, kuris būtų gan sandarus. Klausimas jums, ar galima SANDWICH plokštę (4 arba 6 cm storio) su paslėptu prisukimu, sukti ant medinio karkaso konstrukcijos (na kaip kankasinio namo konstrukcija tiesiai sukant į sijas)? Ar daroma tai ant medinio karkaso? Ar reikia visgi specialių tvirtinimo elementų ir tik ant metalo konstruktyvo (ar būtina apatinės pirmos eilės kažkoks pastiprinimas dėl kabėjimo ar galima tiesiog sukti viską, o vėliau kampus išorėje apskardinti?